rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Nový Lexus ES patří mezi nejbezpečnější vozy

25.10.2018

Zbrusu nový Lexus ES sedmé generace získal v nejnovějších bezpečnostních testech Euro NCAP 2018 maximální pětihvězdičkové ohodnocení.

Součástí základní výbavy nového ES je nejnovější verze paketu Lexus Safety System+, jenž zahrnuje propracované technologie aktivní bezpečnosti značky Lexus. Vůz se kromě toho může pochlubit mimořádnými parametry pasivní bezpečnosti, které vyplývají z ultra tuhé podvozkové platformy GA-K (Global Architecture-K) a nabídky 10 airbagů již ve standardu.

Nejnovější verze bezpečnostního paketu Lexus Safety System+ přináší nové schopnosti a pokrývá více jízdních situací, během nichž dokáže zajistit vyšší ochranu řidiče i posádky a napomoci zabránit výskytu nehody. Z nových funkcí jmenujme např. rozpoznávání cyklistů za denního světla v rámci předkolizního bezpečnostního systému PCS nebo funkci rozpoznávání chodců po setmění. Systém Lexus Co-Drive, spojující dynamický tempomat řízený radarem a asistent pro sledování jízdní stopy, zajišťuje podporu autonomního řízení na 2. úrovni mezinárodního standardu SAE – s cílem zvýšit bezpečnost při zachování kontroly nad vozidlem ze strany řidiče

Paket Lexus Safety System+ je k dispozici pro 99 % modelů Lexus prodávaných v Evropě, v souladu se záměrem značky neomezovat přínosy vyspělých bezpečnostních technologií pouze na špičkové modely v nejvyšších stupních výbavy, ale nabízet je pro celou škálu vozů.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Nový Lexus ES patří mezi nejbezpečnější vozy Nový Lexus ES patří mezi nejbezpečnější vozy Nový Lexus ES patří mezi nejbezpečnější vozy