rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Nový Citroën Berlingo Van získal v Hannoveru ocenění

5.11.2018

Nový Citroën Berlingo Van získal na 67. ročníku Mezinárodního veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru prestižní titul „International Van Of The Year 2019“.

Tento titul udělila této třetí generaci porota složená z 25 novinářů a redaktorů nezávislých časopisů se specializací na lehká užitková vozidla (LUV). Nový Citroën Berlingo Van přináší nejen další optimalizaci toho, co je pro něj nejdůležitější, tedy objemu a praktičnosti, ale porotu si získal rovněž svým moderním stylem, větším komfortem, technologiemi a funkcemi na úrovni osobních automobilů. 

Model Berlingo, který má za sebou bohatou historii a je významným subjektem svého segmentu, dokázal vždy svou nabídku inovovat. Od zahájení prodeje v roce 1996 ho bylo na celém světě vyrobeno více než 1,5 milionu kusů. V první polovině roku 2018 bylo zaznamenáno téměř 41 000 nově registrovaných vozů a model obsadil druhé místo ve svém segmentu v Evropě. Jde tak o klíčový subjekt dynamiky LUV značky Citroën.

Nový Citroën Berlingo Van, který je již nyní možné objednat za cenu 294 900 bez DPH, dorazí do prodejní sítě v posledním čtvrtletí roku 2018.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Nový Citroën Berlingo Van získal v Hannoveru ocenění Nový Citroën Berlingo Van získal v Hannoveru ocenění Nový Citroën Berlingo Van získal v Hannoveru ocenění