rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Mitsubishi Eclipse Cross získává další ocenění

21.11.2018

Ocenění získává vůz v anketě RJC Car of the Year 2019, kterou pořádá sdružení předních japonských automobilových výzkumníků a novinářů.

Návazně na zvolení Eclipsu Cross, výbor RJC komentoval: "Eclipse Cross není jen stylovou fůzí atraktivního kupé a kompaktního SUV, ale disponuje také skvělými jízdními vlastnostmi na silnici i dobře vyváženou dynamikou. To vše díky unikátnímu pohonu 4x4 – Mitsubishi Super All-Wheel Control (S-AWC). Špičkové výkony Eclipse Cross dosahuje díky kombinaci nově vyvinutého benzinového motoru o objemu 1,5l, který disponuje technologií přímého a nepřímého vstřikování a osmistupňové převodovky CVT s možností manuálního řazení."

Nyní je to od roku 2007 poprvé, kdy byl komisí RJC Car of the Year oceněn některý z modelů MMC.

Mitsubishi Motors Corporation se k ocenění vyjádřilo: je to pro nás velká čest zvítězit v anketě RJC Car of the Year 2019. Díky inspiraci svou firemní filosofií (Pochopení potenciálu mobility vede k vytváření pulsující společnosti) staví MMC zákazníka vždy na první místo svých aktivit.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Mitsubishi Eclipse Cross získává další ocenění Mitsubishi Eclipse Cross získává další ocenění Mitsubishi Eclipse Cross získává další ocenění