rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech na téma elektrický pohon

Ford oznámil program testování nové elektrické dodávky E-Transit přímo u zákazníků

4.5.2021   Ford , elektrický pohon

Již brzy budou zahájeny první zákaznické zkoušky nového E-Transitu, elektrické verze nejprodávanější dodávky na světě, oznámil dnes Ford.

Číst více

ŠKODA AUTO předala zákazníkům první vůz ENYAQ iV

27.4.2021   Škoda , elektrický pohon , SUV

Společnost ŠKODA AUTO předala mladé rodině v Norsku celosvětově první vůz ENYAQ iV. Prostřednictvím svého prvního SUV s čistě elektrickým pohonem značka učinila při realizaci své strategie elektromobility dosud největší krok. Po zahájení dodávek na skandinávské trhy bude v květnu a červnu 2021 následovat západní a střední Evropa.

Číst více

Audi zahajuje předprodej kompaktního SUV Q4 e-tron s elektrickým pohonem

22.4.2021   Audi , elektrický pohon , SUV

Audi spouští dnešním dnem předprodej zcela nového modelu Audi Q4 e-tron na českém trhu. Kompaktní SUV s elektrickým pohonem je k dispozici ve dvou výkonových variantách s pohonem zadních kol za ceny již od 1 157 900 Kč. Další varianty budou následovat v průběhu nadcházejících týdnů a měsíců. Audi Q4 e-tron s atraktivním moderním designem oblopí cestující nadstandardním vnitřním prostorem a nabídne jim inovativní řešení v oblastech ovládání, zobrazování a asistenčních systémů.

Číst více

Kia a IONITY: vysokovýkonné nabíjení a nižší sazby za kWh pro majitele EV6

22.4.2021   KIA , elektrický pohon

Kia investuje do společnosti IONITY s cílem zajistit vysokovýkonné nabíjení elektromobilů. EV6 lze dobít z 10 na 80 % kapacity za 18 minut.

Číst více

Dacia Spring je tady, lze si ji již předobjednat

22.4.2021   Dacia , elektrický pohon , SUV

Předobjednejte si 100% elektrický model Dacia Spring ještě dnes! DACIA SPRING již za 499 900 Kč s navigačním systémem, parkovací kamerou, DC nabíjením a metalickým lakem.

Číst více