4.7.2022

  BMW , elektrický pohon , elektromobily

Výroba BMW i3 končí výroční exkluzivní edicí HomeRun

Zdroj inspirace, průkopník inovací a lokální bezemisní radosti z jízdy – to je jen krátký výčet přívlastků, které doprovázejí první masově vyráběný čistě elektrický automobil BMW Zdroj inspirace, průkopník inovací a lokální bezemisní radosti z jízdy – to je jen krátký výčet přívlastků, které doprovázejí první masově vyráběný čistě elektrický automobil BMW Group od jeho debutu v roce 2013.Group od jeho debutu v roce 2013.


1.7.2022

  BMW , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy

Zahájení výroby nového BMW řady 7

Z výrobních linek továrny BMW Group v Dingolfingu dnes sjely první sériové kusy nového BMW řady 7. Dnešní den byl vlastně dvojitou premiérou, neboť nové vrcholné BMW se vyrábí nejen s hospodárnými spalovacími motory, ale také jako čistě elektrické BMW i7.


30.6.2022

  Citroën , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Nový Citroën C4 X a ë-C4 X

Citroën dnes představuje vozy C4 X a elektrický ë-C4 X s jedinečným elegantním designem určeným pro zákazníky, kteří hledají atraktivní alternativu k hatchbackům a SUV na trhu vozů střední třídy. 


29.6.2022

  MG , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Značka MG vstupuje na český trh

Značka MG vstupuje na český a slovenský trh. Od 29. června 2022 se v obou zemích spouští prodej značky MG. 26 dealerství bude nabízet 2 nejnovější modely – MG ZS a MG EHS.


29.6.2022

  MPV , VW , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Předprodej modelů ID. Buzz a ID. Buzz Cargo

Značky Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy zveřejňují další detaily o nových modelech ID. Buzz a ID. Buzz Cargo, jejichž předprodej bude v České republice zahájen 1. července. Všestranný automobil s nulovými emisemi bude k dispozici jako elektrické MPV pro rodiny, volný čas i podnikání nebo jako lehký užitkový vůz pro živnostníky a firmy. Osobní verze ID. Buzz Pro mohou zákazníci objednávat za ceny již od 1 537 556 Kč včetně DPH. Skříňová verze ID. Buzz Cargo posílí vozové parky podnikatelů a firem již za 1 189 110 Kč bez DPH. Oficiální zahájení prodeje v České republice je plánováno na konec letošního roku.


29.6.2022

  Hyundai , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily

Hyundai odhaluje design modelu IONIQ 6

Značka Hyundai odhalila aerodynamický a nadčasový design dlouho očekávaného modelu IONIQ 6, druhého člena produktové řady IONIQ specializované na elektromobily. IONIQ 6, elektrifikovaný, aerodynamický model, se vyznačuje vytříbenými aerodynamickými tvary a inovativním využitím trvale udržitelných materiálů v reakci na hodnoty vyznávané zákazníky na současném elektromobilovém trhu.


28.6.2022

  Škoda , elektrický pohon , elektromobily

ŠKODA AUTO: novinky u Powerpassu

Před rokem uvedla ŠKODA AUTO Česká republika na tuzemský trh jednoduchou a chytrou možnost dobíjení elektrifikovaných vozů prostřednictvím celoevropské služby Powerpass. Později se k ní přidala i podporovaná platforma pro flotilové zákazníky Chargee. Uživatelé těchto služeb dnes mohou své vozy dobíjet v sítích největších českých energetických společností, což zahrnuje více než 90 % veškerých v současnosti existujících nabíjecích bodů v České republice.


27.6.2022

  DS , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Nová DS 7: Vše podříženo eleganci

Již z vozu DS 7 Crossback, prvního 100% modelu značky DS Automobiles odhaleného v roce 2017, vyzařoval nový avantgardní duch. DS 7 Crossback, oceňovaný pro svůj bezkonkurenční interiér, výjimečnou eleganci a špičkové technologie, připravil půdu pro další modely, jako je dnešní nový model DS 7.


27.6.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , sportovní vozy

LEXUS: Elektifikovaný sportovní koncept

Na Festivalu rychlosti v Goodwoodu se v evropské premiéře představí koncepční model Lexus Electrified Sport Concept. Je vizí čistě elektrického vysoce výkonného sportovního vozu a současně naznačuje možnou budoucnost elektromobilů s bateriovým pohonem. Některé prvky tohoto vozu dávají vzpomenout na oslavovaný a mimořádně raritní model Lexus LFA.


23.6.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Ford Pro Electric SuperVan přijíždí

Ford dnes začíná psát první elektrifikovanou kapitolu v historii legendárních SuperVanů. Na Festivalu rychlosti v britském Goodwoodu představuje ve světové premiéře extrémně výkonný prototyp s názvem Ford Pro Electric SuperVan.


21.6.2022

  Enyaq iV , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA AUTO na festivalu GREENTECH

ŠKODA AUTO představí na festivalu GREENTECH v Berlíně od 22. do 24. června inovativní koncepty udržitelnosti v oblasti Nákupu. V rámci panelové diskuse mimo jiné na téma dodavatelských řetězců, cirkulární ekonomiky a udržitelných materiálů vystoupí Karsten Schnake, člen představenstva ŠKODA AUTO za oblast Nákupu. ŠKODA AUTO kromě toho představí vrcholné provedení elektromobilu ENYAQ COUPÉ RS iV a poskytne k předváděcím jízdám vůz ENYAQ iV 80.


21.6.2022

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily

Hyundai Motor poodhaluje IONIQ 6

Značka Hyundai dnes zveřejnila designovou koncepční skicu velmi očekávaného modelu IONIQ 6, druhého člena produktové řady elektromobilů IONIQ.