19.9.2023

  Fabia , Škoda

Škoda Auto uspěla v dalším velkém tendru, 371 vozů Fabia obnoví vozový park České pošty

Škoda Auto dodá státnímu podniku Česká pošta celkem 371 vozů Fabia Style 1,0 TSI. Všechny tyto automobily budou provozovány formou operativního leasingu s dobou pronájmu 3 roky a průměrným ročním nájezdem 25 000 km na jedno vozidlo. Slavnostní předání prvních 300 vozů Škoda Fabia proběhlo u autorizovaného prodejce vozů Škoda Přerost a Švorc a zúčastnili se ho vedoucí českého zastoupení Škoda Auto Česká republika Jiří Maláček, generální ředitel společnosti Drivalia Lease Czech Republic Martin Brix a Jiří Forman z České pošty.


24.11.2022

  Fabia , Octavia , Škoda

Ocenění pro vozy ŠKODA FABIA a OCTAVIA

Dva modely značky ŠKODA zvítězily ve čtenářské v anketě Firemní vůz roku 2022 odborného časopisu Auto Bild. FABIA získala nejvíce hlasů v kategorii malých vozů a bestseller značky ŠKODA OCTAVIA předstihl své konkurenty v kategorii vozů střední třídy. 


4.11.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda

Bezpečnost má ve ŠKODA AUTO prioritu

Nejvyšší možná bezpečnost vozů má pro společnost ŠKODA AUTO tradičně vysokou prioritu. První zdokumentovaný crash test na území tehdejšího Československa proběhl s vozem ŠKODA 100 L před 50 lety v pražské Ruzyni. V současné době provozuje ŠKODA AUTO na svém testovacím polygonu v Úhelnici vysoce moderní crashovou laboratoř, která byla v roce 2020 komplexně rozšířena. Odborný časopis Automotive Testing Technology International ji dokonce vyhlásil crashovou laboratoří roku 2020. Výsledky v nárazových testech Euro NCAP a Global NCAP jsou důkazem úspěchů české automobilky v této oblasti. Všech 15 modelů ŠKODA nově uvedených na trh v období od roku 2008 získalo nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení. V roce 2021 byly aktuální modely FABIA a ENYAQ iV vyhlášeny nejbezpečnějšími vozy ve svých třídách.


17.10.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , Octavia RS , sportovní vozy , SUV

Modely ŠKODA RS: tradičně sportovní

Již zhruba 50 let reprezentuje zkratka RS (Rally Sport) u značky ŠKODA dynamické modely s vysokým výkonem. S vozem FABIA RS Rally2, nejmladším členem rodiny ŠKODA RS, chce ŠKODA AUTO pokračovat v sérii úspěchů v kategorii Rally2 na závodních tratích. Od roku 2000 označuje zkratka RS také nejsportovnější sériové vozy značky ŠKODA. V současné době jsou v nabídce modely OCTAVIA RS, OCTAVIA RS iV s plug-in hybridním pohonem, SUV KODIAQ RS a čistě elektrický ENYAQ COUPÉ RS iV. Vozy RS jsou názornou ukázkou toho, jak mohou speciály kategorie motorsport a sériové automobily navzájem sdílet technologie.


3.5.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

Nová FABIA získala ocenění za design

Hattrick pro model ŠKODA FABIA: oblíbený základní model české automobilky získal již potřetí po letech 2008 a 2015 renomovanou cenu Red Dot Award za mimořádně zdařilý produktový design. Čtvrtá generace modelu FABIA se tak vyrovná ikonickému vozu OCTAVIA. Vozy značky ŠKODA získaly již 17 ocenění v kategorii produktového designu v této renomované soutěži. Mezinárodní porotu zaujal výrazný design, prostornost a celkově lákavý balíček vozu FABIA.


19.4.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA zabodovala v Auto roku 2021/2022

ŠKODA FABIA se umístila na stupních vítězů v anketě Auto roku 2021/2022 v ČR. Nejnovější hatchback mladoboleslavské značky oslovil odbornou novinářskou porotu složenou z 23 motoristických žurnalistů, jejichž hodnocení ho vyneslo na 3. místo mezi šesticí finalistů. Letošní ročník tradiční soutěže pak přinesl mladoboleslavské automobilce ještě jeden úspěch. U veřejnosti zvítězil v kategorii střední SUV a crossover model ENYAQ iV.


11.2.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

ŠKODA AUTO - ocenění BrandEx Award

Na této události, která se rovněž pořádala digitálně, vyznamenali členové poroty komunikační tým české automobilky a německou agenturu Schachzug zlatou cenou v kategorii Best Digital Architecture.


8.2.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

FABIA MONTE CARLO - premiéra 15.února

FABIA MONTE CARLO brzy rozšíří nabídku sportovně-lifestylových variant.


2.2.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

ŠKODA přináší skici Fabie Monte Carlo

Sportovní exteriér s mnoha černými prvky a nárazníky specifické pro verzi MONTE CARLO.


28.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA: úspěch ve Fleet derby – Flotila roku

Fleetová centra značky ŠKODA vycházejí vstříc požadavkům firemních zákazníků, v současnosti jich je na území ČR již 36.


26.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , ojeté vozy , SUV

ŠKODA Plus: jednička v prodeji ojetin

Garance kvality a seriózního přístupu: ŠKODA Plus má 152 provozoven rozmístěných po celém území ČR.


24.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

ŠKODA AUTO hlásí v ČR úspěšný rok 2021

Jednotlivé modely mladoboleslavské značky dominují svým segmentům, ŠKODA FABIA se probojovala na pozici nejprodávanějšího automobilu českého trhu.