24.11.2022

  Fabia , Octavia , Škoda

Ocenění pro vozy ŠKODA FABIA a OCTAVIA

Dva modely značky ŠKODA zvítězily ve čtenářské v anketě Firemní vůz roku 2022 odborného časopisu Auto Bild. FABIA získala nejvíce hlasů v kategorii malých vozů a bestseller značky ŠKODA OCTAVIA předstihl své konkurenty v kategorii vozů střední třídy. 


4.11.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda

Bezpečnost má ve ŠKODA AUTO prioritu

Nejvyšší možná bezpečnost vozů má pro společnost ŠKODA AUTO tradičně vysokou prioritu. První zdokumentovaný crash test na území tehdejšího Československa proběhl s vozem ŠKODA 100 L před 50 lety v pražské Ruzyni. V současné době provozuje ŠKODA AUTO na svém testovacím polygonu v Úhelnici vysoce moderní crashovou laboratoř, která byla v roce 2020 komplexně rozšířena. Odborný časopis Automotive Testing Technology International ji dokonce vyhlásil crashovou laboratoří roku 2020. Výsledky v nárazových testech Euro NCAP a Global NCAP jsou důkazem úspěchů české automobilky v této oblasti. Všech 15 modelů ŠKODA nově uvedených na trh v období od roku 2008 získalo nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení. V roce 2021 byly aktuální modely FABIA a ENYAQ iV vyhlášeny nejbezpečnějšími vozy ve svých třídách.


17.10.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , Octavia RS , sportovní vozy , SUV

Modely ŠKODA RS: tradičně sportovní

Již zhruba 50 let reprezentuje zkratka RS (Rally Sport) u značky ŠKODA dynamické modely s vysokým výkonem. S vozem FABIA RS Rally2, nejmladším členem rodiny ŠKODA RS, chce ŠKODA AUTO pokračovat v sérii úspěchů v kategorii Rally2 na závodních tratích. Od roku 2000 označuje zkratka RS také nejsportovnější sériové vozy značky ŠKODA. V současné době jsou v nabídce modely OCTAVIA RS, OCTAVIA RS iV s plug-in hybridním pohonem, SUV KODIAQ RS a čistě elektrický ENYAQ COUPÉ RS iV. Vozy RS jsou názornou ukázkou toho, jak mohou speciály kategorie motorsport a sériové automobily navzájem sdílet technologie.


3.5.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

Nová FABIA získala ocenění za design

Hattrick pro model ŠKODA FABIA: oblíbený základní model české automobilky získal již potřetí po letech 2008 a 2015 renomovanou cenu Red Dot Award za mimořádně zdařilý produktový design. Čtvrtá generace modelu FABIA se tak vyrovná ikonickému vozu OCTAVIA. Vozy značky ŠKODA získaly již 17 ocenění v kategorii produktového designu v této renomované soutěži. Mezinárodní porotu zaujal výrazný design, prostornost a celkově lákavý balíček vozu FABIA.


19.4.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA zabodovala v Auto roku 2021/2022

ŠKODA FABIA se umístila na stupních vítězů v anketě Auto roku 2021/2022 v ČR. Nejnovější hatchback mladoboleslavské značky oslovil odbornou novinářskou porotu složenou z 23 motoristických žurnalistů, jejichž hodnocení ho vyneslo na 3. místo mezi šesticí finalistů. Letošní ročník tradiční soutěže pak přinesl mladoboleslavské automobilce ještě jeden úspěch. U veřejnosti zvítězil v kategorii střední SUV a crossover model ENYAQ iV.


11.2.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

ŠKODA AUTO - ocenění BrandEx Award

Na této události, která se rovněž pořádala digitálně, vyznamenali členové poroty komunikační tým české automobilky a německou agenturu Schachzug zlatou cenou v kategorii Best Digital Architecture.


8.2.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

FABIA MONTE CARLO - premiéra 15.února

FABIA MONTE CARLO brzy rozšíří nabídku sportovně-lifestylových variant.


2.2.2022

  Fabia , Nová generace , Škoda

ŠKODA přináší skici Fabie Monte Carlo

Sportovní exteriér s mnoha černými prvky a nárazníky specifické pro verzi MONTE CARLO.


28.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA: úspěch ve Fleet derby – Flotila roku

Fleetová centra značky ŠKODA vycházejí vstříc požadavkům firemních zákazníků, v současnosti jich je na území ČR již 36.


26.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , ojeté vozy , SUV

ŠKODA Plus: jednička v prodeji ojetin

Garance kvality a seriózního přístupu: ŠKODA Plus má 152 provozoven rozmístěných po celém území ČR.


24.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

ŠKODA AUTO hlásí v ČR úspěšný rok 2021

Jednotlivé modely mladoboleslavské značky dominují svým segmentům, ŠKODA FABIA se probojovala na pozici nejprodávanějšího automobilu českého trhu.


4.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA ENYAQ iV a FABIA: nejlepší ve své třídě

Dva modely značky ŠKODA jsou nejbezpečnějšími testovanými vozy své třídy v roce 2021.