30.1.2023

  Toyota , hybridní pohon

Nová plug-in hybridní Toyota C-HR

Závod Toyota Motor Manufacturing Turkey (TMMT) bude v tureckém městě Sakarya vyrábět Toyotu C-HR druhé generace. Nová Toyota C-HR, nabízená v hybridním a plug-in hybridním provedení, bude zároveň prvním plug-in hybridním osobním vozem vyráběným v Turecku. TMMT se dále stane prvním evropským závodem automobilky Toyota vyrábějícím plug-in hybridní vozidla a prvním s linkou na výrobu baterií.


27.1.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Peugeot E-LION DAY

Peugeot je na dobré cestě k dosažení svých smělých cílů v oblasti elektrifikace.


24.1.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , sportovní vozy

DS Automobils na Pařížské výstavě Rétromobile

DS Automobiles názorně předvede na výstavě Rétromobile 2023 výkony svých vozů. Vystaveny budou čtyři modely ztělesňující výkonnost, a to dvě technologické laboratoře a dva sériové modely.


18.1.2023

  Hyundai , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Hyundai odhalila novou generaci SUV KONA

Značka Hyundai odhalila novou generaci malého SUV KONA, určeného pro jihokorejský trh. Výrazně vylepšený model bude k dispozici s několika variantami pohonu včetně zcela elektrického (EV), hybridního (HEV) a spalovacího motoru (ICE). Každý bude navíc možné objednávat ve sportovní verzi N Line.


16.1.2023

  Mazda , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Nová Mazda MX-30 R-EV

Nová Mazda MX-30 R-EV se nepodobá žádnému jinému plug-in hybridu a nabízí zážitek z jízdy na elektřinu na všech vašich cestách. Díky jedinečnému rotačnímu motoru Mazda si užijete výhod elektromobilu bez nutnosti hledat na delších výletech nabíjecí stanice. Prozkoumejte detaily ztělesňující náš přístup k návrhu vozů zaměřený na člověka a užijte si pohodlný, radostný požitek z jízdy. Ten se vyznačuje vysoce kvalitními materiály, naším japonským odkazem a vášní, kterou mistři designu společnosti Mazda vkládají do každého našeho jedinečného vozu.


12.1.2023

  Hyundai , hybridní pohon , SUV

Hyundai v roce 2022 dominoval

Značka Hyundai zakončila rok 2022 s 18 604 registrovanými novými osobními vozy a s tržním podílem 9,69 % znovu obsadila pozici druhé nejúspěšnější značky na českém trhu. Vyplývá to z dat zveřejněných SDA.


12.1.2023

  Opel , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Nové modely Opel Astra GSe a Opel Grandland GSe

Opel právě otvírá objednávkové knihy dvou špičkových modelů: Pětidveřové Astry GSe a SUV Grandland GSe. Vrcholné modely GSe nabízejí vše, co si sportovně naladění řidiči přejí: Vzrušující výkon, precizní podvozek a elektrifikované plug-in hybridní pohony pro lokálně bezemisní jízdu. Kromě toho přicházejí s exkluzivním designem, typickým pro novou dynamickou podznačku „GSe“. Astra GSe a Grandland GSe mají exkluzivní 18 a 19-palcová kola z lehkých slitin a charakteristické přední nárazníky GSe a zadní difuzory. V interiéru zaujmou anatomická přední sedadla, vyhrazená speciálně pro modely řady GSe. Nabídku modelů GSe završuje celá řada nejmodernějších asistenčních systémů Opel. Zákazníci si nyní mohou objednat novou Astru GSe už za 1 099 990 Kč a nový Grandland GSe už za 1 349 990 Kč.


5.1.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Nová DS 3 umění elegance

U příležitosti zahájení pařížského týdne módy (Paris Fashion Week) věnovaného dámské konfekci jaro/léto 2023 odhaluje společnost DS Automobiles svůj nejnovější výtvor, novou DS 3. Společnost DS Automobiles si jako dlouholetý partner Fédération de la Haute Couture et de la Mode vybrala tuto klíčovou událost v hlavním městě módy, aby v pařížských ulicích upozornila na nový model DS 3 a pozvala svou ambasadorku Andreu Brotschiovou, aby představila nový model DS 3 při focení v černých šatech s velmi dlouhou vlečkou, které kontrastují s novým červeným odstínem Diva Red nové DS 3. 
 


2.1.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

PEUGEOT 408 Dynamický inovativní Fastback

Peugeot s novým modelem 408 demonstruje vynalézavost svých týmů a nabízí novou siluetu fastbacku na samotném vrcholu segmentu C. Peugeot 408 je v historii značky i na současném trhu s automobily prvním vozem svého druhu. Tento nový model je překvapivý a nečekaný. Vyčnívá z modelové řady značky v různých směrech.  Kromě postoje šelmy a jedinečného vzhledu přináší také technickou dokonalost zaměřenou na efektivitu a inteligentní elektrifikaci, stejně jako emoce a potěšení z jízdy. Jeho technologie se vyznačují vyspělostí a instinktivním používáním.


20.12.2022

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Zcela nový Hyundai KONA

Značka Hyundai dnes odhalila futuristický design nové generace malého SUV KONA, založený na verzi s elektrickým pohonem. Model bude k dispozici ve čtyřech variantách, zahrnujících elektromobil, hybrid, varianty poháněné spalovacím motorem a sportovní stupeň výbavy N Line. Jejich základem bude univerzální platforma, ale každá z nich se bude odlišovat jedinečným designem.


19.12.2022

  Toyota , hybridní pohon

Toyota v Evropě spouští výrobu hybridního pohonu

Toyota Motor Europe oznámila zahájení výroby hybridních pohonů 5. generace pro novou Toyotu Corolla. Nejnovější hybridní elektrické pohony Toyota s nízkými emisemi se budou vyrábět v závodech Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) a Toyota Motor Manufacturing UK (TMUK) a následně montovat do nové Toyoty Corolla vyráběné v závodech TMUK a Toyota Motor Manufacturing Turkey (TMMT).


7.12.2022

  Toyota , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Toyota Prius Plug-in Hybrid

Atraktivní Toyota Prius páté generace otevírá novou kapitolu příběhu průkopníka technických inovací a dynamického designu a současně zachovává hrdou tradici modelu, který se nebojí jít proti zažitým konvencím.