rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech na téma hybridní pohon

MITSUBISHI připravuje uvedení nového ECLIPSU CROSS PHEV

20.4.2021   Mitsubishi , hybridní pohon , SUV

Už za měsíc představí české zastoupení značky Mitsubishi na trh očekávanou novinku. Dočkáme se tak příchodu nejnovějšího přírůstku do rodiny modelů Mitsubishi - Eclipsu Cross PHEV, který využívá osvědčené technologie z Outlanderu PHEV včetně stále unikátní V2H v kombinaci s atraktivním designem kupé SUV.

Číst více

Hyundai TUCSON ve variantě Plug-in Hybrid přichází na český trh

20.4.2021   Hyundai , hybridní pohon

Na český trh vstupuje vrcholná verze Plug-in Hybrid populárního SUV Hyundai TUCSON.  Nabídku elektrifikovaných pohonných jednotek populárního SUV Hyundai TUCSON na českém trhu doplňuje po mild-hybridní a full-hybridní variantě také vrcholná verze Plug-in Hybrid, která bude k dispozici pro všechny výbavové stupně vyjma nejnižšího stupně Start. Zvolit ji lze i pro sportovní varianty N Line a N Line Style. Ceny plug-in hybridních variant začínají na přívětivých 899 990 Kč vč. DPH. 

Číst více

NOVÝ RENAULT ARKANA je nyní v prodeji!

13.4.2021   Renault , hybridní pohon

RENAULT Arkana E-tech hybrid - toto je sportovní SUV ztělesňující zcela nový a inovativní design. Již od uvedení na trh je Arkana dostupná v hybridní verzi E-tech a výbavě R.S. Line.

Číst více

Fotbalová legenda je novým ambasadorem značky KIA

30.3.2021   KIA , hybridní pohon , SUV

Bývalý český fotbalový reprezentant a fenomenální útočník Jan Koller se stal novou tváří automobilové značky Kia.

Číst více

SEAT Tarraco e-HYBRID přichází na evropské trhy

29.3.2021   Seat , hybridní pohon , SUV

SEAT pokračuje v realizaci svého plánu elektrifikace vyráběných modelů, která posouvá hospodárnost na ještě vyšší úroveň.

Číst více