6.12.2022

  hybridní pohon , limuzína , luxusní vozy

Luxusní limuzíny přepravovaly nejvyšší představitele

Značka Audi poskytla předsednictví České republiky v Radě EU flotilu 10 pancéřovaných vozů Audi A8 L Security. Značka Audi dodala Odboru dopravy chráněných osob Ochranné služby Policie České republiky na základě vítězství ve výběrovém řízení flotilu luxusních limuzín, která zajišťovala přepravu nejvyšších státních představitelů v rámci akcí pořádaných v souvislosti s českým předsednictvím v Radě Evropské unie ve druhé polovině roku 2022. O nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti významných osobností evropské politiky se staraly mimo jiné pancéřované automobily Audi A8 L Security s modernizovanou technikou a atraktivním designem, který zdobí modelovou řadu A8 od konce loňského roku.


19.10.2022

  Audi , Nová generace , limuzína , sportovní vozy

Nejvyšší umění: Audi RS 3 performance edition

Audi RS 3 performance edition (kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: - (EU); 9,5–8,9 (WLTP); kombinované emise CO2 v g/km: - (EU); 216–201 (WLTP)) je nejsportovnějším kompaktním modelem Audi Sport, který vyniká rychlostí a touhou po zatáčkách. Tato speciální edice s výkonem 299 kW (407 k) a nejvyšší rychlostí 300 km/h je vyvinuta tak, aby poskytovala maximální úroveň sportovních výkonů. Výbavu s důvěrně známými špičkovými technologiemi, mezi něž patří RS Torque Splitter a keramické brzdy, navíc rozšířila skořepinová sedadla RS s optimalizovanou boční oporou těla ve spojení s velkým množstvím exkluzivních designových prvků.


18.10.2022

  Rolls-Royce , elektrický pohon , elektromobily , limuzína , luxusní vozy

Rolls-Royce představuje model Spectre

Společnost Rolls-Royce Motor Cars odhaluje svůj první plně elektrický model Spectre ohlašující počátek nové éry, která do roku 2030 zajistí elektrifikaci celého portfolia jeho modelů. Tento přechod k plně elektrickému pohonnému ústrojí umocní zážitek ze svezení s vozy Rolls-Royce – okamžitě dostupný točivý moment, tichý chod a smysl pro nepostřehnutelnou změnu převodů definují každý automobil značky Rolls-Royce již od roku 1904. Spectre představuje zcela novou kategorii automobilu: ultra luxusní elektrické super kupé, které se stává jasným a sebejistým symbolem budoucnosti, která v případě značky Rolls-Royce znamená přechod do čistě elektrické éry.


25.4.2022

  BMW , elektrický pohon , elektromobily , limuzína , luxusní vozy

BMW i7 xDrive60: čistě elektrická limuzína

BMW Group Česká republika oznamuje cenu nové generace BMW řady 7, které bude v prosinci 2022 jako první uvedené na trh ve verzi BMW i7 xDrive60. Objednávat lze tento vůz již nyní.


1.12.2021

  BMW , elektrický pohon , elektromobily , limuzína

BMW i7 absolvuje testy na ledu a sněhu

Prototypy první čistě elektrické luxusní limuzíny dokončují v zimním testovacím centru BMW Group ve švédském Arjeplogu závěrečný testovací program zaměřený na systémy pohonu a podvozku.


15.11.2021

  Audi , Nová generace , limuzína , luxusní vozy

Interiér Audi A8 nabízí kvalitní zážitky

Současné automobily musejí dokonale zapadat do každodenního života uživatele a za všech okolností musejí uspokojovat co nejvíce jeho potřeb. Při utváření designu interiéru patří mezi nejdůležitější témata komfort, logika ovládání, informace a zábava nebo kvalita a trvalá udržitelnost používaných materiálů.


2.11.2021

  Audi , Nová generace , hybridní pohon , limuzína , luxusní vozy

Modernizovaní vlaková loď Audi A8

Digitalizované osvětlení nabízí ještě více bezpečnosti a zážitky z používání pokrokových technologií.


13.9.2021

  Citroën , kombi , limuzína , SUV

Citroën C5 X - kombinace limuzíny, kombi a SUV

Jedná se o koncept, který na trhu procházejícím velkými změnami hledí dopředu. Zákazníkům, jež hledají multifunkčnost, výraznost a modernost, přináší vůz C5 X to nejlepší z několika světů.


12.2.2021

  Audi , elektrický pohon , elektromobily , kombi , limuzína , luxusní vozy , sportovní vozy , SUV

Audi Sport nově s dvěma úrovněmi obchodních partnerů

Automobily Audi s ikonickým logem Audi Sport míří nově ke svým klientům přes dvě úrovně certifikovaných obchodních partnerů.


8.2.2021

  Audi , kombi , limuzína , skladové vozy , sportovní vozy , SUV

Audi "quattro v ceně vozu"

Audi vzdává hold přelomovému vítězství v rallye komunikační kampaní „quattro v ceně vozu“.