31.5.2023

  Rolls-Royce , luxusní vozy

Zakázková varianta modelu Cullinan Black Badge

Společnost Rolls-Royce s potěšením představuje model Cullinan Black Badge Blue Shadow Private Collection, který odhaluje krásu a tajemství vesmíru. Pro tento jedinečný výtvor přední designéři značky Rolls-Royce čerpali inspiraci z Kármánovy linie, neviditelné hranice ve výšce 100 kilometrů neboli 62 mil nad zemským povrchem, kde končí atmosféra naší planety a začíná vesmír.


18.4.2023

  Lexus , MPV , hybridní pohon , luxusní vozy

Světová premiéra zcela nového Lexus LM

Lexus LM je na evropském trhu novým typem vozidla, které dokáže nabídnout vrcholný luxus limuzíny v hávu prostorného MPV. Zkratka LM znamená „Luxury Mover“a je čtvrtým modelem designu Lexus nazvaného „Next Chapter“. Navazuje na úspěšné uvedení SUV Lexus NX a RX, a také čistě elektrického SUV Lexus RZ. LM reprezentuje nejnovější fázi kompletní obnovy produktové nabídky, která zahrnuje nové podvozkové platformy, nové pohony a řadu pokrokových technologií.


18.4.2023

  Nová generace , Porsche , luxusní vozy , SUV

Porsche představuje nový model Cayenne

Automobilka Porsche zásadně přepracovala třetí generaci modelu Cayenne s komplexními změnami v pohonném ústrojí, podvozku, designu a výbavě. To zlepšilo nejen jízdní vlastnosti a jízdu v terénu, ale také každodenní komfort.


15.2.2023

  Lexus , luxusní vozy , sportovní vozy

Nový Lexus RC F Takumi Edition

Lexus představuje nové RC F Takumi Edition, model speciálně sestavený řemeslnými mistry Lexus Takumi, speciálně vyškolenými techniky, kteří jsou zárukou kvality montáže i finální úpravy. Každý vůz bude mít na dveřích řidiče číslovanou identifikační plaketku limitované edice, kde bude i specifický kryt motoru s logem mistra Takumi. Cena pro český trh bude 3 199 000 Kč.


7.2.2023

  Jaguar , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , SUV

Ryze elektrický model Jaguar I-PACE

Jaguar I-PACE je elektromobil, který boří zažité konvence. Je držitelem titulu Světové auto roku, ceny za design v anketě Světové auto roku a ocenění Světové ekologické auto roku.


16.12.2022

  Jaguar , luxusní vozy , SUV

Jaguar F-PACE: Brilantní atraktivní

Působivě suverénní vzhled. Pohled, který by sotva mohl být sebevědomější. Takový dojem dělá Jaguar F-PACE. Od prvního okamžiku. Jeho ikonický design a luxusní interiér si Vás získají.


6.12.2022

  hybridní pohon , limuzína , luxusní vozy

Luxusní limuzíny přepravovaly nejvyšší představitele

Značka Audi poskytla předsednictví České republiky v Radě EU flotilu 10 pancéřovaných vozů Audi A8 L Security. Značka Audi dodala Odboru dopravy chráněných osob Ochranné služby Policie České republiky na základě vítězství ve výběrovém řízení flotilu luxusních limuzín, která zajišťovala přepravu nejvyšších státních představitelů v rámci akcí pořádaných v souvislosti s českým předsednictvím v Radě Evropské unie ve druhé polovině roku 2022. O nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti významných osobností evropské politiky se staraly mimo jiné pancéřované automobily Audi A8 L Security s modernizovanou technikou a atraktivním designem, který zdobí modelovou řadu A8 od konce loňského roku.


18.10.2022

  Rolls-Royce , elektrický pohon , elektromobily , limuzína , luxusní vozy

Rolls-Royce představuje model Spectre

Společnost Rolls-Royce Motor Cars odhaluje svůj první plně elektrický model Spectre ohlašující počátek nové éry, která do roku 2030 zajistí elektrifikaci celého portfolia jeho modelů. Tento přechod k plně elektrickému pohonnému ústrojí umocní zážitek ze svezení s vozy Rolls-Royce – okamžitě dostupný točivý moment, tichý chod a smysl pro nepostřehnutelnou změnu převodů definují každý automobil značky Rolls-Royce již od roku 1904. Spectre představuje zcela novou kategorii automobilu: ultra luxusní elektrické super kupé, které se stává jasným a sebejistým symbolem budoucnosti, která v případě značky Rolls-Royce znamená přechod do čistě elektrické éry.


10.10.2022

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , luxusní vozy

DS 9 Opéra Première: Jedinečná edice

DS Automobiles představuje novou limitovanou edici DS 9 Opéra Première, která je symbolem francouzského know-how v odvětví luxusu představeného v ikonickém modelu.


29.9.2022

  BMW , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , SUV

První BMW XM

BMW M GmbH představuje svůj vůbec první vysokovýkonný model s elektrifikovaným pohonem a zrychluje tak svou transformaci směrem k lokálně bezemisní mobilitě. BMW XM spojuje špičkovou techniku pohonu s působivým celkovým pojetím. Tento vysokovýkonný vůz s karoserií Sports Activity Vehicle (SAV) je vybaven nově vyvinutým plug-in hybridním systémem s maximálním výkonem 480 kW/653 k generovaným kombinací spalovacího motoru o výkonu až 360 kW/489 k a elektrického pohonu o výkonu až 145 kW/197 k.


29.9.2022

  BMW , Nová generace , luxusní vozy , sportovní vozy

Aktualizace čisté radosti z jízdy: BMW Z4

Čistokrevný roadster, sportovnější a vizuálně přitažlivější než kdy jindy – to je BMW Z4 modelového roku 2023. Nejnovější verze dvoumístného vozu s plátěnou stahovací střechou přináší řadu detailních vylepšení, svěží designové prvky exteriéru a rozšířenou standardní výbavu a přidává nové položky na seznam volitelné výbavy. Novinky více než kdy jindy podtrhují sportovní charakter BMW Z4. Jsou ideálními ingrediencemi, s nimiž lze navázat na jeho úspěšnou tradici coby symbolu ryzí radosti z jízdy v nabídce bavorské prémiové automobilky a globálního lídra v daném segmentu.


15.9.2022

  Ford , Nová generace , luxusní vozy , sportovní vozy

Nový Ford Mustang je pony car pro novou éru

Ford dnes odhalil zcela nový Mustang. Nejprodávanější sportovní kupé světa se zcela přepracovaným digitálním kokpitem, zdokonaleným motorem V8 a ostřejším designem bude řidičsky nejzábavnějším modelem v historii Mustangu.