16.12.2022

  Jaguar , luxusní vozy , SUV

Jaguar F-PACE: Brilantní atraktivní

Působivě suverénní vzhled. Pohled, který by sotva mohl být sebevědomější. Takový dojem dělá Jaguar F-PACE. Od prvního okamžiku. Jeho ikonický design a luxusní interiér si Vás získají.


6.12.2022

  hybridní pohon , limuzína , luxusní vozy

Luxusní limuzíny přepravovaly nejvyšší představitele

Značka Audi poskytla předsednictví České republiky v Radě EU flotilu 10 pancéřovaných vozů Audi A8 L Security. Značka Audi dodala Odboru dopravy chráněných osob Ochranné služby Policie České republiky na základě vítězství ve výběrovém řízení flotilu luxusních limuzín, která zajišťovala přepravu nejvyšších státních představitelů v rámci akcí pořádaných v souvislosti s českým předsednictvím v Radě Evropské unie ve druhé polovině roku 2022. O nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti významných osobností evropské politiky se staraly mimo jiné pancéřované automobily Audi A8 L Security s modernizovanou technikou a atraktivním designem, který zdobí modelovou řadu A8 od konce loňského roku.


18.10.2022

  Rolls-Royce , elektrický pohon , elektromobily , limuzína , luxusní vozy

Rolls-Royce představuje model Spectre

Společnost Rolls-Royce Motor Cars odhaluje svůj první plně elektrický model Spectre ohlašující počátek nové éry, která do roku 2030 zajistí elektrifikaci celého portfolia jeho modelů. Tento přechod k plně elektrickému pohonnému ústrojí umocní zážitek ze svezení s vozy Rolls-Royce – okamžitě dostupný točivý moment, tichý chod a smysl pro nepostřehnutelnou změnu převodů definují každý automobil značky Rolls-Royce již od roku 1904. Spectre představuje zcela novou kategorii automobilu: ultra luxusní elektrické super kupé, které se stává jasným a sebejistým symbolem budoucnosti, která v případě značky Rolls-Royce znamená přechod do čistě elektrické éry.


10.10.2022

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , luxusní vozy

DS 9 Opéra Première: Jedinečná edice

DS Automobiles představuje novou limitovanou edici DS 9 Opéra Première, která je symbolem francouzského know-how v odvětví luxusu představeného v ikonickém modelu.


29.9.2022

  BMW , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , SUV

První BMW XM

BMW M GmbH představuje svůj vůbec první vysokovýkonný model s elektrifikovaným pohonem a zrychluje tak svou transformaci směrem k lokálně bezemisní mobilitě. BMW XM spojuje špičkovou techniku pohonu s působivým celkovým pojetím. Tento vysokovýkonný vůz s karoserií Sports Activity Vehicle (SAV) je vybaven nově vyvinutým plug-in hybridním systémem s maximálním výkonem 480 kW/653 k generovaným kombinací spalovacího motoru o výkonu až 360 kW/489 k a elektrického pohonu o výkonu až 145 kW/197 k.


29.9.2022

  BMW , Nová generace , luxusní vozy , sportovní vozy

Aktualizace čisté radosti z jízdy: BMW Z4

Čistokrevný roadster, sportovnější a vizuálně přitažlivější než kdy jindy – to je BMW Z4 modelového roku 2023. Nejnovější verze dvoumístného vozu s plátěnou stahovací střechou přináší řadu detailních vylepšení, svěží designové prvky exteriéru a rozšířenou standardní výbavu a přidává nové položky na seznam volitelné výbavy. Novinky více než kdy jindy podtrhují sportovní charakter BMW Z4. Jsou ideálními ingrediencemi, s nimiž lze navázat na jeho úspěšnou tradici coby symbolu ryzí radosti z jízdy v nabídce bavorské prémiové automobilky a globálního lídra v daném segmentu.


15.9.2022

  Ford , Nová generace , luxusní vozy , sportovní vozy

Nový Ford Mustang je pony car pro novou éru

Ford dnes odhalil zcela nový Mustang. Nejprodávanější sportovní kupé světa se zcela přepracovaným digitálním kokpitem, zdokonaleným motorem V8 a ostřejším designem bude řidičsky nejzábavnějším modelem v historii Mustangu.


19.8.2022

  Jaguar , luxusní vozy , sportovní vozy

Jaguar F-TYPE silný a působivý

F-TYPE je zhmotněním DNA značky Jaguar. Byl navržen tak, aby svým vzhledem, výkonem i jízdními vlastnostmi vzbuzoval nadšení posádky a obdiv okolí. 


1.7.2022

  BMW , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy

Zahájení výroby nového BMW řady 7

Z výrobních linek továrny BMW Group v Dingolfingu dnes sjely první sériové kusy nového BMW řady 7. Dnešní den byl vlastně dvojitou premiérou, neboť nové vrcholné BMW se vyrábí nejen s hospodárnými spalovacími motory, ale také jako čistě elektrické BMW i7.


16.6.2022

  Jaguar , luxusní vozy , sportovní vozy , SUV

Limitovaná edice F-PACE SVR Edition 1988

Zjevil se odnikud a všechny nechal za sebou. Svými dnes legendárními závodními úspěchy Jaguar XJR-9 ve své době vzbudil velký rozruch. Právě tento památný okamžik dnes oživuje limitovaná edice Jaguar F-PACE SVR Edition 1988. Ta na sebe strhává pozornost především zcela výjimečným vzhledem. 


30.5.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , sportovní vozy

Lexus představí Electrified Sport

Na Festivalu rychlosti v Goodwoodu se veřejnosti poprvé mimo území Japonska představí koncepční vůz Lexus Electrified Sport, který je vizí budoucího vysoce výkonného sportovního elektromobilu značky Lexus. Označuje se jako možný nástupce legendárního modelu Lexus LFA.


12.5.2022

  BMW , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , luxusní vozy

Nové BMW i7 v různých podobách

Nové čistě elektrické BMW i7 zahajuje novou éru charakteristické radosti z jízdy a individuální mobility v luxusním segmentu. Na kampani k uvedení tohoto automobilového milníku na trh spolupracovala BMW Group se světoznámým britským módním fotografem a umělcem Nickem Knightem.