29.6.2022

  MPV , VW , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Předprodej modelů ID. Buzz a ID. Buzz Cargo

Značky Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy zveřejňují další detaily o nových modelech ID. Buzz a ID. Buzz Cargo, jejichž předprodej bude v České republice zahájen 1. července. Všestranný automobil s nulovými emisemi bude k dispozici jako elektrické MPV pro rodiny, volný čas i podnikání nebo jako lehký užitkový vůz pro živnostníky a firmy. Osobní verze ID. Buzz Pro mohou zákazníci objednávat za ceny již od 1 537 556 Kč včetně DPH. Skříňová verze ID. Buzz Cargo posílí vozové parky podnikatelů a firem již za 1 189 110 Kč bez DPH. Oficiální zahájení prodeje v České republice je plánováno na konec letošního roku.


8.6.2022

  Hyundai , MPV , užitkové vozy

Hyundai STARIA Van má české ceny

Velkoprostorové MPV už čeští zákazníci mohou objednávat ve verzích Tour a Luxury, určených pro převoz cestujících, nyní se ceníku dočkala i užitková varianta Van. Ceny začínají na 699 990 Kč bez DPH.


27.4.2022

  MPV , VW , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

ID. Buzz na cestě do sériové výroby

Mezi představením studie ID. Buzz a sériovou verzí, za jejíž volant první zákazníci usednou letos na podzim, stojí pět let tvrdé práce, kterou odvádějí vývojové týmy značek Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy. Jak vlastně dokázali designéři přenést základní koncept legendárního modelu T1, první generace vozů Bulli, do čistého designu studie zcela elektrického MPV a lehkého užitkového vozu?


21.4.2022

  MPV , Nová generace , VW , užitkové vozy

Nový Multivan: úspěch v kategorii MPV

Nový Volkswagen Multivan získal v anketě Auto roku v České republice 2021/2022, vyhlašované Svazem dovozců automobilů (SDA), od české veřejnosti nejvíce hlasů mezi modely zařazenými do kategorie MPV. Multivan tak po svém úspěšném uvedení na český trh zkraje letošního roku znovu potvrzuje, že jeho legendární všestranný koncept skvěle rezonuje s potřebami českých motoristů.


21.4.2022

  Citroën , MPV

Citroën Grand C4 SpaceTourer se loučí

Vzhledem k tomu, že se změnily nároky zákazníků, modernost a prestiž jsou nyní synonymem pro jiné tvary vozů a došlo ke změně toho, jak lidé přemýšlejí o mobilitě, Grand C4 SpaceTourer se nyní loučí. Nabídku rodinných vozů Citroën nyní tvoří nedávno zmodernizovaný model SUV C5 Aircross, který nabízí veškerý prostor a modularitu MPV, a C5 X, což je velký a cenově dostupný rodinný vůz, který poskytuje bezkonkurenční komfort. Ti, kteří potřebují přepravovat početnou rodinu, se mohou stále rozhodnout pro ë-Berlingo nebo ë-SpaceTourer. 


1.2.2022

  Hyundai , MPV

Hyundai Staria míří na český trh

Ceny devítimístné osobní verze začínají na 899.990 Kč vč. DPH. Staria je na začátku dodávaná výhradně s motorem 2,2 CRDi 130 kW.


20.10.2021

  MPV , VW , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , užitkové vozy

Začíná předprodej nového VW Multivan

Ceny nového Multivanu na českém trhu začínají na 1 202 103 Kč včetně DPH. Od začátku předprodeje jsou k dispozici obě délky karoserie a trio motorizací včetně nového plug-in hybridního pohonu.


8.6.2021

  MPV , Seat

SEAT Alhambra se vrací na český trh

Modelový rok 2022 přináší do produktové řady značky SEAT významné změny a novinky.


19.5.2021

  MPV , VW , hybridní pohon

Nový VW Multivan – MPV přijde v roce 2021 na trh poprvé jako plug-in hybrid

VW - Projíždět s Multivanem městem s nulovými lokálními emisemi a současně bez problémů cestovat do vzdálených destinací díky dlouhému celkovému dojezdu?


15.4.2021

  MPV , VW

VW Multivan – od užitkového vozu k univerzálnímu multitalentu

VW - Volkswagen Užitkové vozy má svůj recept na úspěch. Stačí vzít nejlepší lehký užitkový vůz své doby, přidat jízdní komfort osobního vozu, a to vše okořenit dosud nevídanou variabilitou interiéru.

 


13.4.2021

  Hyundai , MPV

Hyundai STARIA přináší budoucnost bezpečné a všestranné mobility

Společnost Hyundai Motor Company dnes v rámci digitální světové premiéry oficiálně představila novou modelovou řadu víceúčelových vozů MPV s označením STARIA.


18.3.2021

  Hyundai , MPV

Hyundai Motor odhaluje další designové detaily modelu STARIA

STARIA je nová řada MPV značky Hyundai s futuristickým a ikonickým designem