18.4.2023

  Nová generace , Porsche , luxusní vozy , SUV

Porsche představuje nový model Cayenne

Automobilka Porsche zásadně přepracovala třetí generaci modelu Cayenne s komplexními změnami v pohonném ústrojí, podvozku, designu a výbavě. To zlepšilo nejen jízdní vlastnosti a jízdu v terénu, ale také každodenní komfort.


18.1.2023

  Hyundai , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Hyundai odhalila novou generaci SUV KONA

Značka Hyundai odhalila novou generaci malého SUV KONA, určeného pro jihokorejský trh. Výrazně vylepšený model bude k dispozici s několika variantami pohonu včetně zcela elektrického (EV), hybridního (HEV) a spalovacího motoru (ICE). Každý bude navíc možné objednávat ve sportovní verzi N Line.


16.1.2023

  Mazda , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Nová Mazda MX-30 R-EV

Nová Mazda MX-30 R-EV se nepodobá žádnému jinému plug-in hybridu a nabízí zážitek z jízdy na elektřinu na všech vašich cestách. Díky jedinečnému rotačnímu motoru Mazda si užijete výhod elektromobilu bez nutnosti hledat na delších výletech nabíjecí stanice. Prozkoumejte detaily ztělesňující náš přístup k návrhu vozů zaměřený na člověka a užijte si pohodlný, radostný požitek z jízdy. Ten se vyznačuje vysoce kvalitními materiály, naším japonským odkazem a vášní, kterou mistři designu společnosti Mazda vkládají do každého našeho jedinečného vozu.


11.1.2023

  Citroën , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Citroën C4 X a ë-C4 X

Citroën představuje vozy C4 X a ë-C4 X s jedinečným elegantním designem a nadčasovým charakterem prostorného čtyřdveřového vozu, určené pro zákazníky, kteří hledají atraktivní alternativu k hatchbackům a SUV na trhu vozů střední třídy.


10.11.2022

  Nová generace , Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Plně elektrické Volvo EX90: začátek nové éry

Plnohodnotné sedmimístné zcela elektrické SUV zvyšuje dosavadní úroveň bezpečnosti i udržitelnosti každodenního života: Volvo EX90 představuje začátek nové éry naší společnosti, v rámci níž jsme nastavili rozhodující kurz směrem k plně elektrické budoucnosti.


19.10.2022

  Audi , Nová generace , limuzína , sportovní vozy

Nejvyšší umění: Audi RS 3 performance edition

Audi RS 3 performance edition (kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: - (EU); 9,5–8,9 (WLTP); kombinované emise CO2 v g/km: - (EU); 216–201 (WLTP)) je nejsportovnějším kompaktním modelem Audi Sport, který vyniká rychlostí a touhou po zatáčkách. Tato speciální edice s výkonem 299 kW (407 k) a nejvyšší rychlostí 300 km/h je vyvinuta tak, aby poskytovala maximální úroveň sportovních výkonů. Výbavu s důvěrně známými špičkovými technologiemi, mezi něž patří RS Torque Splitter a keramické brzdy, navíc rozšířila skořepinová sedadla RS s optimalizovanou boční oporou těla ve spojení s velkým množstvím exkluzivních designových prvků.


12.10.2022

  BMW , Nová generace , sportovní vozy

Nové BMW M2

Druhá generace BMW M2 nadchne a potěší vlastnostmi klasického vysokovýkonného sportovního vozu – navrženými ve vysoce koncentrované podobě, se svěží intenzitou a nejmodernějšími technologiemi. Nová M2 v sobě skrývá ryzí radost z jízdy. Základem její přitažlivosti jsou její kompaktní rozměry, řadový šestiválcový motor, manuální převodovka, pohon zadních kol a pokročilá koncepce zobrazování a ovládání, která umožňuje řidiči nastavit vůz podle jeho vlastních potřeb. Základem koncepce tohoto kupé je mrštnost a snadná ovladatelnost i na jeho samotných dynamických limitech. Výrazný charakter nového BMW M2 se odráží v jeho vizuálně působivém designu, který ještě dříve, než se rozjede, dává jasně najevo, že je s přehledem špičkovým vozem svého segmentu.


29.9.2022

  BMW , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , SUV

První BMW XM

BMW M GmbH představuje svůj vůbec první vysokovýkonný model s elektrifikovaným pohonem a zrychluje tak svou transformaci směrem k lokálně bezemisní mobilitě. BMW XM spojuje špičkovou techniku pohonu s působivým celkovým pojetím. Tento vysokovýkonný vůz s karoserií Sports Activity Vehicle (SAV) je vybaven nově vyvinutým plug-in hybridním systémem s maximálním výkonem 480 kW/653 k generovaným kombinací spalovacího motoru o výkonu až 360 kW/489 k a elektrického pohonu o výkonu až 145 kW/197 k.


29.9.2022

  BMW , Nová generace , luxusní vozy , sportovní vozy

Aktualizace čisté radosti z jízdy: BMW Z4

Čistokrevný roadster, sportovnější a vizuálně přitažlivější než kdy jindy – to je BMW Z4 modelového roku 2023. Nejnovější verze dvoumístného vozu s plátěnou stahovací střechou přináší řadu detailních vylepšení, svěží designové prvky exteriéru a rozšířenou standardní výbavu a přidává nové položky na seznam volitelné výbavy. Novinky více než kdy jindy podtrhují sportovní charakter BMW Z4. Jsou ideálními ingrediencemi, s nimiž lze navázat na jeho úspěšnou tradici coby symbolu ryzí radosti z jízdy v nabídce bavorské prémiové automobilky a globálního lídra v daném segmentu.


27.9.2022

  DS , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily

Nová DS 3: Umění elegance

U příležitosti zahájení pařížského týdne módy (Paris Fashion Week) věnovaného dámské konfekci jaro/léto 2023 odhaluje společnost DS Automobiles svůj nejnovější výtvor, novou DS 3. Společnost DS Automobiles si jako dlouholetý partner Fédération de la Haute Couture et de la Mode vybrala tuto klíčovou událost v hlavním městě módy, aby v pařížských ulicích upozornila na nový model DS 3 a pozvala svou ambasadorku Andreu Brotschiovou, aby představila nový model DS 3 při focení v černých šatech s velmi dlouhou vlečkou, které kontrastují s novým červeným odstínem Diva Red nové DS 3.


15.9.2022

  Ford , Nová generace , luxusní vozy , sportovní vozy

Nový Ford Mustang je pony car pro novou éru

Ford dnes odhalil zcela nový Mustang. Nejprodávanější sportovní kupé světa se zcela přepracovaným digitálním kokpitem, zdokonaleným motorem V8 a ostřejším designem bude řidičsky nejzábavnějším modelem v historii Mustangu.


1.9.2022

  Nová generace , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA VISION 7S nyní ve ŠKODA Muzeu

Návštěvníci ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi mají jedinečnou příležitost prohlédnout si hliněný model studie elektromobilu ŠKODA VISION 7S. Ve skutečné velikosti spatří první konkrétní ukázku nového designového jazyka MODERN SOLID, působivý výsledek práce týmu šéfdesignera ŠKODA AUTO Olivera Stefaniho.