8.9.2023

  Auto novinky , Citroën , Obytné vozy

Citroën „TYPE HOLIDAYS“ stylově reinterpretuje vůz určený pro trávení volného času

Citroën představil svůj návrh obytné dodávky Type Holidays na veletrhu Caravan Salon, jedné z nejvýznamnějších světových akcí zaměřených na vozidla pro volný čas. Tento návrh spojuje ikonický model Citroën Type H a moderní vůz SpaceTourer, výsledkem je uspořádání interiéru, které bude brzy k dispozici v síti Citroën. Značka Citroën se odjakživa inspirovala myšlenkou svobody a sdílení a je tedy zcela přirozené, že se rozhodla navázat na kvality vozu SpaceTourer a posílit svou pozici na tomto rychle rostoucím trhu.


30.8.2023

  Auto novinky , Ford , Obytné vozy , elektrický pohon , hybridní pohon

Ford představuje novou generaci obytného vozu Nugget – inteligentnější, všestrannější a připravenou elektrifikovat cesty za dobrodružstvím

Ford představuje novou generaci oblíbeného obytného vozu Transit Custom Nugget, která kombinuje nejmodernější automobilové a interiérové funkce s cílem zprostředkovat ještě příjemnější dobrodružství na cestách. Poprvé se zájemci o Nugget mohou rozhodnout pro propracovanou elektrifikovanou pohonnou jednotku – flexibilní plug-in hybrid.


30.8.2023

  MPV , Obytné vozy , VW

Volkswagen Užitkové vozy přináší akční nabídku kultovních modelů California 6.1

Volkswagen Užitkové vozy připravil pro své zákazníky akční nabídku modelů California 6.1 za mimořádně výhodné ceny. Legendární kempovací vozy California Beach a California Ocean nabízejí nekonečnou svobodu na čtyřech kolech za ceny, které jsou výhodnější až o 404 851 Kč včetně DPH. Akční modely California 6.1 jsou k dispozici ve dvou výkonových verzích 110 kW (150 k) nebo 150 kW (204 k) již od 1 574 361 Kč včetně DPH.


10.8.2023

  MPV , Obytné vozy , VW , užitkové vozy

Paket pro přenocování v novém Multivanu již lze objednávat

Volkswagen Užitkové vozy vychází vstříc přáním zákazníků, kteří nepotřebují pro své cestovatelské výpravy osvědčený kempovací model California, ale čas od času chtějí ve svém Multivanu komfortně přenocovat. Pro nový Multivan je nově k dispozici praktický „paket pro přenocování“, jehož sklopná matrace spolu s prvky pro zatemnění interiéru promění rodinné MPV v lehkou verzi kempovacího vozu.


7.8.2023

  MPV , Obytné vozy , VW , hybridní pohon , užitkové vozy

35 let svobody na kolech: Volkswagen Užitkové vozy naznačuje studií California CONCEPT budoucnost této modelové řady

V roce 1988 debutoval ve světové premiéře na veletrhu Caravan Salon první model California na základě modelu VW Bus (T3). Přesně o 35 let a 260 000 vyrobených exemplářů později představí Volkswagen Užitkové vozy na největší výstavě svého druhu v Düsseldorfu ve světové premiéře studii California CONCEPT, která je výhledem na budoucnost této modelové řady. Sériová verze nové generace modelu California bude vyráběna od roku 2024 v německém výrobním závodě Hannover značky Volkswagen Užitkové vozy.


27.9.2022

  Citroën , Obytné vozy , elektrický pohon , užitkové vozy

CITROËN Berlingo se vrací do minulosti

Vnější designové prvky vozu Citroën Berlingo jsou poctou legendárnímu vozu 2CV Fourgonnette AU (U jako utility/užitkový), který byl uveden na trh v roce 1951 a po němž následovaly až do roku 1987 jeho odvozeniny. Berlingo 2CV Fourgonnette je jeho moderní reinterpretací, která má všechny uznávané přednosti současného Berlinga, pokud jde o architekturu, nosnost a modularitu, palubní technologie a jízdní vlastnosti. 


18.11.2021

  Citroën , Obytné vozy , užitkové vozy

Citroën: Život na čtyřech kolech

Citroen Jumper a společnost WoodVANs se spojily pro potěšení cestovatelů a dobrodruhů. Společnost WoodVANs se zabývá obytnými vestavbami primárně do Citrënu Jumper L4H3 o výkonu 160 HP.