30.8.2023

  Toyota , elektrický pohon , limuzína , off-road , skladové vozy , SUV

Toyota vyhlašuje akční ceny. Nejvýhodněji vyjdou skladové vozy

Některé modely od Toyoty jsou k dostání za ještě výhodnějších podmínek. Rozšířená akční nabídka se týká především skladových vozů, přičemž největší cenové zvýhodnění zaznamenala novinka, čistě elektrická Toyota bZ4X, která je nyní k dostání o 300 000 Kč levněji.


28.3.2023

  Ford , Pick-up , off-road

Ford Ranger Tremor

Společnost Ford Pro odhalila nový Ranger Tremor – další verzi nejprodávanějšího pick-upu v Evropě. Ranger Tremor cílí na zákazníky, kteří vyžadují ještě lepší schopnosti v náročném terénu. Pyšní se výrazně přepracovaným podvozkem včetně sériově montovaných tlumičů pérování Bilstein. Jistotu ovládání vozu mimo asfalt zvyšují speciální off-road asistenční funkce, zatímco robustní nový vzhled odráží terénní potenciál modelu.


15.3.2023

  Ford , off-road

Legendární terénní vůz Ford Bronco

Ford oznámil, že na vybraných evropských trzích bude již brzy možné poprvé objednávat legendární americký terénní model Ford Bronco 4x4. 


19.10.2022

  Seat , off-road , SUV

SEAT prodal již více než jeden milion SUV

Úspěšný příběh kategorie SUV pokračuje. Automobily SUV (Sports Utility Vehicle) si každoročně ukrojují stále větší část trhu. V roce 2021 na ně připadalo 46 % registrací nových vozů v Evropě, což je o 5 procentních bodů více než v předchozím roce. Skvělým příkladem této růstové evoluce je produktová řada SUV značky SEAT. Ta v roce 2022 přesáhla hranici jednoho milionu prodaných vozů všech tří modelů, tedy pouhých šest let po uvedení prvního z nich na trh. Loni se již modely Arona, Ateca a Tarraco podílely na globálním prodeji značky SEAT 49 procenty, resp. 192 100 vozy. Mezi hlavní důvody jejich popularity patří design, všestrannost a sportovní jízda.


7.7.2022

  Pick-up , VW , off-road

Nový Volkswagen Amarok slaví světovou premiéru

Volkswagen Užitkové vozy představuje ve světové premiéře nový Amarok.


7.7.2022

  Toyota , off-road

Toyota představuje nové provedení Land Cruiser Matt Black Edition

Toyota Land Cruiser se již přes 70 let těší bezkonkurenční pověsti pro svoji odolnost a schopnost vypořádat se s nejnáročnějším terénem.


4.7.2022

  Ford , off-road

Ford Bronco - legendární americký terénní vůz přichází v omezeném množství do Evropy

Ford uvádí na evropský trh kultovní off-road Bronco s pohonem 4x4, robustním designem, extrémními terénními schopnostmi a nejnovější generací technologií pro širokou škálu terénních podmínek.