28.3.2023

  Ford , Pick-up , off-road

Ford Ranger Tremor

Společnost Ford Pro odhalila nový Ranger Tremor – další verzi nejprodávanějšího pick-upu v Evropě. Ranger Tremor cílí na zákazníky, kteří vyžadují ještě lepší schopnosti v náročném terénu. Pyšní se výrazně přepracovaným podvozkem včetně sériově montovaných tlumičů pérování Bilstein. Jistotu ovládání vozu mimo asfalt zvyšují speciální off-road asistenční funkce, zatímco robustní nový vzhled odráží terénní potenciál modelu.


23.3.2023

  Pick-up

Mitsubishi představilo Concept XRT

Mitsubishi Motors představilo Concept XRT – koncept zbrusu nového pickupu Triton (na některých trzích L200), jehož uvedení na trh je naplánováno na fiskální rok 2023. Koncept XRT je nyní představován na 44. mezinárodním autosalonu v Bangkoku, který se koná od 21. března do 2. dubna 2023.


15.12.2022

  Pick-up , VW , užitkové vozy

Nový Amarok v předprodeji na českém trhu

Volkswagen Užitkové vozy zahajuje předprodej nového Amaroku. Nový Amarok je připraven na všechny druhy cest. Jako nezdolný pick-up a automobilový nástroj – důkladně promyšlený od kabiny až po otevřenou ložnou plochu. Jeho pohon obstarávají silné a  hospodárné přeplňované motory ve spojení se dvěma různými systémy pohonu všech kol. V interiéru dokládá zřetelný pokrok oproti úspěšnému předchůdci s více než 830 000 prodanými vozy rozsáhlá výbava, která v závislosti na verzi zahrnuje více než 25 asistenčních systémů, displejs úhlopříčkou až 12,3 palce, praktickou kombinaci digitálních a analogových ovládacích prvků a velmi kvalitní materiály. Předprodej v České republice byl již zahájen. Ceny nového Amaroku začínají již od 870 007 Kč bez DPH (1 052 708 Kč včetně DPH).


9.12.2022

  Pick-up , VW , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Pět hvězd pro Modely ID. Buzz a nový Amarok

Evropská zkušební organizace Euro NCAP oznámila výsledky aktuální série testů bezpečnosti nových automobilů. Velmi úspěšně si v nich vedly hned dva technicky zcela odlišné modely značky Volkswagen Užitkové vozy, ID. Buzz1 a nový Amarok1, které obdržely nejvyšší hodnocení s 5 hvězdami.


29.11.2022

  Ford , Pick-up

Ford Ranger přijíždí ve variantě Platinum

Společnost Ford Pro dnes představila pick-up Ranger ve výbavovém stupni Platinum. 1Do řady Ranger s ním přichází nová úroveň luxusu.


1.11.2022

  Ford , Pick-up

Ford Ranger Raptor pojede pouštní maraton

Ford dnes oznámil, že Ranger Raptor nové generace se zúčastní jednoho z nejtěžších terénních závodů na světě, SCORE International Baja 1000. Ranger Raptor bude závodit na nízkouhlíkové biopalivo, čímž demonstruje potenciál těchto paliv v nejnáročnějších podmínkách.


20.9.2022

  Pick-up , VW , užitkové vozy

Nové modely užitkových vozů Volkswagen

VW Užitkové vozy se bude na veletrhu IAA Transportation 2022 prezentovat velmi rozmanitou nabídkou nových modelů. Kromě globálně elektrizujícího modelu ID. Buzz a zcela nového pick-upu Amarok se jedná o zajímavé speciální vozy od výrobců přestaveb, kteří zde prezentují důmyslná řešení v téměř všech segmentech. Mezi hvězdy veletrhu patří první zásahový vůz pro pohotovostní lékařské služby na základě modelu ID. Buzz. Kromě toho v Hannoveru debutují také inovativní koncepty úprav dalších modelů značky od nového Multivanu ve verzi pro taxislužby až po nejrůznější druhy přestaveb pro úspěšný model Crafter.


16.9.2022

  Pick-up , VW , užitkové vozy

Volkswagen výstavní premiéry

Volkswagen Užitkové vozy se bude na veletrhu IAA Transportation od 19. až 25. září prezentovat svou aktuální produktovou ofenzivou. Výstavní premiéru v Hannoveru oslaví nový ID. Buzz Cargo, na celém světě s napětím očekávaný lehký užitkový vůz s elektrickým pohonem. Již nyní je ID. Buzz považován za novou ikonu elektromobility. Jako další přijíždí na start Multivan s výbavovým paketem Edition – Multivan ve sportovním stylu, který může díky plug-in hybridnímu pohonu, dodávanému na přání, jezdit po městě na elektřinu. Na IAA v Hannoveru bude navíc poprvé vystaven paket „Good Night“, který promění model Multivan v lehkou verzi kempovacího vozu. Světovou výstavní premiéru oslaví také nový Amarok, který vstoupí na trh s moderní technikou a charismatickým designem. Hospodárným pohonem na zemní plyn je vybaven v Hannoveru vystavený Caddy Maxi s paketem Dark Label. Na IAA prezentovaný průřez produktovou řadou završí obytné vozy California a bezpočet nástaveb a přestaveb pro specializovaný firemní provoz. Návštěvníci veletrhu naleznou expozici značky Volkswagen Užitkové vozy v hale 12 a na venkovní ploše. Odtud bude možné odjet s modelem ID. Buzz na zkušební jízdu.


1.9.2022

  Ford , Nová generace , Pick-up

Ford příjmá objednávky na nový Ranger

Ford začíná přijímat objednávky na fascinující nový pick-up Ranger – nejinteligentnější, nejpraktičtější a nejvšestrannější Ranger v historii.


22.7.2022

  Pick-up , VW

VW Amarok: Vylepšený Pick-up

Všestranný model pro jízdu na silnici i v terénu byl vyvíjen a testován v Německu a Austrálii. Výroba bude probíhat v Jižní Africe. Nový Amarok je prémiový pick-up pro Austrálii a Nový Zéland, pro bezpočet afrických zemí, Blízký východ a Evropu. Zákazníky přesvědčí charismatickým designem a důmyslnou koncepcí, promyšlenou výbavou, více než 20 novými asistenčními systémy, mobilními on-line službami, hospodárnými motory s vysokým točivým momentem, dvěma technologiemi pohonu všech kol, na míru navrženým příslušenstvím a čistou DNA designu značky Volkswagen. Nový Amarok je díky tomu jedním z nejmnohostrannějších a nejvyváženějších pick-upů na světě. Tyto vlastnosti vyjadřuje i slogan „No matter what“, volně přeloženo: „jsem připraven, ať se stane cokoli“. V prvních zemích přijde nový prémiový pick-up na trh na konci letošního roku, zahájení prodeje v České republice bude následovat v první polovině roku 2023.


7.7.2022

  Pick-up , VW , off-road

Nový Volkswagen Amarok slaví světovou premiéru

Volkswagen Užitkové vozy představuje ve světové premiéře nový Amarok.


27.6.2022

  Nová generace , Pick-up , VW , užitkové vozy

Nový Amarok se představí 7. července

Prémiový pick-up značky Volkswagen Užitkové vozy bude představen 7. července v on-line přenosu. A poprvé se tak ukáže světu nezahalen a kompletně bez maskování. Zcela nový Amarok disponuje kromě svého jedinečného designu také mnoha „highlighty“ a přináší do B segmentu pick-upů mnoho technických inovací.