17.1.2023

  Enyaq iV , Octavia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , kombi , SUV

Škoda Auto objevuje Švédsko!

Automobilka pořádá ve středním Švédsku akci 4×4 Winter Experience. V království s téměř 100 000 jezery, které se může pochlubit rozvinutým průmyslem a energetickým sektorem, který se svou udržitelností řadí k světovým lídrům, se představí kompletní portfolio modelů Škoda s pohonem všech kol, včetně plně elektrické řady Enyaq iV. Účastníci se mohou těšit na vyhlídkové jízdy nedotčenou krajinou a vzrušující aktivity zaměřené na ovladatelnost vozů na zamrzlém jezeře. Vrcholem akce bude spolujízda s vozem Fabia RS Rally2 a pokus o překonání světového rekordu v nejdelším nepřetržitém driftu na ledu s vozem Enyaq RS iV.


23.11.2022

  Enyaq iV , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA na čele ankety ,Auto Trophy 2022‘

Značka ŠKODA získala ve čtenářské anketě ,Auto Trophy 2022‘ odborného magazínu Auto Zeitung s celkem pěti oceněními opět prvenství a stejně jako v minulém roce se jí tak dařilo lépe než kterékoli jiné značce. Model KAMIQ se umístil na čele v kategorii importovaných SUV do 30.000 eur, model ENYAQ iV se probojoval na první místo v hodnocení importovaných elektrických SUV do 50.000 eur. ŠKODA SUPERB byla zvolena čtenáři na první místo hned dvakrát: zvítězila mezi importovanými vozy střední třídy a navíc získala i ocenění za nejlepší poměr ceny a výkonu. Kromě toho zvolili účastníci ankety značku ŠKODA již podeváté za sebou nejlepší importovanou značkou.


26.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , ojeté vozy , SUV

ŠKODA Plus: jednička v prodeji ojetin

Garance kvality a seriózního přístupu: ŠKODA Plus má 152 provozoven rozmístěných po celém území ČR.


24.1.2022

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

ŠKODA AUTO hlásí v ČR úspěšný rok 2021

Jednotlivé modely mladoboleslavské značky dominují svým segmentům, ŠKODA FABIA se probojovala na pozici nejprodávanějšího automobilu českého trhu.


24.11.2021

  Enyaq iV , Fabia , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

ŠKODA: úspěch v "Auto Trophy 2021"

ŠKODA již poosmé zvolena čtenáři nejlepší importovanou značkou.


11.11.2021

  Enyaq iV , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA AUTO posunuje elektromobilitu v ČR

Mladoboleslavská automobilka se stala jedním ze signatářů memoranda o spolupráci v rozvoji elektromobility. ŠKODA ENYAQ iV prvním modelem na cestě k elektrické budoucnosti, do roku 2030 budou následovat minimálně 3 další modelové řady s plně elektrickým pohonem.


9.11.2021

  Enyaq iV , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , Octavia RS , SUV

ŠKODA AUTO na veletrhu e-Salon

ŠKODA AUTO představí na veletrhu čisté mobility e-SALON nejen své vozy, ale i navazující služby. Hlavním exponátem na stánku mladoboleslavské automobilky bude ŠKODA ENYAQ iV, ve spolupráci s přítomnými autorizovanými obchodníky budou připraveny i vozy pro testovací jízdy.


9.9.2021

  Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

ŠKODA SUPERB - 20 let novodobé vlajkové lodi

První novodobá ŠKODA SUPERB důstojně navázala na stejnojmenné předchůdce ze 30. a 40. let. Kromě české továrny Kvasiny byla produkce zavedena i v zahraničních výrobních a montážních závodech.


19.7.2021

  Enyaq iV , Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

ŠKODA AUTO - „Firemní auto roku 2021“

Porota složená ze 165 fleetových odborníků zvolila sedm modelů značky ŠKODA jako nejlepší importované vozy na německém fleetovém trhu.


5.5.2021

  Škoda Superb

První ŠKODA SUPERB COMBI pro policii na Novém Zélandu

Společnost ŠKODA AUTO se chystá novozélandské policii předat první z celkem asi 2 000 vozů SUPERB COMBI. V rámci výběrového řízení zvítězila česká automobilka nad početnou konkurencí. SUPERB přesvědčil novozélandské policisty v rozsáhlých testech svými jízdními vlastnostmi, vysokým bezpečnostním standardem a velkorysým prostorem.


25.11.2020

  Škoda , Škoda Superb

ŠKODA AUTO - Nahlédněte do procesů výroby v Kvasinách

Dvě videa ze závodu společnosti ŠKODA AUTO v Kvasinách ukazují operace ve svařovně, lakovně, na montážní lince a v logistice závodu. Výroba modelových řad KODIAQ, KAROQ, SUPERB a SUPERB iV s plug-in hybridním pohonem probíhá nepřetržitě šest dní v týdnu.


25.3.2020

  Škoda , Škoda Superb , elektrický pohon , SUV

Automobily ŠKODA s pohonem 4×4: Široké portfolio modelů pro každého

Vozy Škoda s moderním pohonem 4×4 jsou v nabídce již od roku 1999, kdy byl představen vůz OCTAVIA COMBI 4×4.