rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech na téma sportovní vozy

KIA přiveze na pražskou náplavku tři premiéry

23.8.2021   KIA , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , sportovní vozy , SUV

Poprvé v České republice se představí modernizované verze rodiny Ceed - nejvýkonnější ProCeed GT (204 k) a rodinný Ceed Sportswagon.

Číst více

Premiant ve své třídě: Nové Audi RS 3

23.7.2021   Audi , Nová generace , sportovní vozy

Technické highlighty: Pětiválec, Torque Splitter a sportovní podvozek RS plus, široké možnosti individualizace: Nové barvy pro exteriér a interiér, Uuedení na trh: Na podzim u evropských prodejců.

Číst více

ŠKODA 1100 OHC: Krásný sen o Le Mans

22.7.2021   Škoda , sportovní vozy

Dynamické tvary, lehká konstrukce, litrový výkon 85 k a rychlostní maximum 200 km/h dokládají schopnosti konstruktérů automobilky ŠKODA.

Číst více

John Cooper: edice MINI Anniversary

19.7.2021   Mini , sportovní vozy

Jméno John Cooper, od jehož narození dnes uplynulo 98 let, znamená nejen velké úspěchy ve formuli 1, ale také tradičního sportovního ducha značky MINI. Před 60 lety položil John Cooper základy legendárních závodních úspěchů klasických vozů Mini. Byl to začátek spolupráce mezi MINI a rodinou Cooperů, která trvá dodnes. Společná tradice sahá od prvního Mini Cooper, uvedeného na trh v září 1961, až po současné sportovní modely John Cooper Works.

Číst více

Elektrická dynamika: Mustang Mach-E GT

9.7.2021   Ford , elektrický pohon , elektromobily , sportovní vozy , SUV

Ford zahajuje prodej modelu Mustang Mach-E GT se speciálně naladěným pohonem, podvozkem MagneRide® a specifickými brzdami i pneumatikami, novinkou je také jízdní režim Untamed Plus. V České republice bude Mustang Mach-E GT dostupný začátkem roku 2022 za cenu od 1 899 900 Kč vč. DPH

Číst více