19.5.2022

  Lexus , SUV

Lexus - limitovaná edice RX 300

Značka Lexus výrazně zvyšuje dostupnost svého SUV modelu RX. Pro zákazníky připravila akční nabídku na benzínovou verzi RX 300 Limited Edition, která disponuje nadstandardní výbavou. Model bude velmi brzy dostupný skladem a k dispozici je limitovaný počet vozů. Již nyní mají všichni autorizovaní partneři značky Lexus vozy RX 300 Limited Edition k dispozici pro testovací jízdy.


18.5.2022

  Lexus , Nová generace , SUV

Lexus představí nový model RX

Lexus představí zcela nový model RX online ve středu 1. června 2022 ve 2:00 SEČ.


16.5.2022

  BMW , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

BMW XM: Nová dimenze M pocitu z jízdy

Jeho výrazný design zůstává zamaskovaný, jeho sportovní proporce se již rýsují a extrémní výkon nového BMW XM dělají z každé testovací jízdy zážitek i pro zkušené profesionály. Dynamickými jízdními testy prvního vysokovýkonného elektrifikovaného automobilu BMW M GmbH končí závěrečná fáze jeho sériového vývoje. Jen několik měsíců po představení BMW Concept XM prokazují prototypy sériového modelu v rámci intenzivního testovacího programu vysokou úroveň vyspělosti své technologie pohonu a podvozku. BMW XM je připraveno nově definovat vysoký výkon, luxus a suverenitu.


13.5.2022

  Lexus , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Modernizovaný Lexus UX

Letos v létě představí Lexus vylepšení kompaktního modelu UX z kategorie prémiových SUV. Přinese širší nabídku stylových prvků, modernizované technologie multimédií a konektivity a novou výbavovou linii ve sportovním duchu s označením F SPORT Design. Změny se budou týkat hybridního elektrického UX 250h s autonomním dobíjením i čistě benzínového provedení UX 200.


12.5.2022

  Land Rover , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Premiéra nového modelu Range Rover Sport

Třetí generace modelu Range Rover Sport je nesmírně dynamická a napříč celou modelovou řadou doslova elektrizující: vůz bude dostupný jako mild hybrid, plug-in hybrid a od roku 2024 také s ryze elektrickým pohonem.


5.5.2022

  Opel , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Opel: Ofenzíva kvality nepolevuje!

Kvalita byla pro značku Opel vždy alfou i omegou - a poslední data ukazují, že v tomto ohledu je Opel aktuálně na historickém maximu: Během posledních dvanácti měsíců se kvalita nových vozů uváděných na trh zvýšila o 25 procent! Tyto informace vyplývají z interně definovaných výrobních standardů výrobce a také ze zpětné vazby od zákazníků, kteří sdílejí své zkušenosti během prvního roku od pořízení nového vozu Opel. Například nové modely Opel Corsa a Opel Mokka vykazují prvotřídní kvalitu výroby bez ohledu na to, zda se jedná o verze s úspornými spalovacími motory nebo akumulátorové elektrické vozy.


3.5.2022

  Audi , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , sportovní vozy , SUV

Audi slaví úspěch v anketě Auto roku

Audi je jedinou prémiovou značkou, jejíž modely úspěly ve veřejném hlasování ankety Auto roku 2021/2022 v České republice. Elektricky poháněný model Audi e-tron GT získal nejvíce hlasů v kategorii „Vozy vyšší střední a luxusní třídy“, zatímco kategorii „Velká SUV“ ovládlo Audi Q8. Oba modely ztělesňují ve svých segmentech pověstný „Náskok díky technice“ v podání značky s logem čtyř kruhů a u zákazníků bodují atraktivním designem, technickými inovacemi, pozorností věnovanou detailům a potěšením z jízdy.


28.4.2022

  Enyaq iV , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA - rok od uvedení POWERPASSU

POWERPASS umožňuje zákazníkům značky ŠKODA využívat síť veřejných dobíjecích míst v Evropě, která čítá již přes 310 000 nabíjecích stanic. Její součástí je také přibližně 10 000 rychlonabíjecích stanic na více než 3 000 místech. Majitelé čistě elektrických vozů řady ENYAQ iV je mohou využívat pomocí tří různých tarifů, přičemž většina těchto dobíjecích míst je součástí sítě IONITY.


27.4.2022

  KIA , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Kia Niro Plus: model pro speciální účely

Kia dnes odhalila svůj první model pro speciální účely (PBV – ‚purpose-built vehicle‘) s označením Niro Plus. Kia v roli poskytovatele řešení trvale udržitelné mobility zkoumá různorodé způsoby a cesty za tradiční hranice automobilového světa z pohledu soukromých i firemních zákazníků. Kia očekává, že její modely PBV budou tvořit důležitou součást mobility budoucnosti.


26.4.2022

  Enyaq iV , Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

ŠKODA obnovuje výrobu modelu ENYAQ iV

Po několikatýdenním přerušení obnovila společnost ŠKODA AUTO výrobu modelu ENYAQ iV. Zpočátku bude z linek sjíždět zhruba 1 000 vozů týdně, kapacita se však bude postupně navyšovat. Důvodem pro přerušení výroby byly omezené dodávky kabelových svazků od dodavatelů z Ukrajiny.


25.4.2022

  BMW , luxusní vozy , SUV

Modernizované BMW X7 vstupuje na český trh

Nedlouho po své premiéře je možné nové BMW X7 objednávat. Jeho cena začíná na 2 424 500 Kč vč. DPH.


20.4.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Lexus RZ 450e - nový elektrický model

Lexus RZ 450e je zbrusu nové čistě elektrické SUV s akumulátorovým pohonem. Je vůbec prvním modelem této značky vyvinutým od základu jako elektromobil. Nejde o vozidlo, které pouze nahrazuje konvenční motor alternativní jednotkou na elektřinu. Jeho smyslem je využít nové technologie dle filozofie Lexus Electrified.