29.6.2022

  MPV , VW , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Předprodej modelů ID. Buzz a ID. Buzz Cargo

Značky Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy zveřejňují další detaily o nových modelech ID. Buzz a ID. Buzz Cargo, jejichž předprodej bude v České republice zahájen 1. července. Všestranný automobil s nulovými emisemi bude k dispozici jako elektrické MPV pro rodiny, volný čas i podnikání nebo jako lehký užitkový vůz pro živnostníky a firmy. Osobní verze ID. Buzz Pro mohou zákazníci objednávat za ceny již od 1 537 556 Kč včetně DPH. Skříňová verze ID. Buzz Cargo posílí vozové parky podnikatelů a firem již za 1 189 110 Kč bez DPH. Oficiální zahájení prodeje v České republice je plánováno na konec letošního roku.


29.6.2022

  Peugeot , užitkové vozy , vodíkový pohon

Nový Peugeot e-Expert Hydrogen

Dlouhodobým cílem značky Peugeot je výrazně snížit lokální emise svých vozů. Jakožto jeden z prvních výrobců standardně nabízí na vybraných evropských trzích elektrickou dodávku poháněnou vodíkovým palivovým článkem: Peugeot e-Expert Hydrogen. Tímto novým modelem vybaveným nejmodernějšími technologiemi elektrifikace značka nadále rozšiřuje svou nabídku bezemisní mobility.


27.6.2022

  Nová generace , Pick-up , VW , užitkové vozy

Nový Amarok se představí 7. července

Prémiový pick-up značky Volkswagen Užitkové vozy bude představen 7. července v on-line přenosu. A poprvé se tak ukáže světu nezahalen a kompletně bez maskování. Zcela nový Amarok disponuje kromě svého jedinečného designu také mnoha „highlighty“ a přináší do B segmentu pick-upů mnoho technických inovací.


23.6.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Ford Pro Electric SuperVan přijíždí

Ford dnes začíná psát první elektrifikovanou kapitolu v historii legendárních SuperVanů. Na Festivalu rychlosti v britském Goodwoodu představuje ve světové premiéře extrémně výkonný prototyp s názvem Ford Pro Electric SuperVan.


15.6.2022

  užitkové vozy

Displej v novém modelu Amarok

Prémiový pick-up značky Volkswagen Užitkové vozy oslaví brzy svou premiéru. Dalším jeho „highlightem“ je interiér. V novém modelu Amarok bude displej centrální ovládací jednotky uložen vertikálně. Velká obrazovka nabízí lepší přehled a rozsáhlé možnosti ovládání. 


8.6.2022

  Hyundai , MPV , užitkové vozy

Hyundai STARIA Van má české ceny

Velkoprostorové MPV už čeští zákazníci mohou objednávat ve verzích Tour a Luxury, určených pro převoz cestujících, nyní se ceníku dočkala i užitková varianta Van. Ceny začínají na 699 990 Kč bez DPH.


7.6.2022

  Nová generace , Pick-up , VW , užitkové vozy

Další odhalení nového Amaroku

Jasný vzkaz: auto jedoucí před vámi je nový Amarok. Prémiový pick-up společnosti Volkswagen Užitkové vozy brzy oslaví premiéru. Dalším výrazným prvkem vozu je zadní víko korby s nepřehlédnutelným označením Amarok.


3.6.2022

  VW , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Zahájení výroby modelu ID. Buzz

V hlavním výrobním závodě značky Volkswagen Užitkové vozy v Hannoveru byla po modelu ID. Buzz Cargo zahájena také sériová výroba modelu ID. Buzz Pro. Ve čtvrtek 2. června oslavili spuštění výroby modelu ID. Buzz Josef Baumert, člen představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy odpovědný za výrobu a logistiku, a Stavros Christidis, předseda podnikové rady značky Volkswagen Užitkové vozy, společně s mnoha zaměstnanci. Výrobní závod Hannover je po Cvikovu a Emdenu třetí továrnou na elektromobily společnosti Volkswagen v Německu, v níž se vyrábí vozy rodiny ID.


31.5.2022

  Nová generace , VW , užitkové vozy

Nový Multivan získal pět hvězd Euro NCAP

Nový Multivan od značky Volkswagen Užitkové vozy dosáhl pozoruhodných výsledků v prestižních testech bezpečnosti Euro NCAP (European New Assessment Programme) v kategoriích pasivní bezpečnosti a funkčnosti asistenčních systémů. Nový Multivan díky tomu obdržel nejvyšší hodnocení v podobě „pěti hvězd“.


30.5.2022

  VW , užitkové vozy

Kempovací modely California Beach a Ocean

Volkswagen Užitkové vozy spustil pro české zákazníky akční nabídku modelů California Beach a Ocean s mimořádně atraktivními cenami. Populární kempovací vůz lze pořídit již od 1 499 000 Kč včetně DPH v případě vstupního modelu Beach s motorem 2.0 TDI. Zákazníci v průměru ušetří 200 000 Kč včetně DPH. Na účastníky spotřebitelské soutěže na čerpacích stanicích Benzina ORLEN navíc čeká jeden vůz California Beach jako hlavní výhra snů.


30.5.2022

  Toyota , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Toyota a Stellantis: nová velká dodávka

Společnosti Stellantis a Toyota Motor Europe (TME) rozšíří spolupráci na novém velkém dodávkovém automobilu včetně verze s bateriovým pohonem. Nové vozidlo je již třetí karosářskou variantou a doplní stávající nabídku kompaktních a středně velkých lehkých užitkových vozů.


26.5.2022

  Nová generace , Pick-up , VW , užitkové vozy

Krystalicky čisté světlo – VW Amarok

Světla se rozsvěcují, opona se zvedá a na scénu přijíždí nový Amarok. Až bude prémiový pick-up značky Volkswagen Užitkové vozy slavit svou premiéru, budou sériově dodávané LED světlomety patřit mezi jeho highlighty. Jejich podobu ukazuje krátké video.