rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Audi

Premiant ve své třídě: Nové Audi RS 3

23.7.2021   Audi , Nová generace , sportovní vozy

Technické highlighty: Pětiválec, Torque Splitter a sportovní podvozek RS plus, široké možnosti individualizace: Nové barvy pro exteriér a interiér, Uuedení na trh: Na podzim u evropských prodejců.

Číst více

Audi Q4 e-tron nyní dostupný také ve verzi quattro

7.5.2021   Audi , SUV

Audi spouští dnešním dnem předprodej nejvýkonnější verze nového modelu Audi Q4 50 e-tron quattro na českém trhu. Kompaktní SUV s elektrickým pohonem všech kol nabízí výkon 220kW a lze jej pořídit za cenu od 1 493 900 korun.

Číst více

Audi eScooter: nová elektrická koloběžka pro osobní mikromobilitu

27.4.2021   Audi

Audi na českém trhu vstupuje do světa mikromobility a do svého programu zařazuje elektrokoloběžku eScooter. Ideálního společníka do míst, kde auto už nedává smysl. Tak proč si koloběžku pronajímat, když ji můžete vlastnit a vozit ji složenou ve svém Audi připravenou k akci?

Číst více

Audi zahajuje předprodej kompaktního SUV Q4 e-tron s elektrickým pohonem

22.4.2021   Audi , elektrický pohon , SUV

Audi spouští dnešním dnem předprodej zcela nového modelu Audi Q4 e-tron na českém trhu. Kompaktní SUV s elektrickým pohonem je k dispozici ve dvou výkonových variantách s pohonem zadních kol za ceny již od 1 157 900 Kč. Další varianty budou následovat v průběhu nadcházejících týdnů a měsíců. Audi Q4 e-tron s atraktivním moderním designem oblopí cestující nadstandardním vnitřním prostorem a nabídne jim inovativní řešení v oblastech ovládání, zobrazování a asistenčních systémů.

Číst více

Audi A6 e-tron concept – Další krok v e-voluci

19.4.2021   Audi , elektromobily

Audi energicky pokračuje ve své e-voluci směřující k elektromobilitě. Na autosalonu Auto Shanghai 2021 debutuje čtyřdveřový sedan Audi A6 e-tron concept, který předznamenává inovativní rodinu velkosériových automobilů s výhradně elektrickým pohonem. Jako základ poslouží zcela nová technická platforma „Premium Platform Electric“, krátce PPE. 

Číst více