rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Audi, na téma SUV

Audi Q4 e-tron nyní dostupný také ve verzi quattro

7.5.2021   Audi , SUV

Audi spouští dnešním dnem předprodej nejvýkonnější verze nového modelu Audi Q4 50 e-tron quattro na českém trhu. Kompaktní SUV s elektrickým pohonem všech kol nabízí výkon 220kW a lze jej pořídit za cenu od 1 493 900 korun.

Číst více

Audi zahajuje předprodej kompaktního SUV Q4 e-tron s elektrickým pohonem

22.4.2021   Audi , elektrický pohon , SUV

Audi spouští dnešním dnem předprodej zcela nového modelu Audi Q4 e-tron na českém trhu. Kompaktní SUV s elektrickým pohonem je k dispozici ve dvou výkonových variantách s pohonem zadních kol za ceny již od 1 157 900 Kč. Další varianty budou následovat v průběhu nadcházejících týdnů a měsíců. Audi Q4 e-tron s atraktivním moderním designem oblopí cestující nadstandardním vnitřním prostorem a nabídne jim inovativní řešení v oblastech ovládání, zobrazování a asistenčních systémů.

Číst více

Audi Q4 e-tron a Q4 Sportback e-tron

14.4.2021   Audi , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Modely Audi Q4 e-tron a Q4 Sportback e-tron jsou první kompaktní SUV s elektrickým pohonem značky se čtyřmi kruhy, která nabízejí všestrannou praktičnost pro každodenní provoz, pokrokový design koncepčních studií a lokálně bezemisní cestování.

Číst více

Zahájení výroby modelu Audi Q4 e-tron

23.3.2021   Audi , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Audi se vrací „zpátky ke kořenům“. V saském Cvikově, rodišti této tradiční německé společnosti, byla nyní zahájena výroba modelu Audi Q4 e-tron. 

Číst více

Audi Q4 e-tron stanovuje měřítka v oblastech interiéru a ovládání

9.3.2021   Audi , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Vítejte na palubě! Řidiče a spolucestující čekají v novém modelu Audi Q4 e-tron

Číst více