30.6.2022

  Citroën , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Nový Citroën C4 X a ë-C4 X

Citroën dnes představuje vozy C4 X a elektrický ë-C4 X s jedinečným elegantním designem určeným pro zákazníky, kteří hledají atraktivní alternativu k hatchbackům a SUV na trhu vozů střední třídy. 


13.6.2022

  Citroën , hybridní pohon , SUV

Zinterzivnění výroby modelu C5 Aircross

Výroba nové verze modelu C5 Aircross, která byla představena v lednu 2022, byla v závodě v Rennes zahájena v dubnu 2022 a rychle se navyšuje, aby bylo zajištěno její červnové uvedení na evropský trh. 


21.4.2022

  Citroën , MPV

Citroën Grand C4 SpaceTourer se loučí

Vzhledem k tomu, že se změnily nároky zákazníků, modernost a prestiž jsou nyní synonymem pro jiné tvary vozů a došlo ke změně toho, jak lidé přemýšlejí o mobilitě, Grand C4 SpaceTourer se nyní loučí. Nabídku rodinných vozů Citroën nyní tvoří nedávno zmodernizovaný model SUV C5 Aircross, který nabízí veškerý prostor a modularitu MPV, a C5 X, což je velký a cenově dostupný rodinný vůz, který poskytuje bezkonkurenční komfort. Ti, kteří potřebují přepravovat početnou rodinu, se mohou stále rozhodnout pro ë-Berlingo nebo ë-SpaceTourer. 


8.4.2022

  Citroën , elektrický pohon , elektromobily

Citroën ë-C4 - ideální volba

Citroën ë-C4 představuje ideální technologický kompromis, tedy elektromobil, který je dostupný a zároveň splňuje potřeby zákazníků. ë-C4 kombinuje 50kWh baterii, jež je cenově dostupnější a lehčí, nabíjecí příkon stejnosměrného proudu je 100 kW a vůz poskytuje vyšší rychlost dobíjení než většina konkurentů.


4.4.2022

  Citroën , Nová generace , hybridní pohon , SUV

Citroën představuje edici C-Series

Je určena pro zákazníky, kteří hledají výjimečné vozy s bohatou komfortní výbavou a výrazným stylistickým podpisem. Další součástí této speciální edice je to, že k evropským verzím Feel Pack byla zařazena vyšší výbava a také jedinečné odstíny a materiály v exteriéru i interiéru vozu, zejména nový balíček s eloxovaným bronzovým odstínem Bronze Anodisé Pack Color.


28.3.2022

  Citroën

Citroën - Retromobile 2022

Citroën pozval návštěvníky, aby si přišli prohlédnout jeho bohatou sbírku na stánek na výstavě Rétromobile, nepřehlédnutelné události pro milovníky klasických vozů, historie a automobilového průmyslu (Paris Expo Porte de Versailles), která se konala od 16. do 20. března 2022.


25.3.2022

  Citroën , hybridní pohon , SUV

Citroën C5 Aircross k objednání

Nové SUV Citroën C5 Aircross je již k objednání a má české ceny.


21.3.2022

  Citroën , hybridní pohon

Citroën rozšíří vozový park týmu AG2R

Nový vozový park budou tvořit následující vozy: 9 plug-in hybridů C5 Aircross, 10 plug-in hybridů C5 X a 7 vozů Spacetourer.


24.2.2022

  Citroën , hybridní pohon

Nový Citroen C5 X je v České republice již k objednání

Výrazný, multifunkční a moderní vůz Citroën C5 X je nyní k objednání v České republice.


4.2.2022

  Citroën , DS , Emil Frey Automobil, s.r.o. , Peugeot , ojeté vozy

Nárůst prodeje vozů skupiny Emil Frey

Prodej certifikovaných ojetých vozů značek skupiny Emil Frey v ČR loni vzrostl a překročil 4 tisíce vozů.


12.1.2022

  Citroën , Nová generace , hybridní pohon , SUV

Přijíždí nový Citroën SUV C5 Aircross

SUV C5 Aircross, který nabízí jedinečný zážitek klidu na palubě, získal nový vzhled a čiší z něj větší síla a reprezentativnost. SUV C5 Aircross, který je měřítkem dokonalosti z hlediska komfortu a modularity a je k dispozici i v plug-in hybridní verzi, prošel faceliftem a působí nyní dospěleji.


5.1.2022

  Citroën , autonomní řízení , autonomní vozy , elektrický pohon , elektromobily

Citroën představuje svou vizi mobility

Citroën se rozhodl vystavit platformu svého odvážného konceptu autonomní a sdílené mobility Citroën Autonomous Mobility Vision. Tento koncept kombinuje platformu autonomní technologie Citroën Skate s kapslemi (Pody) určenými pro různé služby a využití, které navrhli partneři (místní úřady, servisní společnosti).  Citroën Skates přepravují uživatele z jednoho místa ve městě na druhé a nabízejí jim zároveň jedinečný zážitek na palubě.