11.1.2023

  Citroën , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Citroën C4 X a ë-C4 X

Citroën představuje vozy C4 X a ë-C4 X s jedinečným elegantním designem a nadčasovým charakterem prostorného čtyřdveřového vozu, určené pro zákazníky, kteří hledají atraktivní alternativu k hatchbackům a SUV na trhu vozů střední třídy.


25.10.2022

  Citroën , elektrický pohon , elektromobily

Novinka Citroën ë-C4 X

Citroën exkluzivně představí svou novinku ë-C4 X na Pražském e-salonu. Importér C Automobil Import se zúčastní letošního 4. ročníku výstavy e-SALON a exkluzivně v předpremiéře představí novinku příštího roku: Citroën ë-C4 X. Nový Citroën ë-C4 X v sobě spojuje eleganci siluety fastbacku, výhody moderního SUV a nadčasový charakter prostorného čtyřdveřového vozu.


10.10.2022

  Citroën , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Citroën Roadshow Electric Experience

Další ročník akce Citroën Roadshow, která se letos nesla s podtitulem Electric Experience, proběhla od 9. září do 2. října u obchodních center na celkem 15 místech napříč celou Českou republikou. Návštěvníci měli jedinečnou možnost otestovat si letošní novinku, vlajkovou loď Citroën C5 X v hybridní i benzinové verzi, letos modernizovaný vůz SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid nebo elektrickou verzi oblíbeného Berlinga.


5.10.2022

  Citroën

Citroën spouští CITROËN CITIZEN SERVICES

Citroën, který si je vědom současných výzev, jimž čelí naše společnost, chce doplnit výjimečný fyzický komfort svých modelů o nabídku komplexního, zenově klidného a odpovědného automobilového zážitku, kterou zajistí rozsáhlý program inovativních služeb „Citroën Citizen Services®“.


27.9.2022

  Citroën , elektromobily

Citroën představuje novou identitu

Citroën dnes představuje svou novou identitu a nové logo a zahajuje tak novou moderní, dynamickou a vzrušující éru značky, která se zrodila před 103 lety. Citroën touto novou identitou vyjadřuje svou snahu urychlit svou cestu směrem k cenově dostupné elektromobilitě a rozšířit hodnoty dostupnosti, odvahy a pohody, které má od počátku ve svých genech.


27.9.2022

  Citroën , Obytné vozy , elektrický pohon , užitkové vozy

CITROËN Berlingo se vrací do minulosti

Vnější designové prvky vozu Citroën Berlingo jsou poctou legendárnímu vozu 2CV Fourgonnette AU (U jako utility/užitkový), který byl uveden na trh v roce 1951 a po němž následovaly až do roku 1987 jeho odvozeniny. Berlingo 2CV Fourgonnette je jeho moderní reinterpretací, která má všechny uznávané přednosti současného Berlinga, pokud jde o architekturu, nosnost a modularitu, palubní technologie a jízdní vlastnosti. 


23.9.2022

  Citroën

CITROËN BX slaví 40. narozeniny

Vůz BX zanechal v životě značky Citroën a světě automobilů bohatou a nečekanou historickou stopu odrážející obchodní úspěch, jehož dosáhl během 12 let své existence. Dodnes si zachovává místo v srdcích motoristů a sběratelů, kteří se s nadšením chystají oslavit jeho 40. výročí. Při této příležitosti zvou odborníci ze sdružení L'Aventure Citroën všechny nadšence, aby v sobotu 24. září v muzeu Conservatoire Citroën v Aulnay-sous-Bois vzdali hold modelu BX.


6.9.2022

  Citroën

Citroën Electric Experience Roadshow

Další, tentokrát již sedmý, ročník akce Citroën Roadshow, která se opět s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility, se bude konat u obchodních center na celkem 15 místech po celé České republice v termínu od 9. září do 2. října. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost otestovat si čerstvou novinku, vlajkovou loď Citroën C5 X v hybridní i benzinové verzi, letos modernizovaný SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid nebo elektrickou verzi oblíbeného Berlinga .


16.8.2022

  Citroën , SUV

Citroën C3 a C3 Aircross se zvýhodněním

Citroën nabízí své skladové vozy C3 se zvýhodněním až 50 000 Kč a SUV C3 Aircross se zvýhodněním až 70 000 Kč . K tomu navíc platí flexibilní značková záruka včetně asistenční služby, která umožňuje zákazníkovi vybrat si tu nejvhodnější variantu kombinace počtu roků a počtu ujetých kilometrů a to až do 8 let a do 200 000 km.


19.7.2022

  Citroën , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

C5 X Plug-in Hybrid: Maximální komfort

Plug-in hybridní verze C5 X nabízí ve světové premiéře aktivní odpružení Citroën Advanced Comfort®, které kombinuje tlumiče s progresivními hydraulickými dorazy® s aktivním řízením odpružení. Vůz přizpůsobuje odpružení každého kola, které je tak v závislosti na stavu vozovky měkčí, nebo tužší.


12.7.2022

  Citroën , SUV

Citroën C3 a C3 Aircross s flexibilní zárukou

Citroën C3 a SUV C3 Aircross je nyní možné zakoupit s prodlouženou až osmiletou zárukou. Tato flexibilní značková záruka včetně asistenční služby umožňuje zákazníkovi vybrat si tu nejvhodnější variantu kombinace počtu roků a počtu ujetých kilometrů a to až do 8 let a do 200 000 km. Každý tak může přizpůsobit záruku svým individuálním potřebám tak, aby to pro něj bylo co nejvýhodnější.


30.6.2022

  Citroën , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Nový Citroën C4 X a ë-C4 X

Citroën dnes představuje vozy C4 X a elektrický ë-C4 X s jedinečným elegantním designem určeným pro zákazníky, kteří hledají atraktivní alternativu k hatchbackům a SUV na trhu vozů střední třídy.