21.9.2023

  Auto novinky , DS , elektromobily

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE: kolekce prodchnutá elegancí

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE má světlý interiér, v němž velkou část tvoří kůže Nappa v šedém odstínu Galet na palubní desce, doplněná vyraženým nápisem ESPRIT DE VOYAGE. Je k dispozici s různým pohonem: 100% elektrickým, benzínovým nebo naftovým motorem.


25.5.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily

Značka DS Automobiles určuje standardy

DS Automobiles, první prémiová značka, která se zapojila do Formule E, využívá zkušeností a titulů získaných v šampionátu v seriálu plně elektrických monopostů k urychlení vývoje svých sériových modelů. Stejně jako všechny elektrifikované modely i nová DS 7 E-TENSE 4×4 360 využívá technologie přímo vzešlé z Formule E. Značka DS Automobiles určuje standardy v oblasti elektrických technologií, a to od závodní dráhy, kde se představuje model DS E-TENSE FE23, po běžný provoz, kde je možné potkat novou DS 7 E-TENSE 4×4 360. 


18.5.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

DS Automobiles uvádí DS 9 modelový rok 2023

Pro modelový rok 2023 přichází nové technologie určené do vozu DS 9 v podobě systému DS IRIS SYSTEM. Nabídka se rozšiřuje zejména o vyšší stupeň výbavy OPERA a novou kolekci ESPRIT DE VOYAGE s novým exkluzivním světlým interiérem. Modelová řada DS 9 je plně elektrifikovaná, v nabídce má dva plug-in hybridní motory E-TENSE 250 a E-TENSE 4×4 360.


6.4.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Fantomasova DS opět odlétá

Značka DS, která vznikla v roce 2014, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí přiblížit zákazníkovi umění cestování ve francouzském duchu. Díky výjimečným produktům, využití know-how v oblasti francouzského luxusu a také programu služeb na míru DS Automobiles tak zákazníkům nabízí soubor jedinečných služeb před, během i po každé cestě. Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření, rádi cestují a chtějí si užít každý moment.


31.3.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily

Nová DS 3 umění elegance

Nová DS 3, v níž se spojuje charakteristické know-how s avantgardní inspirací, je nástupcem modelu DS 3 Crossback, přičemž nabízí novýdesign a technologie. 100% elektrická verze Nová DS 3 E-Tense je vybavena novým motorem o výkonu 115 kW (156 koní) a novou baterií o kapacitě 54 kWh, díky níž dosahuje dojezd vozu v kombinovaném cyklu WLTP 402 km. Nová DS 3 se vyrábí výhradně v Poissy nedaleko Paříže, a to ve verzi s elektrickým nebo spalovacím motorem (benzinovým nebo naftovým). Motory i nový elektromotor a baterie se zvýšenou kapacitou se rovněž montují ve Francii. 


23.2.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily

DS Automobiles získává nové ocenění

Všechny nové modely DS budou od roku 2024 pouze elektrické. Několik týdnů poté, co vůz DS E-TENSE PERFORMANCE získal cenu za inovace v soutěžní přehlídce Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2022, získává v anketě na GQ CAR AWARDS 2023 cenu Koncepční vůz roku. Letošní ocenění je vyhrazeno výhradně elektrifikovaným vozům, která jsou inspirativní, zajímavá, mají renomé v automobilovém světě a porotcům zrychlují tep.


31.1.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily , SUV

DS v prostředí Pražského hradu

Značka DS Automobiles představila na Pražském hradě své dva vrcholné modely, novou DS 7 E-TENSE 300 a limuzínu DS 9 E-TENSE 360. Na druhém nádvoří mohli modely DS obdivovat hosté autorské módní přehlídky Natali Ruden ve středu 25.ledna 2023. Generálním partnerem této přehlídky byla právě společnost DS Automobiles. Značka DS a její ambasadorka Natali Ruden sdílí velmi blízké hodnoty a vzájemně se podporují a spolupracují již třetím rokem.


24.1.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , sportovní vozy

DS Automobils na Pařížské výstavě Rétromobile

DS Automobiles názorně předvede na výstavě Rétromobile 2023 výkony svých vozů. Vystaveny budou čtyři modely ztělesňující výkonnost, a to dvě technologické laboratoře a dva sériové modely.


5.1.2023

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Nová DS 3 umění elegance

U příležitosti zahájení pařížského týdne módy (Paris Fashion Week) věnovaného dámské konfekci jaro/léto 2023 odhaluje společnost DS Automobiles svůj nejnovější výtvor, novou DS 3. Společnost DS Automobiles si jako dlouholetý partner Fédération de la Haute Couture et de la Mode vybrala tuto klíčovou událost v hlavním městě módy, aby v pařížských ulicích upozornila na nový model DS 3 a pozvala svou ambasadorku Andreu Brotschiovou, aby představila nový model DS 3 při focení v černých šatech s velmi dlouhou vlečkou, které kontrastují s novým červeným odstínem Diva Red nové DS 3. 
 


25.11.2022

  DS , elektrický pohon , elektromobily

Nová DS 3 E-TENSE - každá je umělecké dílo

Společnost DS Automobiles, vedena touhou představit nad rámec běžných zvyklostí své know-how v oblasti elegance a avantgardní kreativity, dala Mathiasi Kissovi volnou ruku k tomu, aby prostřednictvím výstavy série prací „MASTERPIECES“  reinterpretoval ducha nového 100% elektrického modelu DS 3 E-TENSE.


14.10.2022

  DS , elektrický pohon , elektromobily

DS AUTOMOBILES Cestování ve francouzském stylu

Cestování ve francouzském stylu: stánek DS Automobiles obklopený závěsy, kombinující kontrastní materiály a barvy s čistotou dřeva a černými panely na příčkách, s atmosférou provoněnou vůní DS Automobiles a prostoupený exkluzivní hudební atmosférou z reproduktorů a playlistu Focal i osvětlením navrženým pro představení řady E-Tense, zve veřejnost k pohlcujícímu zážitku ze světa značky, k objevování výjimečných výtvorů a jedinečného know-how ve francouzském stylu. 


10.10.2022

  DS , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , luxusní vozy

DS 9 Opéra Première: Jedinečná edice

DS Automobiles představuje novou limitovanou edici DS 9 Opéra Première, která je symbolem francouzského know-how v odvětví luxusu představeného v ikonickém modelu.