29.11.2022

  Ford , Pick-up

Ford Ranger přijíždí ve variantě Platinum

Společnost Ford Pro dnes představila pick-up Ranger ve výbavovém stupni Platinum. 1Do řady Ranger s ním přichází nová úroveň luxusu.


24.11.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily

Český Ford vyvrací obavy z elektromobilu

Nedostatečný dojezd na jedno nabití nebo řídká síť nabíjecích stanic, to jsou podle průzkumů nejčastější důvody, proč čeští řidiči zatím nechtějí uvažovat o pořízení elektromobilu. Vývoj jde nicméně rychle dopředu a většina těchto výhrad dnes již neplatí. Český Ford proto spouští novou lokální osvětovou kampaň, která nejčastější obavy z vlastnictví elektrického vozu vyvrací.


22.11.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , užitkové vozy

Ford představuje E-Tourneo Custom

Společnost Ford Pro dnes odhalila zcela nové E-Tourneo Custom, které stojí v čele nové generace víceúčelových modelů Tourneo a je vybaveno technicky vyspělým elektrickým pohonem.


1.11.2022

  Ford , Pick-up

Ford Ranger Raptor pojede pouštní maraton

Ford dnes oznámil, že Ranger Raptor nové generace se zúčastní jednoho z nejtěžších terénních závodů na světě, SCORE International Baja 1000. Ranger Raptor bude závodit na nízkouhlíkové biopalivo, čímž demonstruje potenciál těchto paliv v nejnáročnějších podmínkách.


26.9.2022

  Ford , sportovní vozy

Ford Focusu ST - ještě vyšší úroveň

Opravdoví vyznavači sportovní jízdy mohou nyní ještě zvýšit okruhový potenciál svého Focusu ST díky nové volitelné Sadě ST pro závodní trať, určené pro nejnovější generaci tohoto sportovního modelu.


15.9.2022

  Ford , Nová generace , luxusní vozy , sportovní vozy

Nový Ford Mustang je pony car pro novou éru

Ford dnes odhalil zcela nový Mustang. Nejprodávanější sportovní kupé světa se zcela přepracovaným digitálním kokpitem, zdokonaleným motorem V8 a ostřejším designem bude řidičsky nejzábavnějším modelem v historii Mustangu.


9.9.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Ford Mustang Mach-E přijíždí

Ford Mustang Mach-E přijíždí s vylepšenými asistenčními systémy a rozšířenou výbavou. Prodává se osmkrát lépe než Mustang se spalovacím motorem. Ford Mustang Mach-E se stává ještě přitažlivější volbou pro řidiče přecházející na elektrický pohon. Přináší rozšířené asistenční funkce spolu s novými komfortními a designovými prvky.


8.9.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Nový elektrický E-Transit Custom

Nový elektrický E-Transit Custom, plně elektrický E-Transit Custom od společnosti Ford Pro přináší elektrickou revoluci do menších firem.


1.9.2022

  Ford , Nová generace , Pick-up

Ford příjmá objednávky na nový Ranger

Ford začíná přijímat objednávky na fascinující nový pick-up Ranger – nejinteligentnější, nejpraktičtější a nejvšestrannější Ranger v historii.


19.8.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Ford: Elektrická budoucnost pro nové řidiče

Mnoho žáků autoškol, kteří v dnešní době usedají za volant poprvé, bude po získání řidičského průkazu řídit pouze elektromobily. Tři autoškoly v Norsku a jedna v Nizozemsku vedou revoluci ve výcviku řidičů „generace E“ a jako ideální vůz pro své studenty si vybraly elektrický Ford Mustang Mach-E.


15.8.2022

  Ford

Ford zkouší novou technologii světlometů

Průhledové neboli „head-up“ displeje již nějakou dobu pomáhají řidičům soustředit se na cestu před sebou. Nyní však inženýři Fordu zkoušejí novou technologii světlometů, která by mohla přispět k tomu, aby řidiči nepřestali sledovat prostor před vozem.


8.7.2022

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Ford Otosan posouvá továrnu Fordu v Craiově vstříc elektrické budoucnosti

Ford of Europe oficiálně převedl vlastnictví svého rumunského závodu na společnost Ford Otosan, a pokračuje tak v urychlené transformaci svého podnikání v Evropě s cílem dosáhnout plně elektrické budoucnosti.