rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Ford, na téma sportovní vozy

Elektrická dynamika: Mustang Mach-E GT

9.7.2021   Ford , elektrický pohon , elektromobily , sportovní vozy , SUV

Ford zahajuje prodej modelu Mustang Mach-E GT se speciálně naladěným pohonem, podvozkem MagneRide® a specifickými brzdami i pneumatikami, novinkou je také jízdní režim Untamed Plus. V České republice bude Mustang Mach-E GT dostupný začátkem roku 2022 za cenu od 1 899 900 Kč vč. DPH

Číst více

Ford a M-Sport představují vůz Puma Rally1

8.7.2021   Ford , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , sportovní vozy , SUV

Se silničním provedením kompaktního SUV Ford Puma má nový vůz společný řidičsky atraktivní charakter. Ve světové premiéře se představí na Festivalu rychlosti v Goodwoodu.

Číst více

Ford Mustang Mach 1 je zde, připraven udělat rozruch na evropských závodních okruzích

3.6.2021   Ford , sportovní vozy

Ford zahájil dodávky nového Mustangu Mach 1 evropským zákazníkům. Ze všech variant Mustangu, které se v Evropě kdy oficiálně nabízely, je Mach 1 nejvýrazněji orientován na sportovní jízdu na závodním okruhu.

Číst více

Ford Mustang je podruhé za sebou nejprodávanějším sportovním vozem světa

16.4.2021   Ford , sportovní vozy

Již podruhé za sebou se Ford Mustang 1 – který v sobotu 17. dubna oslaví 57. narozeniny – stal nejprodávanějším sportovním vozem světa. Mezi sportovními kupé mu pozice bestselleru náleží dokonce už šestým rokem v řadě. 

Číst více

Elektrický prototyp Mustang Mach-E 1400

21.7.2020   Ford , elektrický pohon , elektromobily , sportovní vozy

Ford představuje Mustang Mach-E 1400 od Ford Performance – jediný prototyp svého druhu. Vznikl ve spolupráci se společností RTR Vehicles s cílem demonstrovat dynamické možnosti elektrického pohonu a otevírá tak nový rozměr automobilového závodění a driftingu.

Číst více