2.2.2023

  Hyundai

BAYON v limitované edici Play

Nabízí bohatou výbavu, pohodlné nastupování, velkorysý prostor a prémii až 65 000 Kč.


2.2.2023

  Hyundai

Hyundai TUCSON se zvýhodněním až 95 000 Kč

Limitovaná edice Freedom s atraktivní výbavou a příslušenstvím za 50 %.


23.1.2023

  Hyundai , SUV

Hyundai TUCSON a BAYON v limitované edici

Hyundai se v roce 2022 stal nejprodávanější značkou u soukromých zákazníků v ČR. Na oslavu tohoto úspěchu přichází s novými limitovanými edicemi SUV TUCSON a BAYON, které doplní úspěšnou i30 Family s ambicí učinit nabídku pro české zákazníky ještě atraktivnější. 


18.1.2023

  Hyundai , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Hyundai odhalila novou generaci SUV KONA

Značka Hyundai odhalila novou generaci malého SUV KONA, určeného pro jihokorejský trh. Výrazně vylepšený model bude k dispozici s několika variantami pohonu včetně zcela elektrického (EV), hybridního (HEV) a spalovacího motoru (ICE). Každý bude navíc možné objednávat ve sportovní verzi N Line.


12.1.2023

  Hyundai , hybridní pohon , SUV

Hyundai v roce 2022 dominoval

Značka Hyundai zakončila rok 2022 s 18 604 registrovanými novými osobními vozy a s tržním podílem 9,69 % znovu obsadila pozici druhé nejúspěšnější značky na českém trhu. Vyplývá to z dat zveřejněných SDA.


28.12.2022

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily

Hyundai bude na norském trhu nabízet výhradně elektromobily

Norské zastoupení značky oznámilo, že bude Hyundai od roku 2023 na norském trhu prodávat výhradně zcela elektrické automobily s nulovými emisemi.


20.12.2022

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Zcela nový Hyundai KONA

Značka Hyundai dnes odhalila futuristický design nové generace malého SUV KONA, založený na verzi s elektrickým pohonem. Model bude k dispozici ve čtyřech variantách, zahrnujících elektromobil, hybrid, varianty poháněné spalovacím motorem a sportovní stupeň výbavy N Line. Jejich základem bude univerzální platforma, ale každá z nich se bude odlišovat jedinečným designem.


24.11.2022

  Hyundai

Hyundai vyrobí repliku konceptu Pony Coupe

Značka Hyundai dnes oznámila, že bude spolupracovat s italskou designérskou firmou GFG Style, zejména s jejími zakladateli Giorgettem Giugiarem a jeho synem Fabriziem, na výrobě repliky významné studie Pony Coupe Concept z roku 1974, kterou navrhl tehdy sice ještě „mladý“, ale již uznávaný Giorgetto pro debut značky Hyundai na Turínském autosalonu 1974. Replika konceptu bude představena na jaře 2023.


16.11.2022

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily

IONIQ6 obdržel pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti

Elektrifikovaný aerodynamický sedan Hyundai IONIQ 6 obdržel nejvyšší hodnocení od nezávislé organizace Euro NCAP (European New Car Assessment Programme), která se zabývá testováním bezpečnosti nových automobilů. Nejnovější model v produktové nabídce značky IONIQ nabízí stejně jako již dříve testovaný IONIQ 5 nejvyšší bezpečnostní standardy potvrzené maximálním hodnocením bezpečnosti v podobě pěti hvězdiček Euro NCAP.


10.11.2022

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily

IONIQ 6 přichází na český trh

Nová vlajková loď značky Hyundai, čistě elektrický sedan IONIQ 6, přichází na český trh. Zákazníci mohou vybírat ze dvou kapacit baterie a třech výbavových stupňů za ceny od 1 159 990 Kč vč. DPH.


27.10.2022

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Hyundai podpoří Mistrovství světa ve fotbale

Značka Hyundai, oficiální sponzor Mistrovství světa ve fotbale 2022 (FIFA World Cup 2022), oznámila, že podpoří organizátory největšího fotbalového turnaje na světě v jejich snaze dosáhnout cíle uhlíkové neutrality, a to poskytnutím ekologických vozidel, která zajistí 50 procent osobní přepravy v rámci této sportovní akce. Organizátoři tak budou mít poprvé v historii tohoto turnaje ve své flotile tak velké zastoupení ekologických vozidel.


13.10.2022

  Hyundai

Hyundai Motor Group oznámil budoucí plán

Hyundai Motor Group (HMG) přetvoří zákaznické zážitky a zahájí zcela novou éru mobility prostřednictvím neustále vyvíjené softwarové technologie. Softwarové aktualizace OTA (Over-The-Air) pro všechny modely na všech globálních trzích budou nejpozději od roku 2025 kdykoli a kdekoli vylepšovat provozní vlastnosti a funkčnost všech vozidel a udržovat je aktuální. Podle prognóz bude do roku 2025 na celém světě registrováno k odběru služeb pro online propojené automobily (CCS – Connected Car Services) koncernu HMG 20 milionů vozidel. Bezkonkurenční, interně vyvíjený operační systém pro online propojené automobily (ccOS – Connected Car Operating System) nabídne zákazníkům individualizované služby a bude zpracovávat data extrémní rychlostí. Partnerství v oborech, jakými jsou logistika, ubytovací služby nebo volný čas a zábava, vytvoří pomocí platforem založených na datech otevřený ekosystém a změní zvyklosti v oblasti mobility.