rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Hyundai

Hyundai Motor - autobusy na vodíkový pohon

28.6.2021   Hyundai , vodíkový pohon

Hyundai Motor Company bude v nadcházejících týdnech spolupracovat s německými provozovateli autobusů na zkušebním provozu autobusu Elec City Fuel Cell s pohonem na vodík. Společnost současně zkoumá možnosti uvedení autobusu s nulovými emisemi na evropský trh.

Číst více

Hyundai NEXO podruhé překonal světový rekord v dojezdu

18.5.2021   Hyundai , elektrický pohon , vodíkový pohon

Australský tým překonal za volantem elektromobilu Hyundai NEXO s palivovými články (FCEV – Fuel Cell Electric Vehicle) světový rekord v nejdelším dojezdu na jednu náplň nádrže pro vozidla s pohonem na vodík.

Číst více

Hyundai - ostré modely i20 N a i30 N přijíždějí na český trh

29.4.2021   Hyundai

Nošovický model Hyundai i30 N je i po svém faceliftu k dispozici s vysoce výkonným motorem 2,0 T-GDI o výkonu 250 nebo 280 koní, v karosářských provedeních hatchback a fastback a s volitelným výbavovým stupněm N Performance. Ten však nově nabízí také možnost si svůj vůz dovybavit osmistupňovou dvojspojkovou automatickou převodovkou chlazenou v olejové lázni a dvěma výbavovými pakety Everyday a Sport.

Číst více

Opravdu ostré SUV: Hyundai Motor odhaluje zcela nový model KONA N

27.4.2021   Hyundai , SUV

Společnost Hyundai Motor představila zcela nový model KONA N – vysokovýkonné, městské, kompaktní, ostré SUV, kombinující strhující výkon s vyváženými vlastnostmi pro každodenní jízdu. První model SUV v produktové řadě značky N se odlišuje karoserií SUV ve spojení se specifickými prvky výbavy N pro sportovní jízdu.

Číst více

Hyundai TUCSON ve variantě Plug-in Hybrid přichází na český trh

20.4.2021   Hyundai , hybridní pohon

Na český trh vstupuje vrcholná verze Plug-in Hybrid populárního SUV Hyundai TUCSON.  Nabídku elektrifikovaných pohonných jednotek populárního SUV Hyundai TUCSON na českém trhu doplňuje po mild-hybridní a full-hybridní variantě také vrcholná verze Plug-in Hybrid, která bude k dispozici pro všechny výbavové stupně vyjma nejnižšího stupně Start. Zvolit ji lze i pro sportovní varianty N Line a N Line Style. Ceny plug-in hybridních variant začínají na přívětivých 899 990 Kč vč. DPH. 

Číst více