12.9.2023

  Hyundai , sportovní vozy

Dvojitý triumf. Hyundai Janík Motorsport ovládl pohár TCR Eastern Europe

Spanilou jízdu letošním šampionátem cestovních vozů završil tým Hyundai Janík Motorsport hned dvěma tituly. V závěrečném závodě TCR Eastern Europe na brněnském Masarykově okruhu se mu povedlo obhájit prvenství mezi týmy pro značku Hyundai a Maťo Homola si zároveň s vozem Elantra TCR dojel pro vavříny mezi jezdci. Adam Kout navíc pro tým získal i bronzové třetí místo v hodnocení jezdců.


10.8.2023

  Hyundai , hybridní pohon , SUV

Hyundai SANTA FE po radikální proměně přináší největší vnitřní prostor v segmentu

Značka Hyundai v digitální světové premiéře představila zcela nové SUV SANTA FE. Jeho koncept „Open for More“ ztělesňuje radikální transformaci modelu, jejímž ústředním prvkem je nové široké zadní výklopné víko. Pátá generace modelu SANTA FE překypuje prémiovými komfortními a praktickými prvky výbavy, z nichž některé slaví světovou premiéru absolutně nebo v rámci své třídy. Zcela nový model se začne v Koreji prodávat v srpnu, v Severní Americe a Evropě v první polovině roku 2024.


18.7.2023

  Hyundai , SUV

Zcela nový Hyundai Santa Fe

Značka Hyundai dnes odhalila svůj radikálně transformovaný, zcela nový model Santa Fe. Pátá generace středně velkého SUV přebírá od svých úspěšných předchůdců charakteristický půvab automobilu do města i do přírody a současně přichází s významnými vylepšeními na základě komplexního rozboru dat o nejnovějších trendech v outdoorovém životním stylu. 


13.7.2023

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily

Hyundai IONIQ 5 N se představil

Značka Hyundai ve světové premiéře na Goodwoodském festivalu rychlosti představila model IONIQ 5 N – první vysokovýkonný elektromobil značky N. Ten reprezentuje elektrifikovanou budoucnost značky N a nadšeným fanouškům vysokých výkonů nabízí nový způsob elektrifikace jejich vášně pro sportovní jízdu na silnici i závodním okruhu.


20.6.2023

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

IONIQ 6 nyní podporuje funkci Plug & Charge

Značka Hyundai nabízí své první elektrické modely kompatibilní s funkcí Plug & Charge, která řidičům šetří čas díky automatizovanému ověření. Veřejné nabíjení elektromobilů Hyundai je v kombinaci se službou Charge myHyundai tak nyní ještě praktičtější a bezpečnější, protože eliminuje nutnost používat aplikaci nebo nabíjecí kartu.


29.5.2023

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Nový model Hyundai KONA přichází na český trh

Víkendová automobilová slavnost Legendy hostila českou premiéru zcela nového modelu Hyundai KONA, který přichází na český trh ve třech základních výbavových stupních, doplněných o dvě sportovní varianty N Line.


19.5.2023

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , vodíkový pohon

Hyundai představil repliku Pony Coupe Concept

Značka Hyundai u Comského jezera v Itálii ve světové premiéře představila repliku studie Pony Coupe Concept – téměř 50 let po debutu původního koncepčního vozu. Originální Pony Coupe Concept, odhalený na Turínském autosalonu 1974, je významným automobilem v historii značky Hyundai a jejího designu. 


17.5.2023

  Hyundai , MPV , hybridní pohon

Nová generace modelu Hyundai KONA

Značka Hyundai si v minulém roce odbyla na automobilové slavnosti Legendy svou obnovenou premiéru a se svým působivým stánkem navrženým v duchu motorsportu získala ocenění pro nejlepší expozici automobilky. Letos se vrací s premiérou nového modelu, přiveze koncept ověnčený řadou designových cen i kempovací verzi svého populárního MPV.
 


10.5.2023

  Hyundai , hybridní pohon

Hyundai odhalila inovovaný model i20

Značka Hyundai odhalila inovovaný model i20, který na silnice vyjede se svěžím, elegantním designem. Model i20 se svými bezpečnostními prvky a v této třídě bezkonkurenční konektivitou řadí mezi nejlépe vybavené malé hatchbacky.


25.4.2023

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily

Nabíjecí služba Charge myHyundai

Nabíjecí služba Charge myHyundai překonala významný milník a nyní nabízí více než 500 000 nabíjecích bodů ve 30 zemích po celé Evropě. Tento úspěch znovu dokládá, že se Hyundai zaměřuje na budoucnost elektrifikované mobility a podporuje výstavbu rozsáhlé nabíjecí infrastruktury pro elektromobily, jejichž prodeje v Evropě i nadále rostou.


21.4.2023

  Hyundai

Předváděcí vozy Hyundai

Předváděcí vozy jsou jako nové a dostupné ihned!


21.4.2023

  Hyundai

Hyundai i30 v limitované edici Family

Vyberte si nejprodávanější vůz českých rodin za 2022 i 2021 s prémií až 65 000 Kč.