rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Hyundai

Hyundai KONA N zná českou cenu

12.8.2021   Hyundai , SUV

Třetí model ze sportovní divize N, ostré SUV Hyundai KONA N, zná svou českou cenu, při pořízení v rámci značkového financování Hyundai Finance a uplatnění výkupního bonusu činí cena 899 990 Kč.

Číst více

Hyundai KONA N - SUV získalo nový vzhled

28.7.2021   Hyundai , SUV

S navrhováním designu vysokovýkonného SUV jsou spojeny četné výzvy. Zatímco jsou SUV charakterizovány robustností, většími rozměry a vyšší světlou výškou, nízké sportovní automobily musejí vyzařovat rychlost a agilitu.

Číst více

Hyundai Motor - autobusy na vodíkový pohon

28.6.2021   Hyundai , vodíkový pohon

Hyundai Motor Company bude v nadcházejících týdnech spolupracovat s německými provozovateli autobusů na zkušebním provozu autobusu Elec City Fuel Cell s pohonem na vodík. Společnost současně zkoumá možnosti uvedení autobusu s nulovými emisemi na evropský trh.

Číst více

Hyundai NEXO podruhé překonal světový rekord v dojezdu

18.5.2021   Hyundai , elektrický pohon , vodíkový pohon

Australský tým překonal za volantem elektromobilu Hyundai NEXO s palivovými články (FCEV – Fuel Cell Electric Vehicle) světový rekord v nejdelším dojezdu na jednu náplň nádrže pro vozidla s pohonem na vodík.

Číst více

Hyundai - ostré modely i20 N a i30 N přijíždějí na český trh

29.4.2021   Hyundai

Nošovický model Hyundai i30 N je i po svém faceliftu k dispozici s vysoce výkonným motorem 2,0 T-GDI o výkonu 250 nebo 280 koní, v karosářských provedeních hatchback a fastback a s volitelným výbavovým stupněm N Performance. Ten však nově nabízí také možnost si svůj vůz dovybavit osmistupňovou dvojspojkovou automatickou převodovkou chlazenou v olejové lázni a dvěma výbavovými pakety Everyday a Sport.

Číst více