7.2.2023

  Jaguar , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , SUV

Ryze elektrický model Jaguar I-PACE

Jaguar I-PACE je elektromobil, který boří zažité konvence. Je držitelem titulu Světové auto roku, ceny za design v anketě Světové auto roku a ocenění Světové ekologické auto roku.


16.12.2022

  Jaguar , luxusní vozy , SUV

Jaguar F-PACE: Brilantní atraktivní

Působivě suverénní vzhled. Pohled, který by sotva mohl být sebevědomější. Takový dojem dělá Jaguar F-PACE. Od prvního okamžiku. Jeho ikonický design a luxusní interiér si Vás získají.


19.8.2022

  Jaguar , luxusní vozy , sportovní vozy

Jaguar F-TYPE silný a působivý

F-TYPE je zhmotněním DNA značky Jaguar. Byl navržen tak, aby svým vzhledem, výkonem i jízdními vlastnostmi vzbuzoval nadšení posádky a obdiv okolí. 


13.7.2022

  Jaguar

Záruka 5 let na Váš nový vůz Jaguar

Za každým vozem Jaguar stojí roky plánování, výzkumu a vývoje. Protože nejvyšší úroveň péče je naším standardem. Slib, který dáváme u všech našich vozidel. A nyní prodlužujeme dobu jeho platnosti na 5 let nebo až 150 000 km. Vaše důvěra je to, co nás vede k tomu, abychom i nadále s jistotou podávali ty nejlepší výkony.


16.6.2022

  Jaguar , luxusní vozy , sportovní vozy , SUV

Limitovaná edice F-PACE SVR Edition 1988

Zjevil se odnikud a všechny nechal za sebou. Svými dnes legendárními závodními úspěchy Jaguar XJR-9 ve své době vzbudil velký rozruch. Právě tento památný okamžik dnes oživuje limitovaná edice Jaguar F-PACE SVR Edition 1988. Ta na sebe strhává pozornost především zcela výjimečným vzhledem. 


25.2.2022

  Jaguar , SUV

Jaguar F-PACE R-Dynamic Black, takový vůz se nevídá každý den

Jaguar F-PACE R-Dynamic Black, který vyniká výraznými leskle černými detaily, zatmavenými skly, pevným panoramatickým střešním oknem a 20″ leskle černými koly z lehké slitiny s 10 paprsky, působí jako zjevení - sebevědomá krása.


12.5.2021

  Jaguar , elektromobily , hybridní pohon , infotainment

Od roku 2025 bude Jaguar ryze elektrickou luxusní značkou

Jaguar elektrizuje a utváří budoucnost moderního luxusu. Během příštích pěti let projde Jaguar znovuzrozením a promění se v luxusní značku automobilů s ryze elektrickým pohonem.


6.6.2019

  BMW , Jaguar , autonomní řízení , elektrický pohon , elektromobily , SUV

BMW Group a Jaguar Land Rover oznamují spolupráci

Pátá generace technologie BMW eDrive bude dále zdokonalována ve spolupráci s Jaguar Land Rover +++ Obě společnosti sdílí pohled na vývoj hnací systémů budoucnosti.


6.8.2018

  Jaguar

Jaguar F-PACE SVR: SUV s výkonem sportovních automobilů

Jaguar F-PACE, držitel titulu World Car of the Year 2017 a World Car Design of the Year 2017, dostává dosud nejrychlejší a nejvýkonnější variantu.


28.11.2017

  Jaguar , autonomní řízení , autonomní vozy

První silniční zkoušky autonomních vozů od Jaguar Land Roveru již začaly

Společnost Jaguar Land Rover se zapojí do prvních silničních testů autonomních a propojených vozidel ve Velké Británii. 


2.10.2017

  Jaguar , SUV

Nový Jaguar přijede v lednu 2018

Nový E‑PACE je prvním kompaktním SUV značky Jaguar. Nabízí jedinečnou kombinaci úchvatného vzhledu, skvělé agility a dynamického zážitku z jízdy.