22.3.2023

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Zcela nový Lexus RX získal pět hvězd

Zcela nový Lexus RX se o bezpečnost při každé jízdě stará velmi pečlivě. Kvalita technologií tomuto modelu zajistila nejvyšší pětihvězdičkové ohodnocení v přísných bezpečnostních testech nezávislé organizace Euro NCAP. V rámci testování se vyhodnocuje základní odolnost konstrukce vozidla a jeho schopnost ochránit řidiče, cestující a chodce v případě nehody. 
 


15.2.2023

  Lexus , luxusní vozy , sportovní vozy

Nový Lexus RC F Takumi Edition

Lexus představuje nové RC F Takumi Edition, model speciálně sestavený řemeslnými mistry Lexus Takumi, speciálně vyškolenými techniky, kteří jsou zárukou kvality montáže i finální úpravy. Každý vůz bude mít na dveřích řidiče číslovanou identifikační plaketku limitované edice, kde bude i specifický kryt motoru s logem mistra Takumi. Cena pro český trh bude 3 199 000 Kč.


5.12.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily

LEXUS ELECTRIFIED

Lexus se vydal cestou vývoje nových technologií postavených na elektrifikaci pro snižování emisí vozidel a posouvání jízdních vlastností. Elektromobily s bateriovým pohonem budou udávat tón automobilismu, říká viceprezident Toyota Motor Europe a šéf Lexus Europe Pascal Ruch.


29.11.2022

  Lexus

Modernizovaný Lexus LS 2023

Lexus pro rok 2023 přichází s modernizovaným vlajkovým sedanem LS. Ten nabízí nejnovější technologie konektivity. První vozy dorazí do showroomů na přelomu roku.


27.10.2022

  Lexus

LEXUS pokračuje v propojení s uměním

Lexus zahájil partnerskou spolupráci s renomovaným Institutem moderního umění ICA Miami a uznávanou výtvarnicí a architektkou Suchi Reddyovou, zakladatelkou Reddymade Architecture and Design. Představení společného projektu proběhne v rámci přehlídky Miami Art & Design Week.


18.10.2022

  Lexus , Toyota

Rekordní prodeje značek Toyota a Lexus

Prodeje značek Toyota a Lexus od začátku roku dosáhly 813 547 vozů, meziroční pokles o 6 % je stále lepším výsledkem než evropský automobilový trh jako celek, kde byl za stejné období zaznamenán pokles o 16 %, uvedla společnost Toyota Motor Europe (TME).


12.10.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily

NOVÝ LEXUS RZ 450e září ve filmu

Lexus RZ450e bude zářit ve sci-fi filmu studia Marvel, Black Panther: Wakanda Forever. Lexus je oficiálním automobilovým partnerem filmu. 


21.9.2022

  Lexus

10 let designu Lexus

Proslulá vřetenovitá maska chladiče, která již 10 let definuje stylistické ztvárnění všech nových modelů Lexus, nyní prochází proměnou. Výrazný tvar masky se v návaznosti na novou epochu elektrifikovaných vozidel proměňuje v novou vřetenovitou karoserii, kterou prezentuje již nadcházející nová generace SUV Lexus RX a čistě elektrické RZ.


13.9.2022

  Lexus

Lexus překonal rekord

Japonská prémiová značka Lexus letos začátkem září překonala na českém trhu hranici 1000 zákaznických objednávek. Jde o historický rekord na českém trhu v rámci jednoho roku. Za celý minulý rok Lexus uzavřel 842 smluv a registroval 560 nových vozů. Letos počet registrovaných vozů vzrostl od ledna do konce srpna o 29 procent na 467 vozů.


26.7.2022

  Lexus , hybridní pohon , SUV

Nový Lexus RX hvězdou filmového festivalu

Lexus je už šestým rokem v řadě předním sponzorem jedné z nejprestižnějších filmových přehlídek světa, mezinárodního filmového festivalu v Benátkách – La Biennale di Venezia. Letos zde představí nový SUV model Lexus RX, jehož uvedení na trh je naplánováno na závěr tohoto roku.


6.7.2022

  Lexus , sportovní vozy

Lexus ESC měl Evropskou premiéru v Goodwoodu

Lexus na Festivalu rychlosti v Goodwoodu ve Velké Británii představil svoji elektrifikovanou přítomnost a budoucnost v podobě radikálně pojatého koncepčního modelu Lexus Electrified Sport Concept.


1.7.2022

  Lexus

Lexus ES pro rok 2023 přichází

Manažerský sedan Lexus ES v modelovém provedení 2023 přichází s řadou vylepšení, zejména v oblasti konektivity, která je jednou z hlavních priorit zájemců o prémiové vozy. Na většině evropských trhů se bude nabízet nová výbavová linie F SPORT Design.