6.7.2022

  Lexus , sportovní vozy

Lexus ESC měl Evropskou premiéru v Goodwoodu

Lexus na Festivalu rychlosti v Goodwoodu ve Velké Británii představil svoji elektrifikovanou přítomnost a budoucnost v podobě radikálně pojatého koncepčního modelu Lexus Electrified Sport Concept.


1.7.2022

  Lexus

Lexus ES pro rok 2023 přichází

Manažerský sedan Lexus ES v modelovém provedení 2023 přichází s řadou vylepšení, zejména v oblasti konektivity, která je jednou z hlavních priorit zájemců o prémiové vozy. Na většině evropských trhů se bude nabízet nová výbavová linie F SPORT Design.


27.6.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , sportovní vozy

LEXUS: Elektifikovaný sportovní koncept

Na Festivalu rychlosti v Goodwoodu se v evropské premiéře představí koncepční model Lexus Electrified Sport Concept. Je vizí čistě elektrického vysoce výkonného sportovního vozu a současně naznačuje možnou budoucnost elektromobilů s bateriovým pohonem. Některé prvky tohoto vozu dávají vzpomenout na oslavovaný a mimořádně raritní model Lexus LFA.


1.6.2022

  Lexus , Nová generace , hybridní pohon , SUV

Světová premiéra zcela nového Lexus RX

Lexus odhaluje pátou generaci RX, kompletně přepracovaného modelu, který otevírá novou klíčovou kapitolu tohoto kultovního SUV. Do České republiky dorazí první vozy na přelomu roku.


30.5.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , luxusní vozy , sportovní vozy

Lexus představí Electrified Sport

Na Festivalu rychlosti v Goodwoodu se veřejnosti poprvé mimo území Japonska představí koncepční vůz Lexus Electrified Sport, který je vizí budoucího vysoce výkonného sportovního elektromobilu značky Lexus. Označuje se jako možný nástupce legendárního modelu Lexus LFA.


19.5.2022

  Lexus , SUV

Lexus - limitovaná edice RX 300

Značka Lexus výrazně zvyšuje dostupnost svého SUV modelu RX. Pro zákazníky připravila akční nabídku na benzínovou verzi RX 300 Limited Edition, která disponuje nadstandardní výbavou. Model bude velmi brzy dostupný skladem a k dispozici je limitovaný počet vozů. Již nyní mají všichni autorizovaní partneři značky Lexus vozy RX 300 Limited Edition k dispozici pro testovací jízdy.


18.5.2022

  Lexus , Nová generace , SUV

Lexus představí nový model RX

Lexus představí zcela nový model RX online ve středu 1. června 2022 ve 2:00 SEČ.


13.5.2022

  Lexus , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Modernizovaný Lexus UX

Letos v létě představí Lexus vylepšení kompaktního modelu UX z kategorie prémiových SUV. Přinese širší nabídku stylových prvků, modernizované technologie multimédií a konektivity a novou výbavovou linii ve sportovním duchu s označením F SPORT Design. Změny se budou týkat hybridního elektrického UX 250h s autonomním dobíjením i čistě benzínového provedení UX 200.


4.5.2022

  Lexus , Toyota

Největší centrum Toyota a Lexus v ČR

V Hradci Králové začalo vznikat největší autocentrum značek Toyota a Lexus v České republice. Stavbu zahájila společnost Olfin Car tento týden a dokončena bude v 1. čtvrtletí příštího roku.


22.4.2022

  Lexus

Lexus v Miláně: Záblesky budoucnosti

Lexus na milánském týdnu designu přichází s projektem Záblesky budoucnosti, v překladu Sparks of Tomorrow, kterým představí trojici designových experimentů inspirovaných přístupem Lexusu k designu zaměřeným na člověka a budoucnost. Jde o instalaci architekta a designéra Germane Barnese ve spolupráci se značkou osvětlení Aqua Creations.


20.4.2022

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Lexus RZ 450e - nový elektrický model

Lexus RZ 450e je zbrusu nové čistě elektrické SUV s akumulátorovým pohonem. Je vůbec prvním modelem této značky vyvinutým od základu jako elektromobil. Nejde o vozidlo, které pouze nahrazuje konvenční motor alternativní jednotkou na elektřinu. Jeho smyslem je využít nové technologie dle filozofie Lexus Electrified.


5.4.2022

  Lexus , Toyota

Toyota: vlastní operativní leasing

Je určený jak fyzickým osobám a OSVČ, tak i firmám všech velikostí.