14.1.2022

  Lexus , hybridní pohon , SUV , vodíkový pohon

Lexus představuje NX PHEV Offroad

Na lednovém autosalonu v Tokiu Lexus poprvé představí studie NX PHEV OFFROAD Concept a vodíkový ROV Concept. Oba vozy mají přispět k dosažení neutrální uhlíkovou stopy vozů této japonské prémiové značky.


13.1.2022

  Lexus , Toyota , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Prodeje Toyoty vzrostly o 8 %

Celkový tržní podíl TME vzrostl o 0,4 procentního bodu na 6,4 %, což znamená historický rekord, do nějž se promítá celkový růst o 1,4 procentního bodu od roku 2018. Díky tomu značka Toyota poprvé v historii obsadila druhé místo v evropském žebříčku nejprodávanějších osobních vozů.


6.1.2022

  Lexus , Toyota , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Toyota a Lexus: rekordní počet zákazníků

Toyotu a Lexus si loni objednalo rekordních 21 300 zákazníků.


2.12.2021

  Lexus , vodíkový pohon

Nový vodíkový LEXUS míří do terénu

Návrháři model koncipovali jako vůz skvěle zapadající do přírodního prostředí.


29.11.2021

  Lexus

Lexus LC chystá nové limitované edice

V příštím roce též vzniknou historicky první vozy z programu Lexus Bespoke Build, v Česku pod názvem Inspiration, s možností objednávat LC a LC Convertible v nových limitovaných edicích. 


19.10.2021

  Lexus , Toyota

Toyota připraví vůz na zimní cestování

Servisní prohlídka před zimou jen za 300 Kč, sleva 25 % na originální díly, doplňky a příslušenství, komplety zimních kol už od 11 900 Kč.


4.10.2021

  Lexus

Lexus plánuje luxusní dopravu budoucnosti

Za tímto účelem uzavírá partnerskou spolupráci s londýnskou Royal College of Art (RCA).


15.9.2021

  Lexus , hybridní pohon , luxusní vozy , SUV

Lexus otevřel v Ostravě 5.tuzemský showroom

Centrum provozované společností Autobond Group bude vybaveno podle nejmodernějších standardů značky Lexus, aby dokázalo poskytnout prvotřídní péči podle filozofie japonské pohostinnosti Omotenashi.


26.4.2021

  Lexus

Umělci vytvořili virtuální interiér pro Lexus LF-Z Electrified

Při příležitosti světové premiéry konceptu LF-Z Electrified s bateriovým elektrickým pohonem, jenž má symbolizovat novou epochu vozidel značky, oslovil Lexus tři průkopnické návrháře se zadáním připravit novou podobu interiéru této nejnovější vývojové studie. Hvězdný návrhář obuvi Salehe Bembury, digitální umělec Ondrej Zunka a japonská módní značka Hender Scheme proto přišli s virtuálními návrhy interiérů.


19.4.2021

  Lexus

Lexus odhalil nový model ES

Lexus odhalil ve světové premiéře nový model ES, který přináší nové atraktivní technologie a designové prvky. Patří mezi ně například lepší odhlučnění, větší pohodlí při jízdě, nový dotykový displej znatelně usnadňující ovládání multimediálního systému, špičková aktivní bezpečnost včetně nejnovějšího systému Lexus Safety System+ 2.5 a rovněž nový jedinečný pocit za volantem díky vylepšenému odpružení, optimalizaci odezvy brzdového pedálu a – v případě provedení ES F SPORT – adaptivnímu odpružení AVS. Na český trh dorazí nový Lexus ES ve čtvrtém kvartále letošního roku.


12.4.2021

  Lexus

Premiéra nového Lexus ES

Lexus odhalí nové ES již 19. dubna.


13.1.2021

  Lexus , luxusní vozy

„Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus

Lexus LC 500 Convertible získal ocenění Nejlepší kabriolet roku 2021