21.12.2022

  Mini

MINI Cabrio jako edice Seaside

Vlny jemně narážející na pláž a na dohled je nekonečný obzor – den u moře nabízí osvěžující perspektivu a pocit svobody. V tomto duchu MINI Cabrio v edici Seaside oslavuje 30 let individuálního stylu a maximální radosti z jízdy na čerstvém vzduchu. U příležitosti tohoto výročí čtyřmístného otevřeného modelu představuje MINI sportovní klasiku s exkluzivní výbavou a designovými prvky. Na přání v třpytivě modrém laku Caribbean Aqua nebo v bílé barvě karoserie Nanuq White. MINI Cabrio Seaside Edition je k dispozici ve verzi Cooper (kombinovaná spotřeba paliva: 6,4–5,9 l/100 km; kombinované emise CO2: 145–135 g/km, podle WLTP) a Cooper S (kombinovaná spotřeba paliva: 6,9–6,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 157–148 g/km, podle WLTP).


6.12.2022

  Mini

Tradice speciálních edic MINI

Od uvedení první speciální edice v roce 1976 nenastal až na výjimky rok, ve kterém by značka MINI nepředstavila novou speciální edici některého ze svých modelů. Dlouhá a pestrá historie speciálních edic přinesla mnoho prvků, které se později staly součástí sériových modelů. Vždy dokázaly svým fanouškům zrychlit tep. Speciální edice tvoří historii MINI a zároveň i jeho budoucnost.


9.11.2022

  Mini

MINI Cooper S Clubman edice Untold

MINI Cooper S Clubman je důkazem toho, jak může moderní interpretace koncepce karoserie shooting-brake propojit tradici s progresivními vlastnostmi. Lifestylová edice Untold nyní podtrhuje důmyslnou rafinovanost designu tohoto vozu novou černou barvou karoserie Midnight Black.


3.11.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Nezkrotný dobrodruh MINI edice Untamed

Exkluzivní design a prvky výbavy dělají z největšího a nejvšestrannějšího modelu britské prémiové značky dokonalého společníka pro spontánní výlety za hranice městské mobility. Od listopadu 2022 bude edice MINI Untamed zdůrazňovat robustní charakter MINI Cooper SE Countryman ALL4 novým bílým lakem Nanuq White.


26.10.2022

  Mini

Edice MINI zdůrazňují hlavní charakterové prvky

Exkluzivní design a prvky výbavy dodávají edicím MINI velmi osobitý vzhled. Od listopadu 2022 rozšíří individualistický charakter edice Resolute nové laky určené pro 3- a 5dveřové MINI a také MINI Cabrio. V budoucnu bude součástí standardní výbavy Driving Assistant. S novým lakem bude k dispozici také edice Untold, navržená pro MINI Clubman, a Untamed pro MINI Countryman. 


19.10.2022

  BMW , Mini , Rolls-Royce , elektromobily

BMW Group oznamuje investici do výroby elektrických vozů

BMW Group oznamuje investici 1,7 miliardy dolarů do výroby elektrických vozů na území USA a podepsání smlouvy se společností Envision AESC na dodávku bateriových článků pro továrnu Spartanburg.


31.8.2022

  Mini

Život je plný barev: Nové edice MINI

Neobvyklý design střech byl vždy jedinečným poznávacím znamením britských prémiových modelů, kterým zákazníci zdůrazňovali svůj individuální styl. Od barevné verze MINI od Paula Smithe s 26 barevnými pruhy přes britskou vlajku až po elegantní barevné přechody provedení Multitone byla střecha v celé historii MINI vždy dokonalým plátnem pro individuální a osobitý design. Nová edice MINI Multitone oslavuje rozmanitost komunity MINI a doplňuje expresivní design o exkluzivní detaily exteriéru a interiéru. Barevná provedení nové speciální edice umožňují fanouškům MINI vyjádřit vlastní osobnost a stát se součástí progresivní cesty MINI.


15.7.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Mini - Elektrická zábava budoucnosti

Sluneční svit, stoupající teploty, svěží zelená krajina: je léto, a tak MINI poprvé představuje čistě elektrické MINI Cooper SE v provedení Cabrio. Nikoliv jako sériovou verzi, ale jako jediný exemplář naznačující, jak by mohla v budoucnu pokračovat cesta k výhradně elektrické prémiové značce a jak by bylo možné elektrifikovat klasický otevřený vůz poskytující potěšení ze sportovní jízdy s volným nebem nad hlavou. Jako otevřený čtyřmístný vůz je MINI Cooper SE Cabrio jediným prémiovým kabrioletem na světě s čistě elektrickým pohonem v segmentu malých vozů. Britská prémiová značka tímto průkopnickým modelem poprvé kombinuje klasický sportovní charakter, maximální potěšení z jízdy pod širým nebem a lokálně bezemisní elektromobilitu.


14.6.2022

  Mini

Charismatická jednoduchost MINI

Elektrická, digitální, udržitelná a osobitá: Nová generace modelů MINI přináší zcela novou podobu potěšení z jízdy, uživatelského komfortu a odpovědného přístupu. Její pokrokový designový styl dává tuto proměnu okamžitě najevo. Snoubí se v něm tradiční hodnoty značky s nejmodernějšími technologiemi, ctí elementární principy automobilového designu, stejně jako městský charakter MINI a inovativního ducha jeho komunity. Charismatická jednoduchost pomůže každému novému modelu MINI rozvinout vlastní silný individuální charakter, současně se redukovaným designérským stylem intuitivně zaměřuje na podstatu značky. Dalším významným faktorem nového designového stylu je výběr materiálů s důrazem na udržitelnost. Nová generace modelů MINI má interiér, který nevyužívá kůži, a téměř zcela se obejde bez chromovaných prvků.


8.6.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

MINI Recharged by Paul Smith

Upcyklace nové úrovně: legendární klasický vůz se proměnil v nově pojatý a moderní bezemisní elektromobil. Tvůrčím mozkem této spolupráce je sir Paul Smith, jehož fanoušci této ikonické britské značky, působící na trhu již více než 50 let, dobře znají. Představení tohoto udržitelného projektu na milánském veletrhu nábytku a designu Salone Del Mobile 2022 nabídlo skvělou příležitost k tomu, aby sir Paul Smith a šéfdesignér značky MINI Oliver Heilmer debatovali o udržitelných přístupech k automobilovému designu.


12.4.2022

  Mini

MINI Cooper S Resolute Edition

Expresivní design, inspirativní potěšení z jízdy, prémiová kvalita a individuální styl: to vše kombinuje 3dveřové MINI s klasickou karoserií navazující na svůj fascinující originál. Nová edice Resolute dodává tomuto spojení ještě intenzivnější podstatu a přitažlivost. Exkluzivní design a prvky výbavy jsou moderní reinterpretací klasických autentických vlastností, které jsou pro 3dveřové MINI typické. Nová edice tohoto modelu je u prodejců k dispozici od března 2022.


6.4.2022

  Mini

MINI Cooper S Cabrio: potěšení z jízdy

MINI Cooper S Cabrio, vyznačující se tradičním sportovním stylem, povzbuzující otevřeností a mimořádně extravagantním vzhledem, je nyní, právě včas pro nadcházející jarní sezónu, k dispozici v edici Resolute. Exkluzivní, precizně sladěný design edičního modelu přináší spolu se svěžími prvky výbavy individuální styl a maximální potěšení z jízdy se staženou střechou.