14.6.2022

  Mini

Charismatická jednoduchost MINI

Elektrická, digitální, udržitelná a osobitá: Nová generace modelů MINI přináší zcela novou podobu potěšení z jízdy, uživatelského komfortu a odpovědného přístupu. Její pokrokový designový styl dává tuto proměnu okamžitě najevo. Snoubí se v něm tradiční hodnoty značky s nejmodernějšími technologiemi, ctí elementární principy automobilového designu, stejně jako městský charakter MINI a inovativního ducha jeho komunity. Charismatická jednoduchost pomůže každému novému modelu MINI rozvinout vlastní silný individuální charakter, současně se redukovaným designérským stylem intuitivně zaměřuje na podstatu značky. Dalším významným faktorem nového designového stylu je výběr materiálů s důrazem na udržitelnost. Nová generace modelů MINI má interiér, který nevyužívá kůži, a téměř zcela se obejde bez chromovaných prvků.


8.6.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

MINI Recharged by Paul Smith

Upcyklace nové úrovně: legendární klasický vůz se proměnil v nově pojatý a moderní bezemisní elektromobil. Tvůrčím mozkem této spolupráce je sir Paul Smith, jehož fanoušci této ikonické britské značky, působící na trhu již více než 50 let, dobře znají. Představení tohoto udržitelného projektu na milánském veletrhu nábytku a designu Salone Del Mobile 2022 nabídlo skvělou příležitost k tomu, aby sir Paul Smith a šéfdesignér značky MINI Oliver Heilmer debatovali o udržitelných přístupech k automobilovému designu.


12.4.2022

  Mini

MINI Cooper S Resolute Edition

Expresivní design, inspirativní potěšení z jízdy, prémiová kvalita a individuální styl: to vše kombinuje 3dveřové MINI s klasickou karoserií navazující na svůj fascinující originál. Nová edice Resolute dodává tomuto spojení ještě intenzivnější podstatu a přitažlivost. Exkluzivní design a prvky výbavy jsou moderní reinterpretací klasických autentických vlastností, které jsou pro 3dveřové MINI typické. Nová edice tohoto modelu je u prodejců k dispozici od března 2022.


6.4.2022

  Mini

MINI Cooper S Cabrio: potěšení z jízdy

MINI Cooper S Cabrio, vyznačující se tradičním sportovním stylem, povzbuzující otevřeností a mimořádně extravagantním vzhledem, je nyní, právě včas pro nadcházející jarní sezónu, k dispozici v edici Resolute. Exkluzivní, precizně sladěný design edičního modelu přináší spolu se svěžími prvky výbavy individuální styl a maximální potěšení z jízdy se staženou střechou.


23.3.2022

  Mini , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily

Nové 3dveřové MINI na sněhu a ledu

Také pátá generace MINI se představí nejdříve s 3dveřovou karoserií. Nové vydání originálu nyní podstupuje testy jízdní dynamiky v zimní krajině Laponska.


8.3.2022

  Mini

Edice Pat Moss Edition pro 3- a 5dveřové MINI

Před 60 lety získala britská závodnice pro značku první vítězný vavřín v mezinárodní rallye. Charismatická edice modelů MINI připomíná začátek výjimečné závodní kariéry britského malého vozu a odvážný vstup do mužské sféry.


23.2.2022

  Mini

Edice MINI John Cooper Works Clubman Untold

Jako moderní interpretace klasické koncepce shooting brake se MINI Clubman jasně odlišuje od svých konkurentů v segmentu prémiových kompaktních vozů.


16.2.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Tradice a budoucnost - edice MINI Cooper SE Resolute

Nová edice čistě elektricky poháněného 3dveřového MINI nabízí mimořádně atraktivní kombinaci klasického sportovního stylu a udržitelnosti.


9.2.2022

  Mini , Nová generace

Výraznější MINI - speciální edice

Edice Resolute Edition pro MINI 3dveřové, MINI 5dveřové a MINI Cabrio, edice Untold Edition pro MINI Clubman a edice Untamed Edition pro MINI Countryman.


2.2.2022

  Mini

MINI Camden: speciální edice MINI

Londýnská čtvrť Camden je se svými originálními bary a hudebními kluby centrem alternativních stylů.


25.1.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Klasické Mini: Nabité a elektrizující

Kdyby dnes Alec Issigonis mohl znovu navrhnout klasické Mini, poháněl by tento ikonický malý vůz elektromotor. Koneckonců původní model uvedený na trh v roce 1959 vznikl v době ropné krize a byl založen na myšlence úspory paliva a přepravy čtyř cestujících a jejich zavazadel na co nejmenším prostoru.


17.1.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

MINI: nárůst prodeje MINI Electric

Čistě elektrické MINI Cooper SE se stává nejprodávanějším modelem nabídky. Téměř každé čtvrté MINI Countryman sjelo z výrobní linky s plug-in hybridním pohonem.