rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Mini

Elektrické MINI Cooper SE pro české zákazníky

20.9.2021   Mini , elektrický pohon , elektromobily

Elektrické MINI Cooper SE jen za 8999 Kč měsíčně bez DPH nebo s EKO bonusem 150 000 Kč. Šťavnaté bonusy na výhodné pořízení čistě elektrického MINI pro české zákazníky. 

Číst více

BMW Group - udržitelná mobilita budoucnosti

31.8.2021   BMW , Mini , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , vodíkový pohon

 Nová dočasná výstava v BMW Muzeu u příležitosti IAA Mobility 2021 dokumentuje cestu BMW Group k udržitelné mobilitě budoucnosti.

Číst více

MINI STRIP: Neotřelý udržitelný design

13.8.2021   Mini , elektrický pohon , elektromobily

Tento na zakázku vyrobený unikátní vůz je výsledkem spolupráce mezi MINI a značkou Paul Smith, která byla oznámena v listopadu 2020 a v jejímž rámci tyto dvě ikonické britské značky již několik měsíců sdílejí kreativní myšlenky týkající se udržitelného designu.

Číst více

MINI na IAA Mobility 2021 v Mnichově

4.8.2021   Mini , elektrický pohon , elektromobily

Městská mobilita, udržitelnost, kosmopolitismus a individualita jsou na mnoha místech v okolí Mnichova středobodem dialogu mezi vizionáři a komunitou. Centrum MINI Hub v pavilonu MINI na náměstí Lenbachplatz bude na IAA 2021 „tím nejlepším místem, kde být“.

Číst více

John Cooper: edice MINI Anniversary

19.7.2021   Mini , sportovní vozy

Jméno John Cooper, od jehož narození dnes uplynulo 98 let, znamená nejen velké úspěchy ve formuli 1, ale také tradičního sportovního ducha značky MINI. Před 60 lety položil John Cooper základy legendárních závodních úspěchů klasických vozů Mini. Byl to začátek spolupráce mezi MINI a rodinou Cooperů, která trvá dodnes. Společná tradice sahá od prvního Mini Cooper, uvedeného na trh v září 1961, až po současné sportovní modely John Cooper Works.

Číst více