15.7.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Mini - Elektrická zábava budoucnosti

Sluneční svit, stoupající teploty, svěží zelená krajina: je léto, a tak MINI poprvé představuje čistě elektrické MINI Cooper SE v provedení Cabrio. Nikoliv jako sériovou verzi, ale jako jediný exemplář naznačující, jak by mohla v budoucnu pokračovat cesta k výhradně elektrické prémiové značce a jak by bylo možné elektrifikovat klasický otevřený vůz poskytující potěšení ze sportovní jízdy s volným nebem nad hlavou. Jako otevřený čtyřmístný vůz je MINI Cooper SE Cabrio jediným prémiovým kabrioletem na světě s čistě elektrickým pohonem v segmentu malých vozů. Britská prémiová značka tímto průkopnickým modelem poprvé kombinuje klasický sportovní charakter, maximální potěšení z jízdy pod širým nebem a lokálně bezemisní elektromobilitu.


8.6.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

MINI Recharged by Paul Smith

Upcyklace nové úrovně: legendární klasický vůz se proměnil v nově pojatý a moderní bezemisní elektromobil. Tvůrčím mozkem této spolupráce je sir Paul Smith, jehož fanoušci této ikonické britské značky, působící na trhu již více než 50 let, dobře znají. Představení tohoto udržitelného projektu na milánském veletrhu nábytku a designu Salone Del Mobile 2022 nabídlo skvělou příležitost k tomu, aby sir Paul Smith a šéfdesignér značky MINI Oliver Heilmer debatovali o udržitelných přístupech k automobilovému designu.


23.3.2022

  Mini , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily

Nové 3dveřové MINI na sněhu a ledu

Také pátá generace MINI se představí nejdříve s 3dveřovou karoserií. Nové vydání originálu nyní podstupuje testy jízdní dynamiky v zimní krajině Laponska.


16.2.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Tradice a budoucnost - edice MINI Cooper SE Resolute

Nová edice čistě elektricky poháněného 3dveřového MINI nabízí mimořádně atraktivní kombinaci klasického sportovního stylu a udržitelnosti.


25.1.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Klasické Mini: Nabité a elektrizující

Kdyby dnes Alec Issigonis mohl znovu navrhnout klasické Mini, poháněl by tento ikonický malý vůz elektromotor. Koneckonců původní model uvedený na trh v roce 1959 vznikl v době ropné krize a byl založen na myšlence úspory paliva a přepravy čtyř cestujících a jejich zavazadel na co nejmenším prostoru.


17.1.2022

  Mini , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

MINI: nárůst prodeje MINI Electric

Čistě elektrické MINI Cooper SE se stává nejprodávanějším modelem nabídky. Téměř každé čtvrté MINI Countryman sjelo z výrobní linky s plug-in hybridním pohonem.


20.9.2021

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

Elektrické MINI Cooper SE pro české zákazníky

Elektrické MINI Cooper SE jen za 8999 Kč měsíčně bez DPH nebo s EKO bonusem 150 000 Kč. Šťavnaté bonusy na výhodné pořízení čistě elektrického MINI pro české zákazníky. 


31.8.2021

  BMW , Mini , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , vodíkový pohon

BMW Group - udržitelná mobilita budoucnosti

 Nová dočasná výstava v BMW Muzeu u příležitosti IAA Mobility 2021 dokumentuje cestu BMW Group k udržitelné mobilitě budoucnosti.


13.8.2021

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

MINI STRIP: Neotřelý udržitelný design

Tento na zakázku vyrobený unikátní vůz je výsledkem spolupráce mezi MINI a značkou Paul Smith, která byla oznámena v listopadu 2020 a v jejímž rámci tyto dvě ikonické britské značky již několik měsíců sdílejí kreativní myšlenky týkající se udržitelného designu.


4.8.2021

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

MINI na IAA Mobility 2021 v Mnichově

Městská mobilita, udržitelnost, kosmopolitismus a individualita jsou na mnoha místech v okolí Mnichova středobodem dialogu mezi vizionáři a komunitou. Centrum MINI Hub v pavilonu MINI na náměstí Lenbachplatz bude na IAA 2021 „tím nejlepším místem, kde být“.


16.7.2021

  Mini , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Aplikace MINI přinášejí nové funkce

Digitální rozhraní mezi chytrým telefonem a vozem s více než 4 miliony uživatelů aplikací My BMW a MINI na pěti kontinentech. Aktualizace obsahuje nové služby na podporu osobní elektromobility.


14.7.2021

  Mini , elektrický pohon , elektromobily

MINI - Bezemisní modely na cestě k úspěchu

Od uvedení na trh se již po celém světě prodalo více než 30 000 kusů čistě elektrického MINI Cooper SE. Také plug-in hybridní model MINI Cooper SE Countryman ALL4 podtrhuje zvětšující se nadšení pro udržitelnou zábavu za volantem neustále rostoucími prodejními čísly.