rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Mitsubishi, na téma hybridní pohon

Nový Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - design, technologie, vývoj

8.12.2020   Mitsubishi , hybridní pohon

Mitsubishi Eclipse Cross je sportovní SUV, jehož výrazný design, vytříbená japonská kvalita, jízdní dynamika, promyšlené uspořádání a pokrokové prvky výbavy měly k Mitsubishi Motors přilákat nové zákazníky.

Číst více

Nový Mitsubishi Eclipse Cross Plug-In Hybrid

4.12.2020   Mitsubishi , hybridní pohon

Společnost MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (dále jen MMC) uvádí na japonský trh ECLIPSE CROSS v plug-in hybridním provedení (PHEV) i variantu s klasickým benzínovým motorem.

Číst více

Mitsubishi na E-salonu 2019 ukáže nový Outlander PHEV

13.11.2019   Mitsubishi , hybridní pohon , SUV

Mitsubishi Outlander PHEV představuje unikátní kombinaci 2 elektromotorů a spalovacího benzinového motoru o objemu 2,4 l s generátorem (plug in hybridní technologie).

Číst více

Mitsubishi – Autosalon Tokio 2019

4.10.2019   Mitsubishi , hybridní pohon , SUV

Společnost MITSUBISHI MOTORS CORPORATION na 46. ročníku autosalonu v Tokiu 2019 představuje ve světové premiéře dvě vývojové studie: MI-TECH CONCEPT – malé elektrifikované SUV a Super Height K-Wagon Concept – nový koncept z kategorie tzv. ‚K-car‘.

Číst více

Mitsubishi oslavuje 10 let modelu I-MIEV

11.6.2019   Mitsubishi , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) právě oslavila 10 let od uvedení městského elektromobilu i-MiEV, který pomáhal celému automobilovému průmyslu prošlapávat cestu při zásadní změně směřování k sériově vyráběným elektromobilům (EV).

Číst více