rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Nissan, na téma SUV

Závod společnosti Nissan v Sunderlandu vyrobil miliontý Juke

17.7.2018   Nissan , SUV

Osm let poté, co Nissan Juke vytvořil segment kompaktních crossoverů, sjel v továrně v Sunderlandu miliontý vůz tohoto modelu. V továrně v Sunderlandu se nový Juke vyrobí v průměru každých 105 sekund.

Číst více

Celosvětový prodej Nissanu táhnou crossovery a SUV

22.2.2018   Infiniti , Nissan , SUV

Globální prodej crossoverů a SUV Nissan v roce 2017 vzrostl o více než 12 % na více než 2 miliony vozidel. K tomuto úspěchu přispěly zcela nový malý crossover Nissan Kicks, kompaktní vozy Rogue, X-Trail a Qashqai, vylepšené velké SUV Armada a kompaktní luxusní crossover Infiniti QX30.

Číst více

Koncept Nissan Xmotion spojuje moderní technologie a japonské umění

23.1.2018   Nissan , SUV

Nový koncept Nissan Xmotion staví na dlouhé historii špičkových crossoverů a SUV této značky, včetně nedávno uvedených vozů Nissan Kicks a Rogue Sport. Představuje objevování nového designového prostoru pro další potenciální přelomové kompaktní SUV.

Číst více

Nissan spustil reklamní kampaň na crossover Qashqai

4.9.2017   Nissan , SUV

Nissan Qashqai, nejprodávanější crossover v Evropě, prošel rozsáhlou modernizací, která ještě více podtrhuje jeho jedinečný charakter. U příležitosti uvedení nového modelu na trh spustil Nissan reklamní kampaň, která probíhá do 24. září.

Číst více

Nový Nissan X-Trail: nejprodávanější SUV na světě nyní ještě dokonalejší

30.6.2017   Nissan , SUV

Nissan X-Trail je světově nejprodávanějším SUV a nyní je k dispozici ve verzi s řadou vylepšení, která ještě navyšují úroveň jeho kvality a vytříbenosti.

Číst více