6.6.2022

  Opel

Opel posiluje svoje pozice na trhu

Tuzemský automobilový trh klesá – Opel přesto neustále zvyšuje prodeje, tržní podíly i pozici v žebříčku importérů! Během prvních měsíců tohoto roku se v ČR prodalo jenom 87 312 osobních a lehkých užitkových vozů (OA+LUV), což představuje meziroční pokles o téměř 11 procent. Opel ve stejném období umístil na tuzemském trhu 2549 OA+LUV vozů, což znamená meziroční nárůst téměř o třetinu (přesně 32 %) a Opel se tak ve statistikách Svazu dovozců automobilů vyšvihnul ze 14. místa na 10. pozici.


1.6.2022

  Opel

Opel startuje hvězdnou „OPEL Astra Tour“

Jednou z nejvýraznějších novinek letošní motoristické sezony je určitě Opel Astra nové generace – vůz, který v mnoha ohledech posouvá laťku svého kompaktního segmentu na vyšší úroveň, protože do něj vnáší technologie dostupné až donedávna jen vozům vyšších tříd. Sedadla s ergonomickým certifikátem AGR, špičkové adaptivní světlomety LED® Pixel Matrix, originální čelní maska Opel Vizor, plně digitalizovaná přístrojová deska Pure Panel… to je jen zlomek z množství inovací, kterými Astra doslova ohromuje!


25.5.2022

  Opel , elektrický pohon , elektromobily

Opel Rocks-e slouží hasičům

Opel Rocks-e je malý, snadno ovladatelný, hbitý, elektrický – a jezdí bez emisí. Elektrický trpaslík s logem Opelu, jehož uvedení na český trh je zatím předmětem jednání, je také mimořádně všestranný – poslouží např. při dojíždění do zaměstnání nebo jako užitečná dodávka při rozvozu zboží. O všestrannosti Opelu Rocks-e svědčí i zařazení tohoto elektrického minivozítka do parku továrního hasičského sboru automobilky Opel v mateřském závodě v německém Rüsselsheimu.


5.5.2022

  Opel , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Opel: Ofenzíva kvality nepolevuje!

Kvalita byla pro značku Opel vždy alfou i omegou - a poslední data ukazují, že v tomto ohledu je Opel aktuálně na historickém maximu: Během posledních dvanácti měsíců se kvalita nových vozů uváděných na trh zvýšila o 25 procent! Tyto informace vyplývají z interně definovaných výrobních standardů výrobce a také ze zpětné vazby od zákazníků, kteří sdílejí své zkušenosti během prvního roku od pořízení nového vozu Opel. Například nové modely Opel Corsa a Opel Mokka vykazují prvotřídní kvalitu výroby bez ohledu na to, zda se jedná o verze s úspornými spalovacími motory nebo akumulátorové elektrické vozy.


8.4.2022

  Opel

Nejlepší výsledky Opelu v ČR

Automobilový trh v prvním kvartále slábnul, Opel přesto výrazně posílil svoje pozice.


24.2.2022

  Opel , elektrický pohon , elektromobily

Skupina VINCI Energies nakoupila flotilu elektromobilů Opel Vivaro-e

Celosvětově působící francouzská společnost VINCI Energies, která se profiluje jako klíčový poskytovatel efektivních řešení v oblasti energií a obnovitelných zdrojů, se rozhodla vybavit svoji divizi Building Solutions, jež se věnuje správě budov, flotilou elektrických vozů Opel.


10.2.2022

  Nová generace , Opel , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Opel rozjel sériovou výrobu nové Astry

Nová Astra je významným milníkem elektrifikační strategie automobilky Opel.


4.2.2022

  Opel

Opel rozjíždí službu „Opel domů“

Zájemce nemusí chodit za prodejci do dealerství, vše běží on-line. Výběr nového vozu přes internet, doručení (bez poplatku) na domácí adresu.


6.1.2022

  Opel

Opel prodal v roce 2021 o třetinu více aut

Atraktivní Opely lákají technickou vyspělostí i rychlou dostupností. K posilování pozice značky mohutně přispívají užitkové modely.


15.12.2021

  Opel , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Opel zvyšuje prodeje lehkých užitkových vozů

V ČR Opel meziročně posílil v LUV segmentu o 27 procent. V ČR bude flotila vozů Opel Movano sloužit zákazníkům řetězce prodejen OBI.


10.12.2021

  Opel

Opel: V listopadu v TOP10 v ČR

V listopadu se Opel probojoval do TOP10 dovozců.


1.12.2021

  Opel , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Nový Opel Astra Sports Tourer se představuje

První kombi Opel vytvořené podle nové designerské filozofie.