rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Peugeot

Novinky o autech Peugeot

Nový Peugeot e-Traveller

4.6.2020   Peugeot

Nový Peugeot e-Traveller, tento spojenec mobility pro vaše pracovní i soukromé cesty, je nyní k dispozici se 100% elektrickým pohonem.

Číst více

Obytný vůz Peugeot Boxer

1.6.2020   Peugeot

Peugeot v České republice přichází s nabídkou obytného vozu Peugeot Boxer, kterou zajišťuje koncesionář značky Peugeot, firma Artcom Group.

Číst více

PEUGEOT i-COCKPIT: Obdivovaný přesto nikdy neokopírovaný symbol značky Peugeot

19.5.2020   Peugeot

První Peugeot i-Cockpit se představil v roce 2010 v koncepčním voze SR1, o dva roky později se poprvé objevil i v sériovém voze, Peugeot 208. Počet uživatelů překročil už 5 milionů. Dnes je i-Cockpit symbolem značky Peugeot a součástí její DNA.

Číst více

Peugeot koncepční vozy

17.4.2020   Peugeot

Pro značku Peugeot není koncepční vůz neprodejným stylistickým cvičením či tréninkem designérské kreativity. Je součástí reálné strategie značky Peugeot. Tvoří image značky a potažmo i designerskou a technologickou vizi.

Číst více

Rozšíření služeb skupiny PSA v rámci on-line prodeje

16.4.2020   Citroën DS Peugeot

 „Takřka všichni zákazníci dnes při výběru vozu zamíří nejprve na internet a někteří chtějí on-line provést celý nákup. Značky skupiny PSA reagují tímto doplněním své nabídky přímo na požadavky zákazníků, kteří hledají rychlou a jednoduchou mobilitu, ale bez kompromisů z hlediska kvality služeb,“ uvedl Thierry Koskas, obchodní a marketingový ředitel skupiny PSA.

Číst více