13.9.2023

  Auto novinky , Peugeot , elektrický pohon , hybridní pohon , SUV

Nový Peugeot 3008 SUV fastback zahajuje novou éru

Značka Peugeot, která bude mít od roku 2025 nejširší nabídku elektromobilů ze všech evropských mainstreamových výrobců automobilů, již nyní nahrazuje svůj bestseller zcela novým SUV typu fastback. Nový Peugeot 3008 je neodmyslitelnou součástí elektrické budoucnosti značky. K pohonu totiž využívá převážně elektromotory. Tento nový vůz dorazí na evropský trh v únoru 2024.


12.7.2023

  Peugeot

Peugeot je partnerem Under The Pole

Peugeot se stává oficiálním partnerem podmořského průzkumného programu Under The Pole, který spojuje inovativní expedice uskutečňované po celém světě, vědecký výzkum a osvětu. Značka Peugeot se tak snaží přispět k lepšímu pochopení a ochraně oceánů. Oba partneři sdílejí společnou vizi, aby výzkum a technologické inovace přispívaly k ochraně životního prostředí.


10.7.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Peugeot odhaluje NOVÝ PEUGEOT 208

Peugeot 208, ikonický model řady Peugeot a nejprodávanější vůz v Evropě v roce 2022, nyní dostává nový rozměr. Modernizací se stává ještě neodolatelnějším, zejména pak jeho elektrická verze E-208, která získává dojezd 400 kilometrů. Celá modelová řada 208 pak profituje z nového designu, špičkových technologií a potěšení z jízdy, které je umocněno novými motory.


19.6.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Nový Peugeot 2008 je odvážné a hbité SUV

Peugeot 2008, který byl uveden na trh koncem roku 2019, a vyrobilo se ho již téměř 700 000 kusů, se vždy umisťoval na stupních vítězů, pokud jde o prodeje SUV segmentu B v Evropě.  V roce 2021 dokonce obsadil první místo.


12.6.2023

  Citroën , Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , užitkové vozy , vodíkový pohon

Peugeot a Citroën na vodíkový pohon

Skupina Stellantis, jakožto první výrobce na světě, který uvedl na trh sériová užitková a osobní vozidla Peugeot e-Expert a Citroën ë-Jumpy na vodíkový pohon, a Hype, nezávislý subjekt nabízející čistě vodíková řešení mobility, oznámily partnerství v oblasti dodávek a provozu vozidel na vodíkový pohon. První etapa projektu proběhne už v roce 2023 a bude zahrnovat první dodávku flotily 50 bezemisních taxi vozů (Crit'Air 0) pro přepravu osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Tyto vozy budou jezdit v Paříži. 


6.6.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit

Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit je ztělesněním proměny značky Peugeot. V rámci kroku směrem k úplné elektrifikaci značka přetváří jeden ze svých nejprodávanějších modelů 3008 na zcela nové elektrické SUV typu fastback. Nový Peugeot 3008 posouvá kreativitu designu, potěšení z jízdy a elektrický výkon na novou úroveň. Je prvním modelem, který bude vybavený systémem Peugeot Panoramic i-Cockpit.


4.5.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Nový Peugeot 2008 je odvážné a hbité SUV

Peugeot 2008 je již více než tři roky nejprodávanějším SUV segmentu B na evropském trhu. Nyní udělal další krok vpřed z hlediska designu, technologií a elektrifikace.


16.3.2023

  Peugeot

Peugeot i-Cockpit slaví 10 let

Před více než 10 lety se Peugeot u první generace modelu Peugeot 208 odvážil revolučně změnit jednu ze základních součástí vozu, která se v historii automobilů vyvíjela nejméně: místo řidiče. Systém i-Cockpit®, kterého se od té doby vyrobilo téměř 10 milionů kusů a postupně se rozšířil na celou modelovou řadu, prokázal, jak dokonale slouží ve prospěch emocí, bezpečnosti a pohodlí řidiče a posádky, což jsou dnes charakteristické vlastnosti vozů Peugeot.


24.2.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Nový Peugeot 508 fastback, SW a PSE

Peugeot 508, který je k dispozici ve verzích fastback, SW a PSE (Peugeot Sport Engineered), představuje značka nový design modelů určených pro nejnáročnější klientelu. Přední část je dynamičtější a v jejím středu se nachází nové logo značky. Vůz působí moderně i díky tomu, že se mřížka chladiče opticky prolíná s celkovým objemem nárazníku. U těchto modelů se poprvé objevují nové charakteristické přední světlomety se třemi drápy. Jsou zabudovány do extrémně štíhlých světlometů Matrix LED s jedinečným designem. Tímto luxusním prvkem výbavy jsou vybaveny všechny úrovně výbavy. Vzadu je součástí nových LED světel typický podpis se třemi drápy a směrovky s posuvem světla. 
 


24.2.2023

  Peugeot

Peugeot 205 slaví 40 let

24. února 1983 se automobilka Peugeot postarala o rozruch, když uvedla na trh model 205, který přenesl značku do moderní éry, a to jak z hlediska produktu, tak i marketingu a motoristického sportu. Pojďme se ohlédnout za okouzlujícím epickým příběhem, který stojí na počátku dlouhé řady úspěšných městských vozů Peugeot.


16.2.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Peugeot 3008 & 5008 Hybrid

Rok 2023 bude pro značku Peugeot skutečným „elektrickým rokem“, neboť v jeho průběhu představí nové modely a nové technologie. To platí zejména pro nový hybridní systém skupiny Stellantis, který bude nabízen ve vozech Peugeot 3008 a 5008 a poté bude rozšířen i na další modely. Obohatí mimořádně komplexní rodinu elektrifikovaných pohonů zahrnující plug-in hybridy, 100% elektromotory a vodíkové palivové články.


9.2.2023

  Peugeot , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Uvedení modelu NOVÝ PEUGEOT 408

Peugeot s novým modelem 408 demonstruje vynalézavost svých týmů a nabízí novou siluetu fastbacku na samotném vrcholu segmentu C. Peugeot 408 je v historii značky i na současném trhu s automobily prvním vozem svého druhu. Tento nový model je překvapivý a nečekaný. Vyčnívá z modelové řady značky v různých směrech.  Kromě postoje šelmy a jedinečného vzhledu přináší také technickou dokonalost zaměřenou na efektivitu a inteligentní elektrifikaci, stejně jako emoce a potěšení z jízdy. Jeho technologie se vyznačují vyspělostí a instinktivním používáním.