27.9.2023

  Auto novinky , Porsche , hybridní pohon , luxusní vozy , SUV

Porsche představuje třetí hybridní verzi modelu Cayenne E-Hybrid

Značka Porsche dále rozšiřuje svou hybridní řadu pro nový typ Cayenne. Nový Cayenne S E-Hybrid jako třetí plug-in model luxusní řady SUV, který byl nedávno rozsáhle přepracován, přesvědčí jemně vyváženou jízdní dynamikou, komfortem a hospodárností.


16.9.2023

  Auto novinky , Porsche , hybridní pohon , luxusní vozy , sportovní vozy

Testování nové Panamery: poslední kroky k finalizaci

Pár měsíců před svou premiérou absolvuje nové Porsche Panamera poslední testovací jízdy v Barceloně. Těžištěm těchto testů je pohonná jednotka, která zahrnuje hlavně novou převodovku Porsche Doppelkupplung (PDK) a také nově vyvinutý podvozek s aktivní regulací tlumičů.


26.6.2023

  Porsche , sportovní vozy

Porsche slavilo v ČR výročí 75 let

Sedmdesát pět let sportovních vozů Porsche si žádá oslavu. Importér vozů Porsche tak pozval hosty na cestu za zážitky, jimiž si připomenuli založení automobilky v roce 1948. Celý večer provázela výstava módních návrhů od studentů UMPRUM, inspirovaných světem Porsche, s vrcholem v podobě dražby originálního outfitu, vytvořeného čtyřmi českými designérkami v rámci pokračujícího projektu #MyLifeWithPorsche s podporou Vogue CS. 


18.4.2023

  Nová generace , Porsche , luxusní vozy , SUV

Porsche představuje nový model Cayenne

Automobilka Porsche zásadně přepracovala třetí generaci modelu Cayenne s komplexními změnami v pohonném ústrojí, podvozku, designu a výbavě. To zlepšilo nejen jízdní vlastnosti a jízdu v terénu, ale také každodenní komfort.


30.3.2023

  Porsche

Nový koncept Porsche Driving Experience

Porsche představuje zcela novou, inovativní architekturu interiéru nového modelu Cayenne. Porsche Driver Experience otevírá nové způsoby interakce nejen pro řidiče, ale také pro spolujezdce.


11.11.2022

  Cupra , Porsche , VW , elektrický pohon , elektromobily

Porsche představuje na veletrhu e-SALON

Porsche Česká republika, největší importér osobních a užitkových vozů do ČR, představuje na veletrhu e-SALON, který se koná v Praze od 10. do 13. listopadu 2022, inovativní produkty koncernu Volkswagen pro mobilitu s nulovými emisemi. Největšími hvězdami expozice budou poprvé v České republice vystavované modely Volkswagen ID. Buzz a ID. Buzz Cargo spolu se studií ID. SPACE VIZZION, jež je předobrazem jednoho z připravovaných přírůstků do rodiny elektricky poháněných modelů ID. Značka CUPRA láká na zážitky ze sportovní jízdy nejvýkonnější verzí elektromobilu Born s paketem e-Boost. S elektromobilitou úzce souvisí také nabíjení. Odpovědí společnosti Porsche Česká republika je široké portfolio produktů a služeb značky MOON, která dá na e-SALONu v Letňanech nahlédnout do budoucnosti prototypem obousměrné nástěnné nabíječky a modulárním akumulátorovým systémem pro domácnosti.


21.10.2022

  Porsche

Nové Porsche 911 Carrera T

Porsche doplňuje rodinu 911 lehkým sportovním vozem 911 Carrera T. Písmeno "T" znamená touring a popisuje modely, které nabízejí puristický zážitek z jízdy s výjimečně sportovní výbavou. Standardní 911 T je vybavena sedmistupňovou manuální převodovkou. K dispozici je také osmistupňový PDK. Zadní sedadla jsou vynechána. Nová 911 Carrera T se sportovním odpružením PASM se sníženou izolací o 10 mm je ztělesněním purismu a vzrušující radosti z jízdy. Můžete to cítit na klikatých horských a venkovských silnicích - a můžete to také slyšet. Zvuk šestiválcového motoru boxer je nyní v interiéru ještě výraznější.


14.10.2022

  Porsche

Porsche zaznamenalo mírný nárůst dodávek

Na konci třetího čtvrtletí zaznamenalo Porsche mírný nárůst dodávek. Celkově dodal výrobce sportovních vozů za prvních devět měsíců roku 221 512 vozů, což je o 2 % více než ve stejném období loňského roku. V prodejním regionu v Evropě a na německém trhu zaznamenalo Porsche nejvýraznější nárůst dodávek.


23.6.2021

  Porsche , sportovní vozy

Porsche 911 GTS - Výraznější a dynamičtější

Představuje se nová generace tohoto oblíbeného sportovního vozu – výkonnější, optický výrazná a s lepší jízdní dynamikou než kdy dříve.


16.6.2021

  Porsche , sportovní vozy

Nové Porsche 911 GT3 s paketem Touring

Nové Porsche 911 GT3 s paketem Touring


11.5.2021

  Porsche

Prototypy čistě elektrického modelu Porsche Macan: digitální i reálné

Porsche kombinuje vývoj ve virtuálním prostředí s fyzickými zatěžkávacími zkouškami.


5.3.2021

  Porsche , sportovní vozy

Porsche posiluje elektrickou ofenzivu prostřednictvím nového provedení modelu Taycan

Porsche dnes veřejnosti ve virtuální světové premiéře představilo svůj nový model Taycan Cross Turismo.