11.11.2022

  Cupra , Porsche , VW , elektrický pohon , elektromobily

Porsche představuje na veletrhu e-SALON

Porsche Česká republika, největší importér osobních a užitkových vozů do ČR, představuje na veletrhu e-SALON, který se koná v Praze od 10. do 13. listopadu 2022, inovativní produkty koncernu Volkswagen pro mobilitu s nulovými emisemi. Největšími hvězdami expozice budou poprvé v České republice vystavované modely Volkswagen ID. Buzz a ID. Buzz Cargo spolu se studií ID. SPACE VIZZION, jež je předobrazem jednoho z připravovaných přírůstků do rodiny elektricky poháněných modelů ID. Značka CUPRA láká na zážitky ze sportovní jízdy nejvýkonnější verzí elektromobilu Born s paketem e-Boost. S elektromobilitou úzce souvisí také nabíjení. Odpovědí společnosti Porsche Česká republika je široké portfolio produktů a služeb značky MOON, která dá na e-SALONu v Letňanech nahlédnout do budoucnosti prototypem obousměrné nástěnné nabíječky a modulárním akumulátorovým systémem pro domácnosti.


21.10.2022

  Porsche

Nové Porsche 911 Carrera T

Porsche doplňuje rodinu 911 lehkým sportovním vozem 911 Carrera T. Písmeno "T" znamená touring a popisuje modely, které nabízejí puristický zážitek z jízdy s výjimečně sportovní výbavou. Standardní 911 T je vybavena sedmistupňovou manuální převodovkou. K dispozici je také osmistupňový PDK. Zadní sedadla jsou vynechána. Nová 911 Carrera T se sportovním odpružením PASM se sníženou izolací o 10 mm je ztělesněním purismu a vzrušující radosti z jízdy. Můžete to cítit na klikatých horských a venkovských silnicích - a můžete to také slyšet. Zvuk šestiválcového motoru boxer je nyní v interiéru ještě výraznější.


14.10.2022

  Porsche

Porsche zaznamenalo mírný nárůst dodávek

Na konci třetího čtvrtletí zaznamenalo Porsche mírný nárůst dodávek. Celkově dodal výrobce sportovních vozů za prvních devět měsíců roku 221 512 vozů, což je o 2 % více než ve stejném období loňského roku. V prodejním regionu v Evropě a na německém trhu zaznamenalo Porsche nejvýraznější nárůst dodávek.


23.6.2021

  Porsche , sportovní vozy

Porsche 911 GTS - Výraznější a dynamičtější

Představuje se nová generace tohoto oblíbeného sportovního vozu – výkonnější, optický výrazná a s lepší jízdní dynamikou než kdy dříve.


16.6.2021

  Porsche , sportovní vozy

Nové Porsche 911 GT3 s paketem Touring

Nové Porsche 911 GT3 s paketem Touring


11.5.2021

  Porsche

Prototypy čistě elektrického modelu Porsche Macan: digitální i reálné

Porsche kombinuje vývoj ve virtuálním prostředí s fyzickými zatěžkávacími zkouškami.


5.3.2021

  Porsche , sportovní vozy

Porsche posiluje elektrickou ofenzivu prostřednictvím nového provedení modelu Taycan

Porsche dnes veřejnosti ve virtuální světové premiéře představilo svůj nový model Taycan Cross Turismo.


27.8.2020

  Porsche , sportovní vozy

Panamera: nový hybridní model a nejvyšší výkon v dané třídě

Jedinečné spojení kontrastů: nová Panamera se opět o něco rozkročila. Nové Porsche je příkladem umného spojení jízdních schopností sportovního vozu s pohodlím exkluzivního sedanu.


20.8.2020

  Porsche , sportovní vozy

Porsche představuje novou Panameru

Nový model Porsche Panamera oslaví digitální světovou premiéru.


3.6.2020

  Porsche

Speciální edice vozů 911 Targa 4S Heritage Design

Nejmodernější Porsche 911 s designovými prvky vozů 50. a počátku 60. let minulého století: Porsche představuje limitovanou edicí vozů 911 Targa 4S Heritage Design.


18.5.2020

  Porsche , sportovní vozy

Elegantní, extravagantní a jedinečné: nové Porsche 911 Targa

Porsche finalizuje trio sportovních vozů pro letní dny: na Coupé a Cabriolet navazuje třetí karosářské provedení nové generace modelu 911, které se nyní představuje jako 911 Targa 4, resp. 911 Targa 4S, v obou případech s pohonem všech kol.