rss

Přečtěte si nejzajímavější články o autech Rolls-Royce

BMW Group zůstává v roce 2018 vedoucím výrobcem

14.1.2019   BMW , Mini , Rolls-Royce , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

BMW Group dosáhla osmého po sobě jdoucího prodejního rekordu s celkovým počtem 2 490 664 prodaných vozidel značek BMW, MINI a Rolls-Royce po celém světě, což představuje meziroční nárůst o 1,1 %.

Číst více

S lehkostí dojede kamkoliv: Rolls-Royce Cullinan

14.5.2018   Rolls-Royce

Když automobilka Rolls-Royce před třemi lety oznámila, že představí Cullinan, udělala to s vědomím, že její zákazníci po celém světě žádají „Rolls-Royce mezi všemi SUV“, který by ohromoval svým luxusem, výkony a použitelností v kategorii SUV doposud nevídanými. Mnoho z těchto zákazníků bylo mladšími, velmi bohatými aktivními jednotlivci, kteří žádali Rolls-Royce, jenž je doveze na konec světa v maximální přepychu. v

Číst více

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS PŘEDSTAVUJE SÉRII "SILVER GHOST COLLECTION"

2.3.2018   Rolls-Royce

Jediný automobil dokázal změnit průběh automobilové historie. Dnes tato legenda zažívá svou novou reinkarnaci. Rolls-Royce Motor Cars hrdě představuje sérii 35 kusů Rolls-Rolls Ghost modelového roku 2018, která vznikla jako pocta původnímu modelu Silver Ghost.

Číst více

Rolls-Royce Cullinan přiveze křesla s nejlepším výhledem

22.2.2018   Rolls-Royce

S blížící se finální přípravou uvedení nového modelu Cullinan Rolls-Royce ukazuje, že přiveze křesla s nejlepším výhledem.

Číst více

Nový vůz se zvýšenou karosérií se bude jmenovat Rolls-Royce Culliman

15.2.2018   Rolls-Royce , SUV

Před třemi roky automobilka Rolls-Royce na stránkách novin The Financial Times oznámila světu, že vytvoří zcela nový vůz se zvýšenou karoserií, který od základu nově definuje způsob luxusního cestování na jakémkoliv povrchu. Od té doby svět netrpělivě čekal na příchod tohoto hranice bořícího nového vozu Rolls-Royce.

Číst více