7.7.2022

  Toyota , off-road

Toyota představuje nové provedení Land Cruiser Matt Black Edition

Toyota Land Cruiser se již přes 70 let těší bezkonkurenční pověsti pro svoji odolnost a schopnost vypořádat se s nejnáročnějším terénem.


22.6.2022

  Toyota , hybridní pohon , SUV

Nová Toyota RAV4 2023

Toyota odhaluje sérii vylepšení nového modelu RAV4 v modelovém provedení 2023. Celá řada změn je zaměřena na větší komfort na palubě vozu. Zdokonaleny jsou nové multimediální systémy a nový digitální přístrojový štít s možností přizpůsobení podle potřeb řidiče. Vylepšení se dotýkají i bezpečnosti, konkrétně nových funkcí, o něž byl rozšířen paket bezpečnostních technologií Toyota Safety Sense.


2.6.2022

  Nová generace , Toyota , hybridní pohon

Toyota uvede novou Corollu pro rok 2023

Toyota zahájí v prvním čtvrtletí 2023 prodeje nové řady Corolla na evropských trzích. Model s pátou generací hybridního pohonu, modernizovaným digitálním rozhraním a rozšířenou nabídkou bezpečnostních a asistenčních systémů Toyota T-Mate má posílit roli klíčového bestselleru značky Toyota v Evropě.


30.5.2022

  Toyota , elektrický pohon , elektromobily , užitkové vozy

Toyota a Stellantis: nová velká dodávka

Společnosti Stellantis a Toyota Motor Europe (TME) rozšíří spolupráci na novém velkém dodávkovém automobilu včetně verze s bateriovým pohonem. Nové vozidlo je již třetí karosářskou variantou a doplní stávající nabídku kompaktních a středně velkých lehkých užitkových vozů.


26.5.2022

  Toyota

Nejlepším prodejcem Toyoty v Česku je Dolák

Nejlepším autorizovaným partnerem Toyoty v České republice je pro rok 2022 společnost Dolák České Budějovice. Získala prestižní ocenění Ichiban, které v japonštině znamená „být číslo jedna“. Každoročně ho uděluje společnost Toyota Motor Europe (TME) několika vybraným prodejcům.
 


17.5.2022

  Toyota

Toyota: Virtuální asistentka Anna

Toyota ČR spustila na svých stránkách služby virtuální asistentky. Jmenuje se Anna a zákazníkům pomůže s výběrem vozu, vyhledáním servisu nebo představením technologií Toyoty. On-line chatovací okénko se nachází v pravém dolním rohu na stránkách www.toyota.cz a funguje na všech zařízeních a ve všech prohlížečích.


6.5.2022

  Mercedes , Toyota , elektrický pohon , elektromobily , vodíkový pohon

Toyota dodá moduly palivových článků

Toyota Motor Europe bude dodávat moduly palivových článků Toyota pro nový městský autobus divize Daimler Buses s modelovým označením Mercedes-Benz eCitaro Range Extender. Divize Daimler Buses je součástí společnosti Daimler Truck AG.


4.5.2022

  Lexus , Toyota

Největší centrum Toyota a Lexus v ČR

V Hradci Králové začalo vznikat největší autocentrum značek Toyota a Lexus v České republice. Stavbu zahájila společnost Olfin Car tento týden a dokončena bude v 1. čtvrtletí příštího roku.


4.5.2022

  Toyota

Toyota: nový showroom v Havlíčkově Brodě

Značka Toyota otevřela v Havlíčkově Brodě svůj 32. showroom v České republice. Nový autosalon v ulici Jihlavská doplňuje showroom pro lehké užitkové vozy v protější budově.


28.4.2022

  Toyota , sportovní vozy

Toyota GR Supra s manuální převodovkou

V Evropě se již brzy objeví nová Toyota GR Supra se šestistupňovou inteligentní manuální převodovkou (iMT). Díky novému přírůstku do této sestavy bude Toyota všechny tři modely GR na evropských trzích nabízet s manuální převodovkou a třemi pedály, buďto standardně pro GR Yaris, nebo na přání u GR Supra a GR86.


19.4.2022

  Toyota , SUV

Yaris Cross: Světové městské auto 2022

Pořadatelé soutěže Světové auto roku udělili Toyotě Yaris Cross titul Světové městské auto roku 2022. O vítězi rozhodla porota složená ze 102 mezinárodních motoristických novinářů ze 33 zemí světa.


19.4.2022

  Toyota

Toyota Víkend nabízí financování KINTO

České zastoupení značky Toyota připravilo pro následující Toyota Víkend, který se uskuteční 23. a 24. dubna, speciální nabídku operativního leasingu KINTO One. Akční ceny v rámci služby budou začínat na 5 899 Kč měsíčně.