17.5.2023

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Plně elektrické Volvo EX30

Ačkoli se jedná o naše nejmenší SUV, blížící se plně elektrické Volvo EX30 nabízí velké věci v oblasti bezpečnosti. A vzhledem k naší 96leté tradici ve vývoji bezpečnostních inovací není divu. Jsme v této oblasti lídrem – bylo tomu tak vždy a zůstane to tak i nadále – a tím pádem nehodláme u našeho nového modelu Volvo EX30 snižovat nároky na bezpečnost. Výsledkem je vůz, který se v hektickém městském prostředí postará nejen o vaši bezpečnost, ale také o bezpečnost ostatních.


21.4.2023

  Volvo

Volvo se rozšířilo o aplikaci Waze

Palubní aplikace Waze je nyní dostupná celosvětově pro všechny vozy Volvo s integrovanými službami Google. Na základě naší spolupráce je nyní možné vůbec poprvé nabídnout aplikaci Waze také řidičům ve Spojených státech amerických a v asijsko-pacifickém regionu.


17.4.2023

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily

Plně elektrické Volvo EX90 Excellence

Nové Volvo EX90, které jsme odhalili na sklonku loňského roku, představuje další stavební kámen naší základny, na které chceme do roku 2030 vybudovat automobilku zabývající se výrobou výhradně čistě elektrických automobilů.
 


24.2.2023

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Volvo XC90 a XC90 Recharge získaly ocenění

Luxusní SUV Volvo XC90 si od Amerického pojišťovacího institutu pro bezpečnost silničního provozu (IIHS) vysloužilo ocenění TOP SAFETY PICK+ 2023. Tohoto výsledku dosáhlo poté, co institut IIHS zpřísnil požadavky pro dosažení obou ocenění, tedy TOP SAFETY PICK (TSP) i TOP SAFETY PICK+ (TSP+).


10.2.2023

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Společnost Volvo Cars zvěřejnila rok 2022

V průběhu loňského roku společnost Volvo Cars výrazně pokročila směrem k naplnění svých strategických ambicí a zrychlila svůj postup k dosažení cíle stát se do konce současného desetiletí automobilkou, která vyrábí výhradně čistě elektrická vozidla, a do konce roku 2040 dosáhnout statusu klimaticky neutrální společnosti.


17.1.2023

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Vylepšení pro Volvo C40 a XC40 Recharge

Dva z nejčastějších dotazů zákazníků ohledně našich plně elektrických modelů XC40 Recharge a C40 Recharge jsou „Jak daleko dojede?“ a „Jak dlouho trvá nabíjení?“. V rámci nového balíčku produktových aktualizací jsme ve srovnání s končícím modelovým rokem vylepšili dojezd (dle standardu WLTP) a také průběh nabíjení našich modelů XC40 Recharge a C40 Recharge, což může u některých variant vést k prodloužení dojezdu až o 60 kilometrů.


4.1.2023

  Volvo

Volvo podporuje Českou jezdeckou federaci

Automobilka Volvo Cars je dlouhá léta známa svou podporou sportovního světa. Její zájem se často upíná na sporty, které mají určitý přesah – nejen vztah k přírodě, ale také k tradici a k hodnotám, jako jsou úsilí, odhodlání a týmová práce.


10.11.2022

  Nová generace , Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Plně elektrické Volvo EX90: začátek nové éry

Plnohodnotné sedmimístné zcela elektrické SUV zvyšuje dosavadní úroveň bezpečnosti i udržitelnosti každodenního života: Volvo EX90 představuje začátek nové éry naší společnosti, v rámci níž jsme nastavili rozhodující kurz směrem k plně elektrické budoucnosti.


3.11.2022

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Odhalení vlajkového SUV modelu Volvo EX90

Volvo EX90 bude odhaleno 9. listopadu 2022 v 15:00 hodin v rámci speciální akce, která se bude konat v centru Stockholmu. Odhalení bude živě přenášeno do celého světa.


2.11.2022

  Seat , Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Volvo EX90: elegantní, bezpečné a efektivní

V každém voze značky Volvo se snoubí v dokonalé harmonii forma, funkce a technické inovace. Pro naše blížící se plně elektrické Volvo EX90 platí tato definice dvojnásob.


4.7.2022

  Volvo , SUV

Volvo nabízí oblíbené SUV modely s krátkou dobou dodání

Volvo ​při objednání nového mild hybridního vozu nyní garantuje jeho dodání nejpozději do konce letošního roku. 


25.5.2022

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Volvo C40 Recharge úspělo v Euro NCAP

Plně elektrické Volvo C40 Recharge dosáhlo v testech Euro NCAP 2022 pětihvězdičkového hodnocení bezpečnosti, čímž se připojilo ke svým sourozencům v rámci rodiny Volvo Cars jako jeden z nejbezpečnějších vozů, které dnes na silnicích můžete najít.