17.1.2023

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Vylepšení pro Volvo C40 a XC40 Recharge

Dva z nejčastějších dotazů zákazníků ohledně našich plně elektrických modelů XC40 Recharge a C40 Recharge jsou „Jak daleko dojede?“ a „Jak dlouho trvá nabíjení?“. V rámci nového balíčku produktových aktualizací jsme ve srovnání s končícím modelovým rokem vylepšili dojezd (dle standardu WLTP) a také průběh nabíjení našich modelů XC40 Recharge a C40 Recharge, což může u některých variant vést k prodloužení dojezdu až o 60 kilometrů.


4.1.2023

  Volvo

Volvo podporuje Českou jezdeckou federaci

Automobilka Volvo Cars je dlouhá léta známa svou podporou sportovního světa. Její zájem se často upíná na sporty, které mají určitý přesah – nejen vztah k přírodě, ale také k tradici a k hodnotám, jako jsou úsilí, odhodlání a týmová práce.


10.11.2022

  Nová generace , Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Plně elektrické Volvo EX90: začátek nové éry

Plnohodnotné sedmimístné zcela elektrické SUV zvyšuje dosavadní úroveň bezpečnosti i udržitelnosti každodenního života: Volvo EX90 představuje začátek nové éry naší společnosti, v rámci níž jsme nastavili rozhodující kurz směrem k plně elektrické budoucnosti.


3.11.2022

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Odhalení vlajkového SUV modelu Volvo EX90

Volvo EX90 bude odhaleno 9. listopadu 2022 v 15:00 hodin v rámci speciální akce, která se bude konat v centru Stockholmu. Odhalení bude živě přenášeno do celého světa.


2.11.2022

  Seat , Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Volvo EX90: elegantní, bezpečné a efektivní

V každém voze značky Volvo se snoubí v dokonalé harmonii forma, funkce a technické inovace. Pro naše blížící se plně elektrické Volvo EX90 platí tato definice dvojnásob.


4.7.2022

  Volvo , SUV

Volvo nabízí oblíbené SUV modely s krátkou dobou dodání

Volvo ​při objednání nového mild hybridního vozu nyní garantuje jeho dodání nejpozději do konce letošního roku. 


25.5.2022

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Volvo C40 Recharge úspělo v Euro NCAP

Plně elektrické Volvo C40 Recharge dosáhlo v testech Euro NCAP 2022 pětihvězdičkového hodnocení bezpečnosti, čímž se připojilo ke svým sourozencům v rámci rodiny Volvo Cars jako jeden z nejbezpečnějších vozů, které dnes na silnicích můžete najít.
 


19.5.2022

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily

Snažší nabíjení s aplikací Volvo

Řidiči plně elektrických vozů Volvo na území Evropy mají nyní, po integraci platformy Plugsurfing přímo do aplikace Volvo Cars, možnost vybírat z rozšířené nabídky veřejných sítí stanic pro dobíjení elektrických vozidel. Po vylepšení funkcí aplikace Volvo Cars získali řidiči vozů Volvo přístup k více než 270 000 nabíjecích stanic rozesetých napříč celým kontinentem, přičemž mohou i v zahraničí platit za nabíjení svého vozu prostřednictvím jedné hladce fungující platební brány.


18.5.2022

  Volvo

Volvo - čistější vzduch uvnitř vozu

Podle údajů Světové zdravotnické organizace a Světové alergologické organizace mají na stovky milionů lidí po celém světě negativní vliv alergie, astma a znečištěné ovzduší. Proto společnost Volvo Cars podniká kroky, díky nimž může svým zákazníkům nabídnout ve svých nejnovějších vozech stále se zlepšující kvalitu vzduchu. Její průkopnická technologie čištění vzduchu pomáhá lidem dýchat čistější vzduch.


14.4.2022

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily

Dámskou volenku vyhrálo Volvo C40 Recharge

Volvo C40 Recharge se stalo finalistou v anketě AUTO MÉHO SRDCE o nejlepší auto roku z pohledu žen. V hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA si pak odnáší první místo. 


17.3.2022

  Volvo , hybridní pohon , SUV

Nový ambasador značky Volvo

Zpěvák, producent a skladatel Marcell se stává novým ambasadorem českého zastoupení značky Volvo.


4.3.2022

  Volvo , elektrický pohon , elektromobily

Volvo představuje vylepšené a nové modely

Společnost odhaluje variantu jediného elektromotoru čistě elektrického C40 Recharge.