rss

Denně přinášíme aktuality o nejnovějších autech

Citroën - MY AMI CARGO - důmyslnost s nákladovým prostorem

6.5.2021   Citroën

Citroën - MY AMI CARGO: veškerá důmyslnost AMI, s nákladovým prostorem vytvořeným pro bezemisní mikromobilitu firemních zákazníků veškerá důmyslnost AMI, s nákladovým prostorem vytvořeným pro bezemisní mikromobilitu firemních zákazníků.

Číst více

První ŠKODA SUPERB COMBI pro policii na Novém Zélandu

5.5.2021   Škoda Superb

Společnost ŠKODA AUTO se chystá novozélandské policii předat první z celkem asi 2 000 vozů SUPERB COMBI. V rámci výběrového řízení zvítězila česká automobilka nad početnou konkurencí. SUPERB přesvědčil novozélandské policisty v rozsáhlých testech svými jízdními vlastnostmi, vysokým bezpečnostním standardem a velkorysým prostorem.

Číst více

Nová ŠKODA FABIA je větší, úspornější a bezpečnější

5.5.2021   Fabia , Škoda

22 let od premiéry prvního modelu FABIA uvádí společnost ŠKODA AUTO na trh čtvrtou generaci tohoto oblíbeného vozu. 

Číst více

Nová ŠKODA FABIA: Světová premiéra ve fotografiích

5.5.2021   Fabia , Škoda

Nová ŠKODA FABIA dnes večer oslavila svoji světovou premiéru – kompletně online v pražském Centru současného umění DOX. Fanoušci značky ŠKODA z celého světa měli možnost sledovat, jak předseda představenstva ŠKODA AUTO Thomas Schäfer veřejnosti představil čtvrtou generaci úspěšného malého vozu.

Číst více

Návrat do showroomů CITROËN oslaví tradičními HAPPY DAYS

4.5.2021   Citroën

Tradiční promoční nabídka na vozy Citroën letos odstartuje 10. května a potrvá celých 10 dní – tedy až do 20.5. Výhodná nabídka přináší nejprodávanější vozy Citroën a vztahuje se jak na přímý prodej v showroomu, tak na on-line prodej vozů.

Číst více