Novinky o autech

Přečtěte si novinky o všech značkách aut prodávaných v ČR!

AutoNewsletter denně přináší aktuality o nejnovějších autech

24.3.2023

  Mini

MINI Clubman limitovaná edice Final Edition

Díky svému nezaměnitelnému vzhledu je MINI Clubman výjimečným gentlemanem mezi všemi modely MINI. Fanoušci unikátní koncepce karoserie a neopakovatelných dělených dveří si nyní mohou pořídit MINI Clubman v limitované edici Final Edition. Verzí, limitovanou na 1 969 kusů, slaví automobilka MINI moderní interpretaci karosářské koncepce shooting brake.


23.3.2023

  Pick-up

Mitsubishi představilo Concept XRT

Mitsubishi Motors představilo Concept XRT – koncept zbrusu nového pickupu Triton (na některých trzích L200), jehož uvedení na trh je naplánováno na fiskální rok 2023. Koncept XRT je nyní představován na 44. mezinárodním autosalonu v Bangkoku, který se koná od 21. března do 2. dubna 2023.


22.3.2023

  Audi , elektromobily

Audi otevírá House of Progress

Značka Audi vytvořila zcela novou koncepci svého pavilonu v komplexu Autostadt Wolfsburg. V rámci jeho rekonstrukce vznikla na základě konceptu „House of Progress“ (Dům pokroku) jedna trvalá expozice.


22.3.2023

  Lexus , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Zcela nový Lexus RX získal pět hvězd

Zcela nový Lexus RX se o bezpečnost při každé jízdě stará velmi pečlivě. Kvalita technologií tomuto modelu zajistila nejvyšší pětihvězdičkové ohodnocení v přísných bezpečnostních testech nezávislé organizace Euro NCAP. V rámci testování se vyhodnocuje základní odolnost konstrukce vozidla a jeho schopnost ochránit řidiče, cestující a chodce v případě nehody. 
 


22.3.2023

  Opel , elektrický pohon , elektromobily , vodíkový pohon

Opel Vivaro-e a Vivaro-e HYDROGEN

Významný distributor léků ověřuje v běžném provozu dodávky Opel Vivaro-e a Vivaro-e HYDROGEN. Výhodou je lokálně bezemisní provoz a dostatečný akční rádius. Citlivý náklad se přepravuje v perfektně klimatizované skříni.


21.3.2023

  Ford , elektrický pohon , elektromobily

Ford představuje plně elektrický Explorer

Ford a Lexie Alfordová společně zopakují historickou cestu kolem světa v novém elektrickém Exploreru.


20.3.2023

  Toyota , hybridní pohon , SUV

Nižší ceny oblíbených modelů Toyota

Hlavní hvězdou Toyota Víkendu je Yaris Cross GR Sport. Většina oblíbených modelů od malého Aygo X po SUV RAV4 je za nižší ceny.


17.3.2023

  Audi , elektrický pohon , elektromobily

Audi s rekordními výsledky

Skupina Audi uzavřela obchodní rok 2022 rekordními výsledky a urychlila svůj vývoj směřující k postavení vedoucího poskytovatele síťově propojené a zcela elektrické prémiové mobility. Výnosy z prodeje vzrostly o 16,4 procenta na rekordních 61,8 miliardy EUR. Provozní zisk vystoupal o téměř 40 procent na historicky nejvyšší hodnotu, 7,6 miliardy EUR. Provozní ziskovost se zvýšila z 10,4 procenta v předchozím roce na 12,2 procenta, čisté cash flow 4,8 miliardy EUR bylo druhé nejvyšší v historii společnosti.


16.3.2023

  Audi , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Budoucí modelová řada Q6 e-tron

Téměř sériově vyráběné Audi Q6 e-tron je jen začátkem největší modelové ofenzívy v historii značky se čtyřmi kruhy. Audi představí do roku 2025 více než 20 nových modelů, z nichž více než deset bude elektrických. Budoucí modelová řada Q6 e-tron představuje slavnostní otevření elektromobility v hlavním sídle v Ingolstadtu. Vlastní závod na montáž baterií je základem závazku Audi v oblasti elektrické mobility.


16.3.2023

  Peugeot

Peugeot i-Cockpit slaví 10 let

Před více než 10 lety se Peugeot u první generace modelu Peugeot 208 odvážil revolučně změnit jednu ze základních součástí vozu, která se v historii automobilů vyvíjela nejméně: místo řidiče. Systém i-Cockpit®, kterého se od té doby vyrobilo téměř 10 milionů kusů a postupně se rozšířil na celou modelovou řadu, prokázal, jak dokonale slouží ve prospěch emocí, bezpečnosti a pohodlí řidiče a posádky, což jsou dnes charakteristické vlastnosti vozů Peugeot.


15.3.2023

  BMW , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Elektrické BMW řady 5 vstupuje do nové éry

Již za několik měsíců oslaví premiéru osmá generace BMW řady 5 Sedan. Nový model bude dynamičtější a komfortnější než kdy dříve, ale současně zaujme také novou interpretací své charakteristické sportovní elegance, BMW Operačním systémem 8.5 s BMW Prohnutým displejem, inovativními digitálními službami a poprvé také čistě elektrickým pohonem připraveným pro model BMW i5.


15.3.2023

  Ford , off-road

Legendární terénní vůz Ford Bronco

Ford oznámil, že na vybraných evropských trzích bude již brzy možné poprvé objednávat legendární americký terénní model Ford Bronco 4x4.