Novinky o autech

Přečtěte si novinky o všech značkách aut prodávaných v ČR!

AutoNewsletter denně přináší aktuality o nejnovějších autech

10.11.2015

  Ford

Ford otevřel historicky první FordStore v ČR

Otevřením prvního FordStore zahajuje Ford v ČR zcela novou epochu prodeje a servisu osobních vozů Ford i užitkových vozů. FordStore zákazníkům nabízí velmi kultivované a příjemné prostředí showroomu, nabité vyspělými technologiemi a také úplně novou úroveň prodejních služeb a nejvyšší servisní standardy.


6.11.2015

  Audi

Nové Audi A4 patří mezi nejbezpečnější automobily na trhu

Evropské konsorcium Euro NCAP udělilo nové Audi A4 nejvyšší pětihvězdičkové ohodnocení za bezpečnost dospělých cestujících a dětí, jakož i za ochranu chodců. 


30.10.2015

  sportovní vozy , BMW

Nový sportovní vůz BMW M2 Coupé

Nové BMW M2 Coupé je plnohodnotným členem rodiny BMW a jeho vzhled je jasným příslibem dynamického potenciálu. Nové BMW je rovněž ztělesněním inspirace z historie závodních vozů BMW a dává svou rychlost jednoznačně na odiv.


23.10.2015

  Škoda , Škoda Superb

ŠKODA Superb Black Crystal září díky hvězdnému prachu

Studií ŠKODA Superb Black Crystal ukazuje česká automobilka vyrábějící vozy ŠKODA opět svou lásku k detailům. Ve spolupráci s renomovanou sklárnou PRECIOSA představila automobilka novou interpretaci detailů vozu ŠKODA Superb.


16.10.2015

  Peugeot

PEUGEOT má k dispozici AUTOKLIENT k testování

Významní prodejci značky PEUGEOT již delší dobu využívají nejen specializovaný portál AUTOSYSTEM pro nabídku a prodej nových vozů, ale mají k dispozici i další aplikace společnosti AutoSystem – AUTO-LINK a AUTOKLIENT. V uplynulých dnech proběhla první jednání na úrovni zastoupení značky PEUGEOT v ČR se zástupci firmy AutoSystem ohledně budoucí spolupráce.


14.10.2015

  Fiat

Byla zahájena aktivace aplikací AUTOKLIENT a AUTO-LINK pro další značku - FIAT

FIAT informoval o připravovaných změnách, které proběhnou v nejbližším roce.
Připravuje se centrální produkt katalog pro správu skladových vozů, který do budoucna vyřadí stávající systémy a programy. Proto je nabídka společnosti AutoSystem implementovat aplikace AUTOKLIENT a AUTO-LINK pro FIAT zajímavá a aktuální.


10.10.2015

  Ford , sportovní vozy

Český Ford začal přijímat objednávky na nový Ford Focus RS

Milovníci sportovního vozů a obzláště fanoušci rychlých fordů se dočkali: Netrpělivě očekávaný Ford Focus RS, historicky nejrychlejší vůz své modelové řady, je již dnes možno objednat u autorizovaných partnerů Fordu v ČR.


9.10.2015

 

Garanci správného obsahu nabízených nových automobilů zabezpečí aplikace AUTO-LINK společnosti AutoSystem

Internetové projekty byly od samého začátku z důvodu jedinečnosti a nezávislosti stavěné na vlastních technologiích a programech a importované obsahy se jim musely přizpůsobovat. To se netýká jen automobilů, ale i dalších komodit. Výsledkem pak bylo a dosud je, že se obsah, byť správný a z oficiálních zdrojů, musel přizpůsobit nedokonalým, neaktualizovaným a i chybným číselníkům. Výsledkem pak bylo a je, že se nabídka nových vozů nezobrazuje správně.


10.9.2015

  Toyota

Toyota Verso s novým motorem 1,6 D-4D

Máte v oblibě nové vozy Toyota? Přinášíme vám informace o Toyotě Verso s motorem 1,6 D-4D. Ekonomickou hospodárnost obstarává u této Toyoty motor 1,6 D-4D (přímé vstřikování - čtyřdobý vznětový agregát). Nový motor je o 20 kilogramů lehčí než dvoulitrový motor 2,0 D-4D a poskytuje největší výkon 112 k a největší točivý moment 270 N.m při 1750 až 2250 otáčkách. Z 0 na 100 km/h zrychluje Verso za 12,7 s a dosahuje nejvyšší rychlost 185 km/h


8.9.2015

  Škoda , Škoda Superb

Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi

ŠKODA ukáže na autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (od 15. do 27. září 2015) prostřednictvím expresivního designu a skrze nové modely notnou dávku emocí. Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi.


27.8.2015

 

2 500 ověřených aut na prodej

Hledáte ověřená auta na prodej za příjemné ceny a s možností leasingu či spotřebitelského úvěru? Doporučujeme vám navštívit stránky partnerského webu AUTOSYSTEM.CZ, který má právě v nabídce 2563 nových i ojetých skladových vozů k okamžitému prodeji.


27.8.2015

  Ford

FORD využije všechny technologie AUTOSYSTEM

Další značkou, která využije všech technologií zaměřených na podporu prodeje nových automobilů, je Ford. Na pondělním jednání zastoupení značky Ford v České republice a firmy AutoSystem s.r.o., to potvrdili zástupci obou subjektů. Dealerská síť Ford tak bude využívat platformu AUTOSYSTEM včetně dalších aplikací AUTO-LINK a AUTOKLIENT.