rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut

Nové vozy v České republice = AUTOSYSTEM

12.6.2015 Škoda, Ford

AUTOSYSTEM je od roku 2008 největším zprostředkovatelem prodeje nových, předváděcích a referentských automobilů v České republice. Od té doby zprostředkoval prodej tisícům zákazníků. Ve spolupráci s významnými prodejci nových vozů v ČR nabízí automobily téměř všech značek, dostupných na českém trhu.

Číst více
AUTOSYSTEM koupil AUTO-LINK

AUTOSYSTEM koupil AUTO-LINK

27.4.2015

Společnost AutoSystem s.r.o. udělala další významný krok v posílení své pozice v nabídce nových automobilů. Vedle již sedm let úspěšně fungující internetové platformy AUTOSYSTEM.CZ a již třetím rokem stejně tak fungující aplikaci AUTOKLIENT, získala firma významný nástroj pro správný přenos a správu dat nových vozů všech značek zastoupených na trhu v České republice.

Číst více

Bilance prodeje nových vozů v roce 2014 a plány na rok 2015

1.12.2014

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a dovolujeme si provést stručnou bilanci aktivit, které se nám v něm podařily a které plánujeme do nového roku 2015

Číst více

Jak dosáhnout zvyšování prodeje nových vozů?

1.11.2014

Prodejem nových automobilů se zabýváme již od roku 1991 a po celou dobu optimalizujeme postupy pro získávání poptávek a jejich správné vyřizování. Průběžnou optimalizací těchto věcí, lze pak dosahovat zvyšování efektivity prodeje a zdrojů poptávek. Výsledkem našich letitých zkušeností jsou systémy, které tuto optimalizaci zajišťují Auto-link a Autoklient.

Číst více

2 | červenec 2014

1.7.2014

Připravili jsme pro Vás model tzv. kampaňovité reklamy, která je určena dealerům a prodejcům, kteří z nejrůznějších důvodů nevyužijí dlouhodobou formu reklamní prezentace. Právě jim nabízíme možnost zvolit si jakkoliv dlouhé časové období pro svou kampaň nebo prezentaci. Více se dozvíte v červencovém Newsletteru.

Číst více