Novinky o autech

Přečtěte si novinky o všech značkách aut prodávaných v ČR!

AutoNewsletter denně přináší aktuality o nejnovějších autech

10.10.2015

  Ford , sportovní vozy

Český Ford začal přijímat objednávky na nový Ford Focus RS

Milovníci sportovního vozů a obzláště fanoušci rychlých fordů se dočkali: Netrpělivě očekávaný Ford Focus RS, historicky nejrychlejší vůz své modelové řady, je již dnes možno objednat u autorizovaných partnerů Fordu v ČR.


9.10.2015

 

Garanci správného obsahu nabízených nových automobilů zabezpečí aplikace AUTO-LINK společnosti AutoSystem

Internetové projekty byly od samého začátku z důvodu jedinečnosti a nezávislosti stavěné na vlastních technologiích a programech a importované obsahy se jim musely přizpůsobovat. To se netýká jen automobilů, ale i dalších komodit. Výsledkem pak bylo a dosud je, že se obsah, byť správný a z oficiálních zdrojů, musel přizpůsobit nedokonalým, neaktualizovaným a i chybným číselníkům. Výsledkem pak bylo a je, že se nabídka nových vozů nezobrazuje správně.


10.9.2015

  Toyota

Toyota Verso s novým motorem 1,6 D-4D

Máte v oblibě nové vozy Toyota? Přinášíme vám informace o Toyotě Verso s motorem 1,6 D-4D. Ekonomickou hospodárnost obstarává u této Toyoty motor 1,6 D-4D (přímé vstřikování - čtyřdobý vznětový agregát). Nový motor je o 20 kilogramů lehčí než dvoulitrový motor 2,0 D-4D a poskytuje největší výkon 112 k a největší točivý moment 270 N.m při 1750 až 2250 otáčkách. Z 0 na 100 km/h zrychluje Verso za 12,7 s a dosahuje nejvyšší rychlost 185 km/h


8.9.2015

  Škoda , Škoda Superb

Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi

ŠKODA ukáže na autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (od 15. do 27. září 2015) prostřednictvím expresivního designu a skrze nové modely notnou dávku emocí. Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi.


27.8.2015

 

2 500 ověřených aut na prodej

Hledáte ověřená auta na prodej za příjemné ceny a s možností leasingu či spotřebitelského úvěru? Doporučujeme vám navštívit stránky partnerského webu AUTOSYSTEM.CZ, který má právě v nabídce 2563 nových i ojetých skladových vozů k okamžitému prodeji.


27.8.2015

  Ford

FORD využije všechny technologie AUTOSYSTEM

Další značkou, která využije všech technologií zaměřených na podporu prodeje nových automobilů, je Ford. Na pondělním jednání zastoupení značky Ford v České republice a firmy AutoSystem s.r.o., to potvrdili zástupci obou subjektů. Dealerská síť Ford tak bude využívat platformu AUTOSYSTEM včetně dalších aplikací AUTO-LINK a AUTOKLIENT.


25.8.2015

  Škoda , Ford , Fiat

Tipy na nová auta za akční ceny

Hledáte zajímavé akční nabídky nových aut? Ve spolupráci s portálem AUTOSYSTEM.cz jsme pro vás připravili výběr aktuálně nejzajímavějších prodejních akcí!


21.8.2015

  Nissan

NISSAN ve své síti podpoří AUTO-LINK

Na pátečním jednání s ředitelem společnosti AutoSystem s.r.o. potvrdili zástupci značky Nissan v ČR podporu aplikaci AUTO-LINK, která je nezbytná pro správný přenos dat nabízených nových vozů. AUTO-LINK je součástí platformy AUTOSYSTEM, která jako jediná v České republice zobrazuje automobily s garantovaným obsahem.


12.8.2015

  sportovní vozy , Alfa Romeo , Nissan , Subaru , Chevrolet

Sportovní vozy na prodej

Líbí se vám sportovní vozy? Hledáte výkonné a zároveň designově krásné sporťáky? Máme pro vás několik tipů!


5.8.2015

  Škoda , Škoda Superb

Nové vozy Škoda v prodeji

Společnosti ŠKODA AUTO a.s. představila nový model Škoda superb s novou generací přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním. Nabídka motorů sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. Všechny splňují emisní normy EU6.


26.7.2015

  Škoda

Kde mají vozy všech značek skladem?

Zajímají vás ověřené vozy k okamžitému prodeji? Hledáte skladové vozy značek Škoda, BMW, Ford, Mercedes, Audi, KIA, Hyundai, Mitsubishi, Opel nebo Renault? Máme pro vás dobrý tip!


12.6.2015

  Škoda , Ford

Nové vozy v České republice = AUTOSYSTEM

AUTOSYSTEM je od roku 2008 největším zprostředkovatelem prodeje nových, předváděcích a referentských automobilů v České republice. Od té doby zprostředkoval prodej tisícům zákazníků. Ve spolupráci s významnými prodejci nových vozů v ČR nabízí automobily téměř všech značek, dostupných na českém trhu.