rss

Denně přinášíme aktuality o nejnovějších autech

Nový sportovní vůz BMW M2 Coupé

30.10.2015   sportovní vozy , BMW

Nové BMW M2 Coupé je plnohodnotným členem rodiny BMW a jeho vzhled je jasným příslibem dynamického potenciálu. Nové BMW je rovněž ztělesněním inspirace z historie závodních vozů BMW a dává svou rychlost jednoznačně na odiv.

Číst více

ŠKODA Superb Black Crystal září díky hvězdnému prachu

23.10.2015   Škoda , Škoda Superb

Studií ŠKODA Superb Black Crystal ukazuje česká automobilka vyrábějící vozy ŠKODA opět svou lásku k detailům. Ve spolupráci s renomovanou sklárnou PRECIOSA představila automobilka novou interpretaci detailů vozu ŠKODA Superb.

Číst více

PEUGEOT má k dispozici AUTOKLIENT k testování

16.10.2015   Peugeot

Významní prodejci značky PEUGEOT již delší dobu využívají nejen specializovaný portál AUTOSYSTEM pro nabídku a prodej nových vozů, ale mají k dispozici i další aplikace společnosti AutoSystem – AUTO-LINK a AUTOKLIENT. V uplynulých dnech proběhla první jednání na úrovni zastoupení značky PEUGEOT v ČR se zástupci firmy AutoSystem ohledně budoucí spolupráce.

Číst více

Byla zahájena aktivace aplikací AUTOKLIENT a AUTO-LINK pro další značku - FIAT

14.10.2015   Fiat

FIAT informoval o připravovaných změnách, které proběhnou v nejbližším roce.
Připravuje se centrální produkt katalog pro správu skladových vozů, který do budoucna vyřadí stávající systémy a programy. Proto je nabídka společnosti AutoSystem implementovat aplikace AUTOKLIENT a AUTO-LINK pro FIAT zajímavá a aktuální.

Číst více

Český Ford začal přijímat objednávky na nový Ford Focus RS

10.10.2015   Ford , sportovní vozy

Milovníci sportovního vozů a obzláště fanoušci rychlých fordů se dočkali: Netrpělivě očekávaný Ford Focus RS, historicky nejrychlejší vůz své modelové řady, je již dnes možno objednat u autorizovaných partnerů Fordu v ČR.

Číst více