Novinky o autech

Přečtěte si novinky o všech značkách aut prodávaných v ČR!

AutoNewsletter denně přináší aktuality o nejnovějších autech

8.3.2023

  Ford , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Ford představuje nové SUV Puma ST Powershift

Dynamický, emocionální, řidičsky atraktivní charakter modelů Ford Performance si nyní bude moci vychutnávat ještě více zájemců o vůz kategorie SUV. Ford totiž představuje nový model Puma ST Powershift, který kombinuje dosud nejvýkonnější verzi oceňovaného motoru Ford 1.0 EcoBoost s automatickou dvouspojkovou převodovkou Ford Powershift.


7.3.2023

  Škoda , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , sportovní vozy

Jarní výstavy ve Škoda Muzeu

Škoda Muzeum sídlí v autentických prostorách, kde se od počátku minulého století do roku 1928 vyráběly automobily Laurin & Klement / Škoda. Kromě stálé expozice je do 8. května k vidění i obsáhlá výstava mapující vývoj karoserií mladoboleslavské značky. Na jaro 2023 jsou pro návštěvníky připraveny nové výstavy k 20. výročí závodního vozu Škoda Fabia WRC a 25leté novodobé kariéře legendy Škoda Octavia Combi. Ve Škoda Muzeu si na své přijde každý – i díky přehlídce malovaných filmových klapek Zlín Film Festivalu.


7.3.2023

  Hyundai , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Hyundai odhalila zcela nový model KONA

Značka Hyundai dnes v digitální světové premiéře odhalila zcela nový model KONA. Ještě atraktivnější všestranný model segmentu B-SUV se prezentuje také ve variantě se zcela elektrickým pohonem (EV), která nabízí vyspělé bezpečnostní a komfortní funkce a nejdelší dojezd ve své třídě. 


6.3.2023

  Toyota , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon

Toyota je druhá nejprodávanější na českém trhu

Japonská Toyota zvýšila v prvních dvou měsících roku prodeje o 40 procent na 3187 nových osobních a lehkých užitkových vozů a za první dva měsíce obsadila druhé místo na trhu.


3.3.2023

  Cupra , elektrický pohon , elektromobily , sportovní vozy

Tým ABT CUPRA XE se chystají na Extreme E

Jezdci týmu ABT CUPRA XE se chystají ve svých domovských zemích, Kataru a Švédsku, na další sezonu „elektrické odysey“. Dvojice jezdců trénuje v různých terénech se stejným impulzem: vystoupat po skvělých výkonech v posledních loňských závodech na nejvyšší stupeň vítězů v Extreme E.


2.3.2023

  Toyota

Toyota Aygo X

Toyota se spojuje s japonskou módní značkou Undercover. Nejmenší model automobilky Aygo X se ukáže v novém hávu na módní přehlídce Undercover Fall 2023 během Pařížského týdne módy a pochlubí se novými designovými prvky interiéru i exteriéru. Výroba modelu bude omezena na pouhých 5000 vozů. Tato spolupráce je v daném odvětví mimořádná.


2.3.2023

  KIA , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Kia EV9 Největší elektrické SUV

Značka Kia dnes zveřejnila několik krátkých videí poodhalujících netrpělivě očekávané SUV Kia EV9 s akumulátorovým elektrickým pohonem. Vlajkové SUV Kia EV9 má nejlepší předpoklady urychlit proměnu značky v poskytovatele řešení trvale udržitelné mobility v éře elektrifikace.


1.3.2023

  Škoda , hybridní pohon

25 let modelu Škoda Octavia Combi

Škoda představila první moderní generaci modelu Octavia Combi 3. března 1998 na autosalonu v Ženevě. Sériová produkce budoucího bestselleru nabíhala v moderním výrobním závodě v Mladé Boleslavi již od února 1998. Legendární model Škoda Octavia Combi se během uplynulých 25 let v řadě zemí propracoval mezi nejúspěšnější automobily své kategorie. Aktuální čtvrtá novodobá generace nabízí i elektrifikované verze plug-in hybrid iV a mild-hybrid e-TEC. K tradičním devizám praktického vozu Škoda Octavia Combi patří kromě vynikajícího poměru cena/výkon také špičková úroveň bezpečnosti. Tu v prosinci 2022 opět potvrdily nejnáročnější testy Euro NCAP platné až do roku 2028.


1.3.2023

  BMW , Mini , elektrický pohon , elektromobily

Čistě elektrická budoucnost MINI

Nová generace čistě elektrických modelů MINI se dále rozrůstá: v roce 2023 bude v závodě BMW Group v Lipsku zahájena výroba nového MINI Countryman. Tento crossover bude nabízen jak s čistě elektrickým pohonem, tak se spalovacími motory. Přípravy na zahájení výroby prvního MINI „Made in Germany“ jsou již v plném proudu.


28.2.2023

  Škoda

Studentský projekt vozu Škoda

Tradiční projekt studentského vozu Škoda Academy je zpět: Tento rok je to již podeváté, kdy studenti v Mladé Boleslavi navrhují a staví svůj vysněný automobil. Od roku 2014 demonstrují tyto unikátní vozy vysokou úroveň výuky na Středním odborném učilišti Škoda Auto.


28.2.2023

  Hyundai

BAYON v limitované edici Play

Nabízí bohatou výbavu, pohodlné nastupování, velkorysý prostor a prémii až 65 000 Kč.


28.2.2023

  Hyundai

Hyundai TUCSON se zvýhodněním až 95 000 Kč

Limitovaná edice Freedom s atraktivní výbavou a příslušenstvím za 50 %.