rss

Denně přinášíme aktuality o nejnovějších autech

NISSAN ve své síti podpoří AUTO-LINK

21.8.2015   Nissan

Na pátečním jednání s ředitelem společnosti AutoSystem s.r.o. potvrdili zástupci značky Nissan v ČR podporu aplikaci AUTO-LINK, která je nezbytná pro správný přenos dat nabízených nových vozů. AUTO-LINK je součástí platformy AUTOSYSTEM, která jako jediná v České republice zobrazuje automobily s garantovaným obsahem.

Číst více

Sportovní vozy na prodej

12.8.2015   sportovní vozy , Alfa Romeo , Nissan , Subaru , Chevrolet

Líbí se vám sportovní vozy? Hledáte výkonné a zároveň designově krásné sporťáky? Máme pro vás několik tipů!

Číst více

Nové vozy Škoda v prodeji

5.8.2015   Škoda , Škoda Superb

Společnosti ŠKODA AUTO a.s. představila nový model Škoda superb s novou generací přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním. Nabídka motorů sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. Všechny splňují emisní normy EU6.

Číst více

Kde mají vozy všech značek skladem?

26.7.2015   Škoda

Zajímají vás ověřené vozy k okamžitému prodeji? Hledáte skladové vozy značek Škoda, BMW, Ford, Mercedes, Audi, KIA, Hyundai, Mitsubishi, Opel nebo Renault? Máme pro vás dobrý tip!

Číst více

Nové vozy v České republice = AUTOSYSTEM

12.6.2015   Škoda , Ford

AUTOSYSTEM je od roku 2008 největším zprostředkovatelem prodeje nových, předváděcích a referentských automobilů v České republice. Od té doby zprostředkoval prodej tisícům zákazníků. Ve spolupráci s významnými prodejci nových vozů v ČR nabízí automobily téměř všech značek, dostupných na českém trhu.

Číst více