rss

Denně přinášíme aktuality o nejnovějších autech

Kia chce v roce 2020 představit své 1.technologie autonomního řízení

19.5.2016   KIA , autonomní řízení , autonomní vozy

Do roku 2020 Kia představí nové technologie částečně autonomního řízení a do roku 2030 má v plánu uvést na trh plně autonomní vozidla. Za tímto účelem již dnes KIA vyvíjí systémy vzájemné komunikace mezi vozidly.

Číst více

Kdo stojí za evropským boomem vozů SUV?

16.5.2016   Ford , SUV

Kdo stojí za evropským boomem vozů SUV? Nový průzkum sponzorovaný Fordem ukázal, že motorem fenomenálního růstu popularity vozů SUV v Evropě jsou matky, „millennials“ a lidé nad 50 let s aktivním životním stylem.

Číst více

Audi nabízí SUV modely řady Q s vysokou brodivostí

3.5.2016   Audi , SUV

Přejděte na moderní způsob cestování! Vyberte si jeden z SUV modelů řady Q od Audi. Získáte vůz, díky nemuž nemusíte na svých cestách dělat žádné kompromisy. Vůz nabitý špičkovými technologiemi, který splňuje vysoké nároky na bezpečnost a jízdní vlastnosti.

Číst více

Vodíkem poháněný Hyundai ix35 Fuel Cell se změnil na bezemisní elektrárnu

29.4.2016   Hyundai , vodíkový pohon

Na vodíkem poháněný automobil značky Hyundai (konkrétně model Hyundai ix35 Fuel Cell) přidali zařízení, které funguje jako klasická elektrická zásuvka, ze které je možné odebírat elektřinu až pro 10 domácností. Projekt výzkumu bezemisních palivových článků je součástí spolupráce s automobilkou Hyundai Motor a dalšími obchodními partnery.

Číst více

Ford Mustang je nejprodávanějším sportovním kupé na světě!

25.4.2016   Ford , sportovní vozy

Ford Mustang je dnes k dostání na 140 trzích po celém světě a v roce 2015 byl jediným sportovním kupé, kterého se prodalo více než 100 000. Ze statistik registrací IHS Automotive vyplývá, že Ford Mustang byl v roce 2015 celosvětově nejprodávanějším sportovním kupé.

Číst více