rss

Denně přinášíme aktuality o nejnovějších autech

Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi

8.9.2015   Škoda , Škoda Superb

ŠKODA ukáže na autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (od 15. do 27. září 2015) prostřednictvím expresivního designu a skrze nové modely notnou dávku emocí. Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi.

Číst více

2 500 ověřených aut na prodej

27.8.2015   Škoda , Škoda Superb

Hledáte ověřená auta na prodej za příjemné ceny a s možností leasingu či spotřebitelského úvěru? Doporučujeme vám navštívit stránky partnerského webu AUTOSYSTEM.CZ, který má právě v nabídce 2563 nových i ojetých skladových vozů k okamžitému prodeji.

Číst více

FORD využije všechny technologie AUTOSYSTEM

27.8.2015   Ford

Další značkou, která využije všech technologií zaměřených na podporu prodeje nových automobilů, je Ford. Na pondělním jednání zastoupení značky Ford v České republice a firmy AutoSystem s.r.o., to potvrdili zástupci obou subjektů. Dealerská síť Ford tak bude využívat platformu AUTOSYSTEM včetně dalších aplikací AUTO-LINK a AUTOKLIENT.

Číst více

Tipy na nová auta za akční ceny

25.8.2015   Škoda , Ford , Fiat

Hledáte zajímavé akční nabídky nových aut? Ve spolupráci s portálem AUTOSYSTEM.cz jsme pro vás připravili výběr aktuálně nejzajímavějších prodejních akcí!

Číst více

NISSAN ve své síti podpoří AUTO-LINK

21.8.2015   Nissan

Na pátečním jednání s ředitelem společnosti AutoSystem s.r.o. potvrdili zástupci značky Nissan v ČR podporu aplikaci AUTO-LINK, která je nezbytná pro správný přenos dat nabízených nových vozů. AUTO-LINK je součástí platformy AUTOSYSTEM, která jako jediná v České republice zobrazuje automobily s garantovaným obsahem.

Číst více