rss

Denně přinášíme aktuality o nejnovějších autech

Tucson vyhrál cenu novinářů AAA v kategorii malých SUV vozů

2.2.2016   Hyundai

Hyundai Tucson zvítězil v prestižní anketě Top Vehicle Picks 2016 vyhlašované americkou automobilovou asociací (AAA). Kompaktní SUV model Hyundai Tucson udělal výrazný dojem na motoristické novináře ze Spojených států a získal prestižní ocenění v anketě Top Vehicle Picks pro rok 2016. Tucson vyhrál v kategorii malých SUV vozů pro svůj design, výkon a mimořádně hodnotné propozice.

Číst více

Nové MINI Cabrio vstoupí na světové trhy 5. března 2016

27.1.2016   Mini

Značka MINI patřící do skupiny BMW Group chystá novinku. Nová generace otevřeného 4místného MINI Cabrio vstoupí na světové trhy 5. března 2016, s pěti motory a současně i ve verzi MINI John Cooper Works Cabrio.

Číst více

Další spolupracující značkou bude MITSUBISHI

15.1.2016   Mitsubishi

„Značka MITSUBISHI je pro nás důležitým partnerem“, říká ředitel společnosti AutoSystem a.s. Ing. Jiří Šochman. „Je pozitivní, že v čele zastoupení této značky stojí lidé, kteří si váží potenciálu získávaných poptávek a mají zájem, aby řízení jejich správy a řešení bylo na profesionální úrovni“, dodává pan Šochman.

Číst více

Audi h-tron quattro concept s nulovými emisemi

14.1.2016   Audi

Nová koncepční studie Audi h-tron quattro se znatelně dotýká blízké budoucnosti. Concept z dílny známé automobilky patří mezi budoucí vozy AUDI, které se mohou pochlubit dlouhým dojezdem, rychlým čerpáním paliva a sportovními jízdními výkony. Její poháněcí ústrojí kombinuje velmi účinné palivové články s výkonem až 110 kW a výkonný akumulátor, který krátkodobě zvyšuje výkon až o 100 kW. Načerpání vodíku do nádrží trvá přibližně čtyři minuty a tato zásoba vystačí k ujetí až 600 kilometrů.

Číst více

Zima s jistotou: Kompletní zimní kola, sněhové řetězy, pohon všech kol u vozů ŠKODA

5.1.2016   Škoda , Škoda Superb

Jste dobře připraveni na zimu? Využijte atraktivní a užitečně příslušenství pro vozy ŠKODA! Zimní období představuje pro řidiče a jejich automobily mimořádnou výzvu: ŠKODA nabízí ideální příslušenství k jejímu zvládnutí. Vozy značky ŠKODA navíc přesvědčují i řadou Simply Clever řešení, která usnadňují život zejména v zimě. Řidiči vozů značky ŠKODA i jejich pasažéři dojedou bezpečně a pohodlně k cíli i na sněhu, ledu i v mrazu. 

Číst více