rss

Denně přinášíme aktuality o nejnovějších autech

FORD využije všechny technologie AUTOSYSTEM

27.8.2015   Ford

Další značkou, která využije všech technologií zaměřených na podporu prodeje nových automobilů, je Ford. Na pondělním jednání zastoupení značky Ford v České republice a firmy AutoSystem s.r.o., to potvrdili zástupci obou subjektů. Dealerská síť Ford tak bude využívat platformu AUTOSYSTEM včetně dalších aplikací AUTO-LINK a AUTOKLIENT.

Číst více

Tipy na nová auta za akční ceny

25.8.2015   Škoda , Ford , Fiat

Hledáte zajímavé akční nabídky nových aut? Ve spolupráci s portálem AUTOSYSTEM.cz jsme pro vás připravili výběr aktuálně nejzajímavějších prodejních akcí!

Číst více

NISSAN ve své síti podpoří AUTO-LINK

21.8.2015   Nissan

Na pátečním jednání s ředitelem společnosti AutoSystem s.r.o. potvrdili zástupci značky Nissan v ČR podporu aplikaci AUTO-LINK, která je nezbytná pro správný přenos dat nabízených nových vozů. AUTO-LINK je součástí platformy AUTOSYSTEM, která jako jediná v České republice zobrazuje automobily s garantovaným obsahem.

Číst více

Sportovní vozy na prodej

12.8.2015   sportovní vozy , Alfa Romeo , Nissan , Subaru , Chevrolet

Líbí se vám sportovní vozy? Hledáte výkonné a zároveň designově krásné sporťáky? Máme pro vás několik tipů!

Číst více

Nové vozy Škoda v prodeji

5.8.2015   Škoda , Škoda Superb

Společnosti ŠKODA AUTO a.s. představila nový model Škoda superb s novou generací přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním. Nabídka motorů sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. Všechny splňují emisní normy EU6.

Číst více